, počítač | Štítek | Skrblík.cz

SKRBLOG

Jak hledat podle fotky

Pondělí, 19. srpen 2019 Lapetka

Jak hledat podle fotky v prohlížeči Google Chrome? Jak hledat podle fotky v ostatních prohlížečích? Jak hledat podle fotky na mobilu? Jak hledat na Aliexpressu podle fotky? Jak najít místo podle fotky? 1 Jak hledat podle fotky v prohlížeči Google Chrome? Asi nejjednodušeji mohou hledat podle fotky uživatelé prohlížeče přímo od společnosti Google – tedy internetového prohlížeče Chrome. […] Celý článek »

Jak zjistit DNS

čtvrtek, 13. červen 2019 Jiří Podval

Co je DNS a jak funguje? K čemu slouží DNS? Kde DNS najít? 1 Co je DNS a jak funguje DNS je zkratka z anglického slovního spojení Domain Name System. Jedná se o protokol, který zpracovává propojení názvu internetových domén z číselné podoby na doménové jméno. V praxi si můžete představit, že do internetového prohlížeče nemusíte zadávat například 10.0.0.2 ale […] Celý článek »

Jak zjistit grafickou kartu

úterý, 04. červen 2019 Jiří Podval

Co je grafická karta? Jak funguje grafická karta? Jak zjistit typ grafické karty? 1 Co je grafická karta Grafická karta je nedílnou a nepostradatelnou součástí počítače. Její funkcí je grafické zobrazování informací na monitoru počítače, televizi nebo jiném připojeném zařízení. Grafické karty rozdělujeme na dvě základní skupiny. Integrované grafické karty Jejich umístění je přímo v základní desce […] Celý článek »

Jak se dostat do BIOSu

čtvrtek, 04. duben 2019 Raul Cruz

Jaké jsou klávesové zkratky pro vstup do BIOSu při spuštění PC? Jak se dostat do BIOSu UEFI Windows 8/8.1 Jak se dostat do BIOSu UEFI Windows 10 Jak uložit nastavení a jak odejít z BIOSu 1Jaké jsou klávesové zkratky pro vstup do BIOSu při spuštění PC Během nabíhání vašeho PC, zkuste stisknout jednu z kláves DEL, ESC, F10, F11 nebo F2. Klávesu […] Celý článek »

Jak změnit klávesnici

Pondělí, 06. srpen 2018 Lenka Rutteová

Jak změnit klávesnici? Jak změnit klávesnici na počítači? Jak změnit klávesnici na notebooku ? Jak změnit klávesnici na českou Windows 7? Jak změnit klávesnici na českou Windows 10? Jak změnit klávesnici na tabletu? Jak změnit klávesnici na iPadu? Jak změnit klávesnici na českou Android? Jak změnit klávesnici z a y? Jak změnit klávesnici z čísel na písmena? Jak změnit […] Celý článek »