Levné letenky na říjen: Londýn od 647 Kč, St. Maarten za 8 990 Kč, Sydney 12 490 Kč

Středa, 21. srpna 2019, Lapetka

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Pokud nepatříte k těm, kteří dovolenou kvůli dětem plánují na červenec a srpen, můžete se inspirovat našimi tipy akčních letenek. Vyrazte na dovolenou v říjnu i později, a prázdniny si tak trochu prodlužte.

 1. Milán od 468 Kč
  Skvělou nabídku letenek do města módy, Milána si připravila společnost Ryanair v průběhu celého října. Akční letenka z Vídně vyjde na 468 Kč. Při cestě do nebo z Milána doporučujeme nevynechat návštěvu středověkého městečka Bergamo.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 2. Nice za 4 690 Kč
  Od září 2019 do konce května 2020 nabízí společnost ČSA odlety na jih Provence, do nejnavštěvovanějšího města azurového pobřeží – Nice. Odletů je během týdne několik, v ceně je však pouze příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky ČSA Termíny zobrazit kalendář
 3. Malmö od 493 Kč
  Zpáteční letenky do švédského Malmö pořídíte s odletem z polského letiště Katowice. Akční letenky nabízí aerolinky Wizz Air, za zpáteční cestu zaplatíte od 493 Kč. V rámci programu „Fly Silesia“ mohou automobily s českou nebo slovenskou SPZ využít 50% slevu na dvou a více denní parking na nehlídaném parkovišti P2.
  Odlet Katowice Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 4. Istanbul za 5 290 Kč
  Za exotikou i poznáním hlavního města Turecka můžete letět s Turkish Airlines přímo z Prahy za 5 290 Kč. Akčních letenek s termíny od září do konce roku je v nabídce dost, létá se několikrát denně. Cena letenky je včetně odbaveného a dvou příručních zavazadel, takže vám nic nebude bránit v nákupu suvenýrů na proslulém Velkém bazaru. Pokud jste z Jižní Moravy, o něco levněji vyjdou letenky s odletem z Vídně.
  Odlet Praha Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 5. Madrid od 514 Kč
  Akční nabídku letů do hlavního města Španělska, Madridu, nabízí v průběhu října společnost Wizz Air. Zpáteční letenka z Vídně vás vyjde na skvělých 514 Kč. Využít této skvělé ceny můžete například k návštěvě fotbalového utkání Bílého baletu.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 6. St. Maarten za 8 990 Kč
  Z Paříže nyní seženete levné letenky na ostrov St. Maarten. Cestovat můžete od září 2019 do května 2020. Letecká společnost Air Caraïbes nabízí za skvělou cenu 8 990 Kč let bez přestupu, avšak pouze s příručním zavazadlem.
  Odlet Paříž Orly Aerolinky Air Caraïbes Termíny zobrazit kalendář
 7. Skopje od 508 Kč
  Wizz Air prodává zpáteční letenky z Bratislavy do Makedonského Skopje již za 508 Kč. V nabídce je za tuto cenu hned několik termínů s odlety v pondělky, středy a neděle.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 8. Sydney za 12 490 Kč
  Od konce října do počátku prosince, ale hlavně v první polovině roku 2020 se můžete vypravit díky společnosti Air China z Londýna na opačný „konec“ světa, do Sydney a to včetně dvou odbavených zavazadel. Delšího stopoveru v Pekingu můžete využít k návštěvě Zakázaného města nebo Chrámu nebes s přilehlým parkem, a na zpáteční cestě Velké čínské zdi (pokud máte na jedné z cest stopover nad ránem, nechte si tuto část na Čínskou zeď – brzy ráno tam budete sami, máme vyzkoušeno! :-) ).
  Odlet Londýn Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 9. Londýn od 647 Kč
  Levné letenky na londýnské letiště Stansted pořídíte aktuálně od společnosti Ryanair. Vyrazit můžete v průběhu celého října a za zpáteční letenku z Prahy dáte v nejnižší ceně 647 Kč. Ze Stanstedu můžete využít několika spojů do centra, nám se vždy podařilo sehnat nejlevnější jízdenky u společnosti National Express. Před cestou můžete načerpat tipy v našem průvodci po Londýně.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 10. Seychely za 13 990 Kč
  Pokud byste rádi unikli podzimním plískanicím, využijte nabídku letů z Prahy na exotické Seychely. S akčními letenkami přichází švýcarská letecká společnost Swiss. Termínů není mnoho, ale cena je parádní, tak dlouho neváhejte! V ceně je jak odbavené, tak příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Swiss Termíny zobrazit kalendář
 11. Brusel od 735 Kč
  Na několik říjnových termínů lze zakoupit zpáteční letenku z Prahy do Bruselu. Cena akční letenky je již od příjemných 735 Kč. Společnost Ryanair létá na Charleroi Airport, vzdáleného od centra asi 60 km. Odlety ve čtvrtek s návratem v neděli lze ideálně využít k prodlouženému víkendu ve státě waflí a hranolek.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 12. Jakarta za 11 990 Kč
  Vidět orangutany na Sumatře, sopky na Javě, komodské draky na ostrově Komodo, relaxovat na Bali, nebo se kochat životem v Papua Nové Guinei – to vše můžete díky akčním letenkám společnosti Air China. Z Mnichova se do Jakarty dostanete s přestupem Pekingu až do konce února 2020 za skvělých 11 990 Kč, a to včetně dvou odbavených zavazadel.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air ChinaTermíny zobrazit kalendář
 13. Eindhoven od 488 Kč
  Nejlevnější letenky do Eindhovenu nabízí na měsíc říjen maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air. Akční letenka z Katowic vyjde na pouhých 488 Kč.
  Odlet Katowice Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 14. Guatemala za 11 790 Kč
  Z Vídně lze se dvěmi, ale poměrně rychlými přestupy v USA, navštívit Guatemalu, říši Mayů. Akční letenka společnosti United Airlines v ceně počítá se dvěmi příručními a jedním odbaveným zavazadlem. K cestě přes USA s nezapomeňte vyřídit cestovní povolení ESTA (i při přestupu). Termínů není mnoho a za skvělou cenu 11 790 Kč jsou k sehnání do konce roku.
  Odlet Vídeň Aerolinky United Airlines Termíny zobrazit kalendář
 15. Kodaň od 608 Kč
  Akční letenky od 608 Kč z Prahy do Kodaně nabízí aktuálně nejlevněji nízkonákladová společnost Ryanair. Levné letenky do dánské metropole jsou dostupné v několika říjnových termínech, takže si můžete snadno a levně prodloužit dovolenkovou sezónu.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 16. Moskva za 4 590 Kč
  Moskva není jen Kreml nebo Rudé náměstí. Za zmínku rozhodně stojí I moskevské stanice metra, postavené v několika různých stylech. To vše můžete vidět díky letecké společností airBaltic za cenu 4 590 Kč. Zpáteční letenky z Prahy, s přestupem v Rize pořídíte od září do konce března a můžete si tak užít pravou ruskou zimu.
  Odlet Praha Aerolinky airBaltic Termíny zobrazit kalendář
 17. Benátky od 628 Kč
  K podzimní návštěvě Benátek vybízí akční ceny zpátečních letenek společnosti Ryanair. Dostupných termínů jsou v průběhu října desítky. Cena letenky s odletem z Prahy začíná na 628 Kč. Skrblík vám přinesl také pár tipů, které byste před návštěvou Benátek měli znát.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 18. Kuala Lumpur za 10 990 Kč
  Čínské aerolinky Air China nabízejí od října 2019 do května 2020 akční letenky do Kuala Lumpur za 10 990 Kč. Odlety z Mnichova jsou několikrát týdně, v ceně letenky je jedno odbavené a jedno příruční zavazadlo. V Pekingu můžete při delším mezipřistání využít 72hodinový bezvízový pobyt v Číně, během kterého můžete v klidu vycestovat do města. Bezvízový tranzit je potřeba vyřídit přímo na letišti.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář

Komentáře