Levné letenky: Tokio z Prahy za 12 490 Kč, Hanoj za 9 990 Kč, Milán od 470 Kč

Středa, 25. září 2019, Lapetka

I tento týden máme pro vás tipy na levné letenky, ať už po Evropě, nebo do vzdálenějších končin. Některé letenky jsou již jen v několika termínech, tak neváhejte moc dlouho! :-)

 1. Barcelona od 805 Kč
  Jih Evropy máme moc rádi a proto přicházíme s akční nabídkou společnosti Wizz Air. Levné letenky do Barcelony, katalánské metropole pořídíte s odletem z Katowic od 805 Kč. Nejlevnější letenka je k dispozici v průběhu listopadu, kdy v této oblasti stále ještě panují příjemné podzimní teploty. Cena zahrnuje pouze příruční zavazadlo. Opět připomínáme program Fly Silesia, kdy s českou a slovenskou SPZ můžete parkovat u letiště s 50% slevou. Na návštěvu se můžete připravit díky našemu průvodci po Barceloně.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny listopad – prosinec 2019
 2. Los Angeles za 7 990 Kč
  Ještě stále jsou k dispozici akční letenky do Los Angeles. Letenky pořídíte s odletem z Prahy, výhodou je rychlý přestup v Londýně a to v obou směrech. Let je operován aerolinkami British Airways a Finnair. Cena 7 990 Kč je za letenku s příručním zavazadlem, odbavené je za příplatek.
  Odlet Praha Aerolinky British Airways / Finnair Termíny zobrazit kalendář
 3. Bristol od 466 Kč
  Ryanair přichází v průběhu podzimu s akčními letenkami do anglického Bristlolu. Nejlevnější zpáteční letenku pořídíte s odletem z Katowic již za 464 Kč. Létá se každé úterý a sobotu.
  Odlet Katowice Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019 – březen 2020
 4. Sochi za 9 290 Kč
  Levné letenky do Sochi pořídíme v průběhu podzimu a následujícího celého roku u ruského Aeroflotu. Toto lázeňské město a dějiště zimní olympiády u Černého moře je dostupné s odletem z Prahy. Akční cena za letenku do této ne úplně tradiční destinace vás vyjde na 9 290 Kč, avšak pouze s příručním zavazadlem.
  Odlet Praha Aerolinky Aeroflot Termíny zobrazit kalendář
 5. Kharkov od 466 Kč
  Levné letenky do Kharkova, druhého největšího ukrajinského města nabízí od podzimu do jara dopravce Wizz Air. Kharkov je netradiční, ale krásná a levná metropole Ukrajiny – nejlevnější letenky začínají na 466 Kč s příručním zavazadlem. Neváhejte, využijte tuto akční cenu a leťte obdivovat jedno z nejrozsáhlejších náměstí v Evropě.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny podzim 2019 – březen 2020
 6. Hanoj za 9 990 Kč
  Levné letenky do vietnamské Hanoje se dají pořídit u čínské letecké společnosti Air China.Termínů není mnoho, ale letenky se dají vybrat každý měsíc od října 2019 do března 2020. V ceně je zahrnuto jak příruční tak odbavené zavazadlo do 23 kg. V Pekingu můžete při delším mezipřistání využít 72hodinový bezvízový pobyt v Číně, během kterého můžete v klidu vycestovat do města. Bezvízový tranzit je potřeba vyřídit přímo na letišti.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 7. Catania od 516 Kč
  K podzimnímu výletu na Sicílii láká akční letenka od společnosti Wizz Air. Během listopadu už asi nevyužijete cestu ke koupání, ale za to můžete objevovat spoustu zajímavých míst na jednom z nejrozmanitějších ostrovů Evropy. Zpáteční letenku s odletem z Vídně a příručním zavazadlem pořídíte již od 516 Kč.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny listopad 2019 – únor 2020
 8. Dubaj za 10 690 Kč
  Na křídlech Airbusu A380 máte nyní možnost letět přímo z Prahy do exotické Dubaje. S levnou letenkou do Spojených Arabských Emirátů přichází špičkové aerolinky Emirates. Kromě pohodlných sedaček a skvělého občerstvení v průběhu letu, mohou cestující na palubě využít i bezplatného wifi připojení. V ceně letenky je jak odbavené tak příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Emirates Termíny zobrazit kalendář
 9. Eilat od 516 Kč
  Na omezený počet listopadových termínů pořídíte akční letenku do izraelského Eilatu. Létá se z Vídně a zpáteční letenku včetně příručního zavazadla koupíte za 516 Kč. Pokud tuhle zatím nepříliš objevenou vůbec neznáte, přečtěte si našeho průvodce po Eilatu.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny listopad 2019
 10. Doha za 10 990 Kč
  Nejlepší aerolinky světa, 5* Qatar Airways, nabízí od prosince do června 2020 akční letenky do Dauhá. Moderní město s historickými památkami, mrakodrapy a mešitami je tak dostupné přímým spojením z Prahy. Zpáteční letenka vychází na 10 990 Kč a v ceně jsou jak 2 příruční, tak odbavená zavazadla v neomezeném počtu do 30 kg.
  Odlet Praha Aerolinky Qatar Airways Termíny zobrazit kalendář
 11. Pisa od 631 Kč
  Šikmou věž můžete konečně vidět na vlastní oči díky společnosti Ryanair. Levné letenky do Pisy pořídíte již od 631 Kč s odletem z Prahy. Za nejnižsí cenu jsou letenky od poloviny do konce prosince, ale pod tisícovku se dostanete i v lednu a na pár termínů také v únoru.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny prosinec 2019 – únor 2020
 12. Palau za 16 390 Kč
  Pro fanoušky exoticky máme tip na akční letenky do Tichomoří. Do ráje potápěčů a miluvníků neobjevené přírody se můžete vypravit v několika květnových a červnových termínech. Let je z Prahy, v ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo a odbavená zavazadla v libovolném množství, ovšem do celkévé váhy 30 kg. Při delším přestupu v Taipei můžete využít bezplatné prohlídky města.
  Odlet Praha Aerolinky China Airlines Termíny zobrazit kalendář
 13. Gdaňsk od 685 Kč
  Na sever Polska se můžete podívat z Vídně – levné letenky do Gdaňsku pořídíte díky společnosti Wizz Air. Na výběr je mnoho termínů v průběhu října. Gdaňsk je jedno z nejstarších polských měst, a může se chlubit krásnou architekturou i velkým námořním přístavem. Pokud jste tady ještě nebyli, rozhodně neváhejte, toto město stojí za návštěvu.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny říjen 2019
 14. Tokio za 12 490 Kč
  Na mnoho termínů od listopadu až do července 2020 seženete letenky do Japonska. Levné letenky do Tokia nabízí japonská letecké společnost All Nippon Airways. Lety jsou s jedním rychlým přestupem v německém Dusseldorfu a v ceně jsou zahrnuta dvě odbavená a jedno příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky All Nippon Airways Termíny zobrazit kalendář
 15. Paříž od 550 Kč
  Do romantické Paříže se můžete vypravit na podzim a v zimě z Bratislavy již za skvělých 550 Kč. Přistanete na letišti Beauvais, které je od centra města vzdálené 85 km, takže si budete muset zajistit transfer do města. Abyste tento náklad kompenzovali, přečtěte si naše tipy, jak ušetřit v Paříži.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – březen 2020
 16. Tchaj-Pej za 8 990 Kč
  Akční letenky na Taiwan pořídíte již za 8 990 Kč díky společnosti Air China. Termínů již za tuto cenu není mnoho, ale vybrat se stále dá až do března 2020. Na tomto letu je přestup v Pekingu, pokud budete mít dostatek času, zkuste si již z domu zajistit výlet k Velké čínské zdi, nebo se rychlovlakem projeďte do centra města. Pokus se mimo letišě vydáte, nezapoměňte si na letišti vyřídit bezvízový pobyt (do 72 hodin).
  Odlet Vídeň Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 17. Milán od 470 Kč
  Do města módy se můžete zaletět pokochat se spoelčností Ryanair. Letenky do Milána (Bergama), pořídíte již od 470 Kč a to v mnoha termínech (více z Brna). Při návštěve tohoto města si nezapomeňte vyhradit jeden den (ideálně první, nebo poslední) na návštěvu středověkého městečka Bergamo. Pokud sem přijedete, nechte se vyvézt “lanovkou”, nahoře si projděte staré kamenné uličky a nechte se unášet atmosférou.
  Odlet Praha / Brno Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – leden 2020

Komentáře