Akční letenky na listopad: Dublin z Prahy od 900 Kč, San Francisko za 7 490 Kč, Tanzanie za 15 990 Kč

Středa, 18. září 2019, Lapetka

Zatímco u nás už budou v listopadu dny velmi krátké a teploty nízké, v mnoha jiných destnacích tomu tak být nemusí. Tento týden přinášíme tipy na letenky jak pro milovníky zimy, tak i pro ty, kteří se chtějí ještě trochu ohřát.

 1. Dublin od 900 Kč
  Levné letenky do Dublinu pořídíme během listopadu u irské společnosti Ryanair. Akční letenka s odletem z Prahy se dá pořídit již za velmi příjemných 900 Kč. Před odletem si nezapomeňte přečíst našeho průvodce po Dublinu.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 2. Macau za 10 490 Kč
  V akci China Eastern Airlines pořídíme akční letenky do Macau. Zpáteční letenky do čínského Macau jsou k sehnání s odletem z Prahy za 10 490 Kč včetně odbaveného zavazadla. Výhodou letu je rychlý přestup v Šanghaji. K dispozici je hned několik listopadových termínů.
  Odlet Praha Aerolinky China Eastern Airlines Termíny zobrazit kalendář
 3. Bukurešť od 550 Kč
  Akční letenky do Bukurešti, rumunského hlavního města, pořídíte u Ryanair. Toto neokoukané město vám nabídne jak rušný noční život, tak klid v zelených městských parcích. Levnou letenku do Bukurešti s odletem z Berlína koupíte během prodloužených listopadových víkendů za skvělou cenu od 550 Kč.
  Odlet Berlín Schönefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 4. Singapur za 10 790 Kč
  Akční letenku do Singapuru nabízí Air China. Levné letenky jsou k dispozici v průběhu celého listopadu s odletem z Vídně. Výhodou je rychlý přestup v Pekingu a dvě odbavená a jedno příruční zavazadlo v ceně letenky.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 5. Faro od 685 Kč
  Levné letenky na jih Portugalska pořídíte u v nabídce Ryanairu. Zpáteční letenky do Fara z Berlína jsou k dispozici během listopadu od 685 Kč. Podzimní Faro nabízí stále ještě příjemné teploty, proto byste si měli vystačit s příručním zavazadlem, které je v ceně letenky.
  Odlet Berlín Tegel / Schönefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 6. Boston za 6 690 Kč
  Nejlevnější letenky do amerického Bostonu nabízí British Airways společně s Finnair, a to s odletem z berlínského letiště Tegel. Jak už bývá zvykem u akčních letenek do USA, cena 6 690 Kč je pouze za příruční zavazadlo. Naopak výhodou letenky je rychlý přestup v Londýně.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky British Airways / Finnair Termíny zobrazit kalendář
 7. Varna od 509 Kč
  Akční letenky do bulharského města Varna nabízí na listopad Ryanair. I když Varna nepatří mezi turisticky nejnavštěvovanější města, má svým návštěvníkům mnoho co nabídnout. Hlavní atrakcí je Primorskij park se ZOO, dále pak akvárium, delfinárium a spousta kaváren v bočních uličkách. Do Varny se dostane z berlínského Schönefeldu již za 509 Kč s příručním zavazadlem.
  Odlet Berlín Schönefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 8. San Francisco za 7 490 Kč
  British Airways, společně s American Airlines nabízí akční letenky do San Francisca. Letenky pořídíte s odletem z Mnichova v několika listopadových termínech. Akční cena 7 490 Kč je bez odbaveného zavazadla. Před odletem do USA si nezapomeňte vyřídit cestovní povolení ESTA.
  Odlet Mnichov Aerolinky British Airways / American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 9. Palma Mallorca od 470 Kč
  Během celého listopadu můžete letět na oblíbený turistický ostrov Palma Mallorca. Akční letenku pořídíte z obou berlínských letišť. Nejlevnější zpáteční letenku pořídíte u Ryanair za 470 Kč.
  Odlet Berlín Tegel / Schönefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 10. Toronto za 8 890 Kč
  Další akční letenky přináší spojení společností British Airways s American Airlines. Tentokrát jsou to levné letenky do Toronta za 8 890 Kč. Akční letenky jsou dostupné během celého listopadu z Prahy. Před odletem nezapomeňte na vyřízení cestovního povolení ETA.
  Odlet Praha Aerolinky British Airways / American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 11. Lucemburk od 470 Kč
  Akční letenky do Lucemburku pořídíte za skvělou cenu 470 Kč u Ryanair. Velmi zajímavé turistické město je populární romantickou vyhlídkou na skalnatém kopci a rozsáhlými podzemními chodbami. Odlet je z berlínského letiště Tegel. Před odletem se můžete podívat na informace o cestovním pojištění do Lucemburska.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 12. Buenos Aires za 13 990 Kč
  Komu nevadí delší přestup, může využít akční nabídku letenek do Buenos Aires. Letenky do brazilské metropole jsou k dispozici v několika listopadových termínech s odletem z Vídně. Při přestupu delším než 6 hodin můžete na letišti v Istanbulu absolvovat turistickou prohlídku města. Služba je bezplatná a zajistíte si ji přímo na letišti hned po příletu.
  Odlet Vídeň Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 13. Bergen od 491 Kč
  Nejlevnější letenky do Bergenu seženete v průběhu listopadu u Wizz Air. Akční letenku do norského Bergenu zakoupíte již od 491 Kč s odletem z Katowic. Jak je u nízkonákladovek zvykem, akční cena za letenku platí jen s příručním zavazadlem. Pokud na letiště pojedete autem, můžete díky program Fly Silesia využít 50% slevu na parkovné pro vozy s českou SPZ.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny listpad 2019
 14. Los Angeles za 7 490 Kč
  Extra levné letenky do Los Angeles nabízejí společně aerolinky Finnair a American Airlines. Díky rychlému přestupu v Londýně je akční cena letenky do Los Angeles, 7 490 Kč, více než lákavá. Za tuto cenu je let pouze s příručním zavazadlem.
  Odlet Praha Aerolinky Finnair / American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 15. Turín od 491 Kč
  Wizz air nabízí velmi levné letenky do italského Turína s odletem z Krakowa. Za zpáteční letenku zaplatíte již d 491 Kč, vybrat si můžete z několika listopadových termínů.
  Odlet Krakow Aerolinky Wizz Air Termíny listopad 2019
 16. Tanzanie za 15 990 Kč
  S akčními letenkami do Tanzánie, afrického ráje, přichází Turkish Airlines. Odlety z Prahy jsou k dispozici v mnoha listopadových termínech, létá se skoro každý den – vždy od úterý do neděle. Akční letenku s libovolným počtem zavazadel v celkové hmotnosti do 46 kg pořídíte za 15 990 Kč.
  Odlet Praha Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 17. Řím od 516 Kč
  Velmi levné letenky do Říma koupíte na listopadové termíny u Wizz Air. Odlet je z Vídně a cena od 516 Kč zahrnuje pouze příruční zavazadlo.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny listopad 2019
 18. Adis Abeba za 14 490 Kč
  Aerolinky Turkish Airlines nabízejí zpáteční akční letenky z Prahy do etiopského Adis Abeba jen za 14 490 Kč. Samozřejmostí jsou u této akční ceny odbavená zavazadla v celkové hmotnosti do 46 kg. Odlety každý listopadový den.
  Odlet Praha Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář

Komentáře