Jak zjistit, kdo mi volal?

Raul Cruz
Publikováno 9. března 2021
 1. Jak zjistit, kdo mi volal?

  Jak zjistit, kdo mi volal, pomocí služby Kdo mi volal?

  Kdo mi volal je webový vyhledávač telefonních čísel nevyžádaných hovorů, který vychází z celoevropské databáze marketingových, bankovních, pojišťovacích a podobných společností, které jsou známé svými obtěžujícími a nevyžádanými hovory potencionálním zákazníkům.

  Hledané telefonní číslo se zadává do horního vyhledávacího řádku. Po zadání čísla si můžete níže pod ním přečíst komentáře a zkušenosti ostatních obtěžovaných, kterým bylo z tohoto čísla voláno. Pokud se jedná o mezinárodní číslo je potřeba ho uvést v mezinárodním formátu s mezinárodní předvolbou na začátku, například (+421) pro Slovensko.

 2. Jak zjistit, kdo volal, pomocí služby Kdo volal?

  Jak zjistit, kdo mi volal?Podobnou službou je i služba Kdo volal, nacházející se na webových stránkách. Zde se hledané číslo zadává vpravo nahoře, po zadání se zobrazí uživatelské komentáře k zadanému číslu, pokud už je zaneseno v databázi.

  Po levé straně je jakýsi pomyslný top žebříček aktuálně volajících, obtěžujících čísel a pod ním poslední komentáře, které byly na stránku přidány. Je tak na první pohled vidět, komu čísla patří a co je obsahem hovoru. Též je možno jedním pohledem zjisti, jaké jsou názory uživatelů na ně.

 3. Aplikace KdoMiVolal

  Aplikaci KdoMiVolal je možno bezplatně stáhnout z Google Play pro operační systém Android a z App Store pro telefony iPhone od Apple. Aplikace KdoMiVolal využívá vyhledávač a databázi telefonních čísel kdomivolal.eu Velikou výhodou této aplikace je to, že vás na marketingové volání upozorní už při zazvonění telefonu, protože ukáže, že jde o číslo z databáze obtěžujících volání.

  Dále je možné automatické blokování příchozích hovorů z obtěžujících telefonních čísel i blokování příchozích hovorů ze skrytých čísel. Samozřejmě i v této aplikaci je možnost vyhledávání telefonních čísel v databázi a zobrazení jejich hodnocení uživateli.

  Databáze obtěžujících čísel je aktualizována každý den a vaše nastavení lze exportovat / importovat a to včetně již blokovaných čísel. Aplikace je kompletně v češtině.


P
Petra 30.09.2019 – 15:03

602696760-kdo-mi-volal??

Odpovědět

M
Monika 07.10.2019 – 13:13

Jak zjistim komu patri cislo? Je nejaky seznam? Nemohu se dopidit je-li cislo soukrome nebo marketink...

Odpovědět

Kateřina Šrámková 19.07.2020 – 21:45

prosím můžete mi zjistit kdo volal z čísla 284001000,volá i mužovi na mobil a toto bylo na pevnou linku.Moc Vám děkuji

Odpovědět

E
Eva 25.10.2020 – 11:30

Dobrý den, neustále mi volá na mobil. číslo +420 284 001000 . Je možné zjisti , kdo je schopný během dne neustále volat a obtěžovat. Nechápu, pokud to neberu , proč se to stále opakuje. Stalo se to při práci a 2 krát jsem to zvedla, proto mám obavy , zdali mi nemůžou na můj mobil protelef. peníze. Jak se mám tomto případě zachovat a kam se obrátit. Děkuji s pozdravem Smolíková

Odpovědět

P
Petr 19.11.2020 – 17:37

Re: Eva.. V mobilech se čísla obvykle dají blokovat (u každého mobilu trochu jinak). P

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.