, jak funguje | Štítek | Skrblík.cz

SKRBLOG

Jak funguje PayPal

Pátek, 15. únor 2019 Lucie Telievová Komentáře: 1

Historie PayPal Co potřebujete k používání služby PayPal Jak funguje PayPal Jak si otevřít účet u služby PayPal Jak se posílají a přijímají platby přes PayPal Jaké měny podporuje služba PayPal 1Historie PayPal Psal se rok 1998, když původní firma Confinity začínala jako softwarový projekt pro kapesní elektroniku. O pouhý rok později začala poskytovat i jednoduché platby. Pak přišel ale […] Celý článek »

Jak funguje Bitcoin

úterý, 04. prosinec 2018 Lucie Telievová Komentáře: 1

Historie Bitcoinu Co to je Bitcoin Jak funguje převod Bitcoinu? Těžba Bitcoinu Jaká jsou rizika Bitcoinu? 1Historie Bitcoinu Bitcin byl navržen jistým Satoshim Nakamotem. Zajímavé je, že dodnes je jeho identita skryta a neví se, zda se jednalo o jedince nebo o nějakou skupinu lidí. Záměrem bylo stvořit měnu, která nebude závislá, ale především elektronicky přenosná – tím […] Celý článek »

Jak funguje Spotify

Pondělí, 26. listopad 2018 Lenka Rutteová komentáře 2

Jak funguje Spotify zdarma? Jak funguje Spotify za peníze? Jak se platí za Spotify? V čem je výhoda Spotify? Přehrávají se nastahované skladby i po zrušení placené verze služby Spotify? 1Jak funguje Spotify zdarma Spotify zdarma, to je datově omezený poslech hudby, kterou si vyberete. K dispozici máte celou databázi, v tom žádné omezení není. Ale poslech hudby budete mít […] Celý článek »

Jak funguje dobírka

Středa, 15. srpen 2018 Lenka Rutteová

Jak funguje dobírka? Jak funguje dobírka České pošty? Jak funguje dobírka soukromých přepravních společností? Jaká je cena dobírky? Jak funguje posílání přes dobírku? Jak funguje platba dobírkou? 1Jak funguje dobírka Dobírka je způsob doručení zboží nebo podobné věci tak, že adresát zaplatí za dodanou věc až tomu, kdo ji přiveze. Tedy poštovnímu doručovateli nebo kurýrovi […] Celý článek »