Levné letenky z ČR: Londýn od 500 Kč, Kuba za 10 990 Kč, Island za 4 890 Kč, Bali za 14 490 Kč

Středa, 06. listopadu 2019, Lapetka

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Jako každou středu, i tentokrát vám přinášíme levné letenky do celého světa – tentokrát jsme se zaměřili na ty s odletem z ČR.

 1. Toronto za 10 990 Kč
  Akční letenky do Kanady, na rok 2020, přináší společnost Air Canada. Vybírat můžete kromě Toronta také lety do Vancouveru, Montrealu nebo Ottawy. Všechny lety jsou z Prahy, my pro vás vybrali lety do Toronta, které leží u pobřeží jezera Ontario. Kousek od něj leží Niagarské vodopády. Letenky můžete vybírat od ledna až do května 2020, přičemž v ceně je zahrnuto přírušní zavazadlo do 8 kg.
  Odlet Praha Aerolinky Air Canada Termíny zobrazit kalendář
 2. Londýn od 500 Kč
  Big Ben, Wimbledon, The Mall, Picadilly Circus a mnohem více můžete vidět za ceny již od 500 Kč. Levné letenky do Londýna přináší společnost Ryanair – letět můžete z Prahy, Brna i Ostravy, termíny za ceny pod tisícovku můžete sehnat od prosince 2019 až do března 2020, pokud vám nevadí ceny pod 1 500 Kč, můžete hledat až do května 2020.
  Odlet Praha / Brno / Ostrava Aerolinky Ryanair Termíny prosinec 2019 – květen 2020
 3. Curacao za 10 990 Kč
  Pokud dáváte přednost teplu, máme pro vás tip na posledních několik termínů do Karibiku – na Curacao. Levné letenky do Karibiku pořídíte během února a března 2020 s odletem z Prahy. Letenky nabízí společnosti Air Canada a British Airways, cena zahrnuje i odbavené zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Air Canada / British Airways Termíny zobrazit kalendář
 4. Brusel od 465 Kč
  Stále dost termínů levných letenek je k dispozici z Prahy do Bruselu. Vybírat můžete od listopadu 2019 do ledna 2020 a můžete si vybrat libovolně dlouhý termín – buď prodloužený víkend v Bruselu, nebo přidat pár dní a výlet spojit s návštěvou historických Brugg. Průvodce po Bruselu nemusíte hledat – důležité tipy jsme pro vás připravili.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – leden 2020
 5. Bali za 14 490 Kč
  Přímo z Prahy můžete za výhodnou cenu letět také na Bali. Nejvíce termínů je k dispozici v průběhu května a června 2020, ale dá se vybrat i v prvním čtvrletí 2020, včetně prosince 2019. Levné letenky na Bali nabízí společnost China Airlines a cena zahrnuje také neomezený počet odbavených zavazadel o celkové maximální hmotnosti 30 kg. Před cestou vám můžeme poradit i pokud se chystáte mimo Evropu – podívejte se na průvodce po Bali.
  Odlet Praha Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 6. Bologna od 465 Kč
  Návštěva Itálie není nikdy od věci – a díky levným letenkám od společnosti Ryanair si je může bez výčitek koupit každý Skrbík. K dispozici je za skvělou cenu 465 Kč několik termínů v lednu a únoru 2020, na výběr jsou i termíny od čtvrka do soboty či neděle, což je ideální na prodloužený eurovíkend. Na cestu se můžete připravit i pročtením našeho průvodce po Boloni.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden – únor 2020
 7. Riga za 2 990 Kč
  Pobaltské země jsou zatím nepříliš objeveným klenotem Evropy. Prozkoumat Lotyšsko, ale také Litvu a Estonsko, můžete díky letenkám společnosti Air Baltic, která nabízí levné letenky do Rigy. K dispozici je mnoho termínů od listopadu 2019 až do července 2020, přičemž od poloviny ledna do konce března se létá v obou směrech téměř denně.
  Odlet Praha Aerolinky Air Baltic Termíny zobrazit kalendář
 8. Billund od 457 Kč
  Dánsko, to není jen Kodaň. Billund má teké co nabídnout – minimálně skvělý Legoland, kde se pobaví děti i dospělí! Levné letenky do Billundu přináší společnost Ryanair, vybírat můžete v termínech od listopadu 2019 do února 2020.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – únor 2020
 9. Petrohrad za 4 490 Kč
  Pokud jste obdivovatelé ruské architektury a kultury, pak se můžete zaletět podívat do Petrohradu – k dispozici je za cenu 4 490 Kč opravdu mnoho termínů od listopadu 2019 až do června 2020. Levné letenky do Petrohradu přináší v přímém spojení letecká společnost Smartwings. V ceně je příruční zavazadlo, to odbavené je za příplatek.
  Odlet Praha Aerolinky Smartwings Termíny zobrazit kalendář
 10. Milán od 465 Kč
  Levné letenky do Milána, města módy, přináší irská nízkonákladová společnost Ryanair. Přílet i odlet je na letiště v Bergamu, ale narozdíl od jiných letišť, která jsou vzdálenější od cílové destinace, můžete na tomto výletě navštívit i samotné Bergamo – toto historické městečko vás jistě okouzlí. Před odletem mrkněte do našeho průvodce po Miláně.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny prosinec 2019 – únor 2020
 11. Reykjavik za 4 890 Kč
  Levné letenky na Island, do hlavního města Reykjavik, přináší s odletem přímo z Prahy společnost ČSA. Letenky jsou k dispozici od listopadu 2019 až dobřezna 2020, termínů je mnoho – v lednu a únoru se létá denně. Island je destinací, kam můžete letět celoročně a vždy budete mít co obdivovat, proto s nákupem letenek neváhejte. Jakmile budete mít koupeno, projděte si našeho průvodce po Islandu.
  Odlet Praha Aerolinky ČSA Termíny zobrazit kalendář
 12. Pisa od 465 Kč
  Vidět slavnou šiknou věž v Pise, dát si pravé italské espresso a ochutnat skvělé italské těstoviny můžete v průběhu ledna díky nabídce společnočzi Ryanair, která nabízí levné letenky do Pisy. Odlet je z Prahy ve čtvrtek, návrat v úterý.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 13. New York za 10 390 Kč
  S jedním přestupem ve Frankfurtu můžete letět přímo z Prahy do New Yorku. V ceně letenky je jedno příruční a dvě odbavená zavazadla, takže nákupům v “Big Apple” nic nebrání. Levné letenky do New Yorku přináší společnost Singapore Airlines a termínů je mnoho – od konce března 2020 do června, a pak zase v srpnu a září 2020. Pro pobyt v USA si nezapomeňte vyřídit povolení ESTA.
  Odlet Praha Aerolinky Singapore Airlines Termíny zobrazit kalendář
 14. Manchester od 500 Kč
  Britský Manchester můžete levně navštívit v lednu 2020 díky letenkám společnosti Ryanair. Levné letenky do Manchesteru jsou k dispozici již od 500 Kč, a nezahrnují odbavené zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 15. Peking za 10 990 Kč
  Peking často nabízíme jako přestupní destinaci, ale pravdou je, že má co nabídnout i na delší dobu. Pokud vás tato destinace (a Čína obecně) láká, pak neváhejte s koupí letenek společnosti Hainan Airlines. Levné letenky do Pekingu můžeze koupit na období listopadu 2019 až ledna 2020. Výhodou těchto letenek je, že se jedná o přímý let a také to, že cena zahrnuje jedno příruční a dvě odbavená zavazadla.
  Odlet Praha Aerolinky Hainan Airlines Termíny zobrazit kalendář
 16. Berlín od 465 Kč
  Akční letenky do Berlína zařazujeme do dnešního výběru především z toho důvodu, že Berlín Schonefeld je letištěm, ze kterého jsou často k sehnání levné letenky. Do Berlína se můžete vypravit z Prahy již na 465 Kč, a to díky letenkám společnosti Ryanair. Pokud se rozhodnete vydat se sem nejen kvůli odletu někam dále, přečtěte si našeho průvodce po Berlíně.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – únor 2020
 17. Kuba za 10 990 Kč
  Od ledna 2020 až do dubna 2020 můžete sehnat levné letenky na Kubu. Tato destinace se v posledních letech stala veli oblíbenou, a tak pokud ji chcete navštívit, máte teď možnost díky letenkám společnosti Air Canada. Cena letenky zahrnuje i jedno odbavené zavazadlo do 23 kg, na druhou stranu je přestup v Kanadě, a proto je potřeba vyřídit povolení ETA (cena je jen něco málo přes 100 Kč).
  Odlet Praha Aerolinky Air Canada Termíny zobrazit kalendář

Komentáře