Levné letenky na leden: Miami za 6 990 Kč, Mauricius z Prahy za 14 290 Kč, Mallorca od 463 Kč

Středa, 13. listopadu 2019, Lapetka

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Leden je měsícem, kdy nám všem v práci naskočí nový nárok na dovolenou. Není potřeba proto na nic čekat a můžete se vydat na kratší výlet i dlouhou, exotickou dovolenou. A pokud si nevíte rady s dárky na vánoce, letenky jistě potěší každého! :)

 1. Oslo od 425 Kč
  Levné letenky do Osla můžete na několik lednových termínů pořídit u společnosti Ryanair. Odlety z Katowic jsou vždy ve čtvrtky a soboty, přílety se dají sehnat téměř v libovolné dny, takže si můžete klidně udělat prodloužený víkend. Protože se Norsko řadí mezi ty dražší země, projděte si před odletem naše tipy, jak ušetřit v Norsku.
  Odlet Katowice Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 2. Santiago de Chile za 13 990 Kč
  Pár termínů s odlete do Jižní Ameriky je k dispozici s odletem z Mnichova. Levné letenky do Chile pořídíte nejen v lednových termínech u letecké společnosti Delta Air Lines. Lety jsou s jedním přestupem v Kanadě, Atlantě, proto je potřeba vyřídit si povolení ESTA. Cena je včetně odbaveného zavazadla do 23 kg.
  Odlet Mnichov Aerolinky Delta Air Lines Termíny zobrazit kalendář
 3. Kodaň z Prahy od 457 Kč
  Během ledna můžete vybírat i z několika termínů do Dánska – letenky jsou z Prahy, cena zahrnuje pouze odbavené zavazadlo a letět můžete třeba od sobory do pondělí, takže vám bude stačit jen jeden den dovolené. Levné letenky do Kodaně nabízí společnost Ryanair. V rámci našich článků o jednotlivých městech a státech, jsme pro vás připravili i průvodce po Kodani, tak si jej po zakoupení letenek nezapomeňte pročíst.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 4. Tokio za 11 890 Kč
  Japonsko, exotická země vycházejícího slunce, jistě láká mnoho cestovatelů. Nyní je poměrně dostupná, díky letenkám společnosti Air China. Levné letenky do Tokia, jsou s odletem z Vídně a v ceně je zahrnuto jedno příruční a až dvě odbavená zavazadla o jednotlivé hmotnosti až 23 kg. K dispozici je několik odletových termínů, přílet je k dispozici poslední lednový den, ale pokud vám nevadí přesah do února, máte možnosti termínů mnohem více.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 5. Eindhoven od 463 Kč
  Mnoho možností máte na výlet do Eindhovenu – letenky jsou k dispozici z Vídně, Prahy i Katowic za velmi podobnou cenu, tedy pod 500 Kč. Termínů z Prahy je nejméně, takže výhodu mají cestovatelé z jižní a severní Moravy. Termíny odletů jsou vesměs od čtvrtku do soboty, přílety od neděle do úterý. Tipy k ubytování, cestě z letiště nebo i dopravě po městě, najdete v průvodci po Eindhovenu, který jsme pro vás sepsali.
  Odlet Vídeň / Praha / Katowice Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 6. Mauricius za 14 290 Kč
  Lednový termín je ideální pro vánoční dárek v podobě letenek za teplem a exotikou – obdarovaný alespoň nemusí dlouho na skutečný dárek čekat. No a Mauricius je zase tou ieální destinací pro takový dárek! V lednu můžete vybírat ještě z mnoha termínů – odlety i přílety jsou třikrát týdně. Akční letenky na Mauricius nabízí společnost Alitalia a v ceně jsou dvě příruční i dvě odbavená zavazadla.
  Odlet Praha Aerolinky Alitalia Termíny zobrazit kalendář
 7. Marseille od 463 Kč
  Druhé největší město Francie, významný obchodní přístav, hlavní město oblíbené části Provence – to je Marseille. Zaletět si sem v lednu za příznivou cenu 463 Kč, můžete díky společnosti Ryanair, která levné letenky do Marseille nabízí.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 8. Johannesburg za 12 390 Kč
  Hlavní město JAR, Jihoafrické republiky, můžete navštívit v lednu 2020 za akční cenu 12 390 Kč. Na letu z Berlína jsou na obou cestách dva poměrně rychlé přestupy v Káhiře, v ceně je příruční i dvě odbavená zavazadla.
  Odlet Berlín Schoenefeld Aerolinky Egyptair Termíny zobrazit kalendář
 9. Odessa od 463 Kč
  Z Katowic si můžete levně zaletět do Ukrajiské Oděsy. Letenky nabízí společnost Ryanair, případně, pro více variant, můžete vyhledat i kombinace letů společností Ryanair a Wizzair. Jsme si vědomi toho, že Oděsa není úplně známou destinací, ale i tak věříme, že má co nabídnout. Tipy k tomuto městu najdete v našem průvodci po Oděse.
  Odlet Katowice Aerolinky Ryanair / Wizz Air Termíny leden 2020
 10. Bangkok za 13 990 Kč
  Co lepšího může najít vaše partnerka nebo partner pod stromečkem, než letenky do Thajska? Navíc s odletem brzy po svátcích? Tak neváhejte a kupujte! Akční letenky do Bangkoku nabízí společnsot Turkish Airlines, cena zahrnuje dvě příruční zavazadla a libovolný počet odbavených, přičemž jejich celková hmotnost nesmí přesáhnout 30 kg – můžete proto v Thajsku vyrazit na nákupy a nijak se neomezovat. Odlet je z Prahy, výhodou je rychlý přestup v Istanbulu.
  Odlet Praha Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 11. Palma Mallorca od 463 Kč
  Mallorca není jen destinace, kam se v létě zaletíte okoupat k moři. Díky její geografické poloze jsou zde i v lednu teploty okolo 14°C a počasí převážně slunečné, takže se nemusíte obávat a můžete si zaletět tuto destinaci prozkoumat i turisticky. Do Mallorcy se za skvělou cenu pod 500 Kč dostanete z Vídně se společnosti Ryanair.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 12. Miami za 6 990 Kč
  Tuto cenovou bombu jsme si nemohli nechat pro sebe, i když je odlet z Milána – tam se však pohodlně dostanete za necelých 500 Kč, odkaz najdete v dalším tipu. Pokud se vám podaří data dobře zkombinovat, můžete let do USA spojit i s prohlídkou Milána, nebo Bergama, které obě za návštěvu stojí. Levné letenky do Miami pořídíte u Air Europa, a cena zahruje jen příruční zavazadlo. Pokud byste chtěli využít i letu do Milána, tam je to stejně.
  Odlet Milán Aerolinky Air Europa Termíny zobrazit kalendář
 13. Milán od 463 Kč
  Levné letenky do Milána nabízí s odlety z Vídně, Prahy i Katowic společnost Ryanair. Výlet do dvou italských měst, Milána a Bergama, stojí za to sám o sobě, nicméně pokud ho dokážete zkombinovat s letem do Miami, který jsme pro vás našli v předchozím tipu, bude výlet nezapomenutelný.
  Odlet Praha / Katowice / Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 14. Kolombo za 12 990 Kč
  Ne úplně masová a komerční, ale zato velmi vstřícná k individuální turistice bez cestovky je Srí Lanka. Poku chcete začít cestovat na vlastní pěst, ale bojíte se a navíte přesně kam, Srí Lanka by pro vás mohla být tou pravou volbou. Akční letenky na Srí Lanku koupíte v mnoha lednových termínech u společnosti Emirates. Přestup je v Dubaji, na jedné cestě poměrně dlouhý, proto jej zkuste využít k návštěvě Dubaje díky nabídce Dubai Stopover. Odlet je z Prahy a cena zahrnuje jedno příruční a libovolný počet odbavených zavazadel do celkévé hmotnosti 15 kg.
  Odlet Praha Aerolinky Emirates Termíny zobrazit kalendář
 15. Kolín nad Rýnem od 463 Kč
  Kolín nad Rýnem patří mezi nejstarší německá města. Co do velikosti je 4. největším německým městem a pyšní se řadou památek. Akční letenky do Kolína nad Rýnem pořídíte z Katowic jak u společnosti Ryanair, tak i Wizz Air – nejvíce termínů pak získáte kombinací obou těchto společností.
  Odlet Katowice Aerolinky Ryanair / Wizz Air Termíny leden 2020
 16. Maledivy za 16 490 Kč
  Přímo z Prahy můžete letět se společnosti Emirates na kouzelné Maledivy. Let je s jedním přestupem v Dubaji, pokud bude dostatečně dlouý, můžete mezipřistání využít k návštěvě města. V ceně letenky je příruční i libovolný počet odbavených zavazadel o celkové maximální hmotnosti 15 kg. Emirates také nabízí 20MB bezplatného Wi-Fi na palubě, a to pro každé zařízení zvlášť, takže si můžete neodkladné e-maily vyřídit i během letu.
  Odlet Praha Aerolinky Emirates Termíny zobrazit kalendář
 17. Malmö od 466 Kč
  Pokud vás to táhne na sever a nepotřebujete se v zimě ohřívat v exotických destinacích okolo rovníku, mohl by vám výlet do Malmö vyhovovat. Letenky seženete u Wizz Air, s odletem z Katowic. Odlety jsou vždy v pátek, přílety v neděli nebo pondělí, takže tam můžete strávit dle libosti víkend i celý týden.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny leden 2020
 18. Trinidad a Tobago za 11 290 Kč
  Akční letenky na Trinidad a Tobago, exotický ostrov v Karibském moři kousek od Venezuely, seženete v lednu přímo z Prahy. Akční letenky do Port of Spain, hlavního města tohoto ostrovního státu, koupíte již za 11 290 Kč u společnosti Air Canada. Letenky zahrnují i odbavené zavazadlo, na cestě jsou dva přestupy, jeden z nich v Kanadě, proto mějte na paměti, že je potřeba vyřídit si cestovní povolení ETA.
  Odlet Praha Aerolinky Air Canada Termíny zobrazit kalendář

Komentáře