Levné letenky na duben: Brisbane za 16 990 Kč, Madrid od 504 Kč, Montreal za 9 790 Kč

Středa, 12. února 2020, Lapetka

Pokud nepatříte mezi ty, kteří u velikonoční koledy nesmějí chybět, můžete se zaradovat – díky těmto svátkům většinu z nás čekají dva volné dny, což znamená více volna za méně dovolené, a proto jsme pro vás vybrali jsme tipy na dubnové letenky.

 1. Brindisi od 409 Kč
  Až na samotný jih Itálie, do městečka Brindisi, si můžete levně zaletět v dubnu 2020. Akční letenky do Itálie pořídíte u společnosti Ryanair, s odletem z Vídně. Brindisi je přístavní městečko v oblasti nazývané Apulie a jako v každém talském městečku zde naleznete krásné historické budovy a užijete si skvelou kuchyni. Pokud budete mít čas, můžete si udělat výlet do nedalekého města Bari.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny duben 2020
 2. Brisbane za 16 990 Kč
  Levné letenky do Austrálie z Prahy nejsou úplně běžnou záležitostí. Nyní je v akci nabízí Korean Air – let z Prahy do Brisbane seženete za pouhých 16 990 Kč. Tato skvělá cena zahrnuje také odbavené zavazadlo a je vykoupená jedním dlouhým přestupem v Soulu. Pokud vám to nevadi, neměli byste zaváhat, tato cena je opravdu parádní!
  Odlet Praha Aerolinky Korean Air Termíny zobrazit kalendář
 3. Varšava od 480 Kč
  Lákavou nabídkou jsou také akční letenky do Varšavy. Letenky koupíte u Wizz Air s odletem z Vídně, takže jsou zajímavé hlavně pro jihomoraváky, obyvatelům severní moravy se vyplatí jet do Varšavy jinak. Varšava je krásné historické město, které byste neměli na svých poznávacích cestách opomíjet, jen protože je “za rohem” a proto může působit málo exotisky nebo zajímavě.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny duben 2020
 4. Namibie za 12 990 Kč
  S akční cenou letenek do Windhoeku v Namibii přichází 5* aerolinky Qatar Airways. Letenky s odletem z Vídně na duben 2020 koupíte za skvělou cenu 12 990 Kč, a to včetně odbaveného a dvou příručních zavazadel. Během obou letů je jeden přestup v Kataru.
  Odlet Vídeň Aerolinky Qatar Airways Termíny zobrazit kalendář
 5. Athény od 504 Kč
  Levné letenky do Athén nejsou k sehnání kdykoliv si zamanete, proto byste tuto nabídku neměli jen tak minout. Akční letenky přináší Wizz Air s odletem z Vídně. Athény si v dubnu užijete, jelikož se vyhnete spalujícím vedrům velkoměsta a budete si tak světoznámé památky užít dosytosti. Až budete chozením unavení, sedněte si do některé z tavern, kde jsou místní (ne v úplném centru) a ochutnejte pravý řecký gyros nebo frappé.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny duben 2020
 6. Boston za 8 990 Kč
  Levné přímé lety do Bostonu pořídíte aktuálně z Vídně. Akční letenky do USA operují United Airlines s Austrian Airlines. V ceně není odbavené zavazadlo. Návštěvu Bostonu můžete spojit s hokejem a jít se podívat na zápas NHL, kde hraje náš aktuálně nelepší český hráč David Pastrňák.
  Odlet Vídeň Aerolinky United Airlines / Austrian Airlines Termíny zobrazit kalendář
 7. Madrid od 504 Kč
  Hlavní město Španělska, Madrid, můžete navštívit s nízkým rozpočtem díky letenkám od společnosti Wizz Air. Odlet je z Vídně a letenky za tuto cenu seženete v dubnu 2020. Madrid je místem, kde můžete vidět ty největší fotbalové hvězdy – své zázemí zde mají kluby Real Madrid nebo Villa Real, tak zkuste sehnat lístky na La Ligu a užijte si pravou jižanskou fotbalovou atmosféru.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny duben 2020
 8. Lima za 8 990 Kč
  Pokud hledáte levné letenky do Jižní Ameriky, využijte akční letenku do Peru, známého třeba slavným Macchu Picchu. Odlet je z Madridu – levné letenky do Madridu seženete u Wizz Air (tip výše). Zpáteční letenky do Limy pořídíte za skvělou cenu 8 990 Kč. V ceně je sice jen příruční zavazadlo, ale odbavené si můžete dokoupit v průběhu rezervace. Lety najdete v průběhu dubna a května.
  Odlet Madrid Aerolinky Turkish Airlines / Latam Airlines Termíny zobrazit kalendář
 9. Brémy od 504 Kč
  Levné letenky do Brém seženete u společnosti Wizz Air na duben 2020. Odlet je z Vídně. Brémy jsou nádherným městem na severu Německa, a jsou druhým největším přístaven v Německu. Pokud už jsme na mnoha místech byli, tohle může být jedno z těch méně profláknutých, které stojí za návštěvu.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny duben 2020
 10. Kapské Město za 12 690 Kč
  S jedním rychlým přestupem v Doha můžete sehnat akční letenky do Kapského města. Toto město v JAR se umisťuje na předních místech žebříčků o nejfotogeničtější město na světě. Naleznete zde majestátní a světoznámou Stolovou horu, nebo mys Dobré naděje. Levné letenky do JAR přináší Qatar Airways se dvěma příručními a odbavenými zavazadly v libovolném množství, do maximální hmotnosti 30 kg.
  Odlet Vídeň Aerolinky Qatar Airways Termíny zobrazit kalendář
 11. Malta od 504 Kč
  Perla Středomoří, to je Malta a Maltu můžete navštívit doslova za pár korun – letenky seženete za cenu jen málo přesahující 500 Kč. Levné letenky na Maltu seženete u společnosti Wizz Air s odletem z Vídně. Tento nádherný a zajímavý ostrov si zaslouží speciální pozornost, proto jsme sepsali samostatného průvodce po Maltě.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny duben 2020
 12. Reykjavík za 6 390 Kč
  ČSA nabízí v průběhu jara akční letenky na islandský Reykjavík. Země s několika přírodními kontrasty je dostupná přímými lety z Prahy. Cena akční letenky do Reykjavíku s příručním zavazadlem vás vyjde na 6 390 Kč. Island je velmi fotogenickou a zajímavou zemí – jsou zde termální prameny, gejzíry, vodopády, ledovce, sopky, i vysoké hory.
  Odlet Praha Aerolinky ČSA Termíny zobrazit kalendář
 13. Zadar od 409 Kč
  Levné letenky do Chorvatska seženete také s odletem z Vídně. Přistávat budete v Zadaru, který mnoho čechů zná především z letních dovolených, ale toto město rozhodně stojí za samostatnou návštěvu. Před odletem si můžete projít našeho průvodce po Zadaru, kterého jsme pro vás sepsali v samostaném článku.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny duben 2020
 14. Gruzie za 5 390 Kč
  Akční letenky do Gruzie, země, které je mezi turisty, stále více oblíbená, nabízí polská letecká společnost LOT. Kromě netradiční, ale velmi zajímavé kuchyně, nabízí Gruzie i spoustu kulturního nebo přírodního vyžití. Let je s krátkým přestupem ve Varšavě, s odletem z Prahy.
  Odlet Praha Aerolinky LOT Termíny zobrazit kalendář
 15. Castellon od 504 Kč
  Castellon je malé, kouzelné přístavní městečko na jihovýchodě Španělska. Pokud nejste fanoučky destinací které sdílíte společně se stovkami až tisíci dalšími turisty, je tento tio pro vás tím pravým. Castellon se nachází kousek od Valencie, takže pokud byste zatoužili po větším městě, můžete se vydat na výlet sem. Levné letenky přináší s odletem z Vídně Wizz Air.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny duben 2020
 16. New York za 11 790 Kč
  Přímo z Prahy do New Yorku, se dvěmi odbavenými zavazadly, můžete letět se společností Singapore Airlines. Během obou letů je jeden přestup ve Frankfurtu. Letenky seženete nejen na duben 2020.  Letenky zakoupíte s minimálně týdenní dobou pobytu – zpáteční letenka lze zakoupit nejdříve na sedmý den ode dne odletu.
  Odlet Praha Aerolinky Singapore Airlines Termíny zobrazit kalendář
 17. Thessaloniki od 504 Kč
  Levně můžete letět i na sever Řecka, do Thessaloniki, neboli Soluně, což je město menší a méně turisticky navštěvované, než Athény. Zajímavé památky naleznete i tady a pokud nejste milovníky historie a nezajímají vás antické ruiny, může být Soluň zajímavou alternativou. Na našich stránkach naleznete průvodce po Soluni, ve kterém se můžete na tuto cestu inspirovat.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny duben 2020
 18. Montreal za 9 790 Kč
  Se zajímavou nabídkou letenek do Montrealu přichází Air Canada společně s Austrian Airlines. Akční letenku do Montrealu koupíte za 9790 Kč s odletem z Vídně. Velkou výhodou této letenky do Kanady je přímý let, nevýhodou pouze příruční zavazadlo.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air Canada / Austrian Airlines Termíny zobrazit kalendář

Komentáře