Levné letenky: Guam z Prahy za 14 790 Kč, Sao Paulo za 11 990 Kč, Melbourne za 14 990 Kč

Středa, 20. listopadu 2019, Lapetka

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Tak, jako každou středu, vám i tentokrát přinášíme tipy na ty nejlepší akční letenky do celého světa.

 1. Bordeaux od 656 Kč
  Na přelom ledna a února seženete levné letenky do Bordeaux. Toto univerzitní město s bohatou historii můžete navštívit s letenkami od společnosti Ryanair, přímo z Prahy. Jak už to u nízkonákladovek bývá, cena zahrnuje pouze příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden – únor 2020
 2. Kuala Lumpur za 9 490 Kč
  Začátek roku je ideálním termínem pro návštěvu Asie. My jsme pro vás vybrali letenky do Malajsie, s odletem z Vídně. Levné letenky do Malajsie přináší společnost China Southern Airlines a v ceně máte zahrnuto jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo do 23 kg. VYbírat můžete z termínů od ledna 2020 až do dubna 2020.
  Odlet Vídeň Aerolinky China Southern Airlines Termíny zobrazit kalendář
 3. Londýn od 528 Kč
  Levné letenky do Londýna přinášíme častěji, protože se jedná o oblídenou turistickou destinaci a letenky se dají pořídit velmi levně. Tentokrát pro vás máme tip na letenky od společnosti Wizz Air, s odletem z Prahy a příletem na Londýnské letiště Luton. V Londýně si můžete vyřídit London Pass, který vás opravňuje ke vstupu zdarma na mnoho památek. Další tipy, jak v Londýně ušetřit, najdete u nás taky.
  Odlet Praha Aerolinky Wizz Air Termíny listopad 2019 – únor 2020
 4. Melbourne za 14 990 Kč
  K protinožcům se můžete zaletět podívat za příznivou cenu pod 15 000 Kč. Letenky do Austrálie přináší společnost Air China, odlet je z Mnichova, ale za tuto parádní cenu by to nemělo být překážkou, navíc když cena zahrnuje kromě příručního i dvě odbavená zavazadla, každé o maximální hmotnosti 23 kg. Na obou letech je poměrně dlouhý přestup v Pekingu, který můžete využít k návštěvě města, nebo Velké čínské zdi – nebo klidně na každé cestě k jedné z těch věcí. Zeď doporučujeme brzy ráno, je možné, že tam budete sami. Pokud se rozhodnete letiště opustit, nezapomeňte si přímo na letišti vyřídit bezplatná víza.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 5. Kišiněv od 1 216 Kč
  Hlavní město Moldavska, Kišiněv, se považuje za jedno z nejzelenějších měst Evropy. Vy se do něj můžete můžete zaletět podívat díky letenkám společnosti Wizz Air. Na cenu do 1 500 Kč se dostanete ve durhé polovině ledna, cena zahrnuje pouze příruřní zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Wizz Air Termíny leden 2019
 6. Guam za 14 790 Kč
  Tichomořský ostrovní ráj, to je Guam, a vy se na něj můžete podívat přímo z Prahy, za skvělých 14 790 Kč, díky letenkách společnosti China Airlines. Dostupné termíny jsou v květnu a červnu 2020. Cena letenky zahrnuje jedno příruční a dvě odbavená zavazadla, každé maximálně do 23 kg, takže nějakou potápěcí a šnorchlovací výzbroj si můžete vzít v pohodě s sebou.
  Odlet Praha Aerolinky China Airlines Termíny zobrazit kalendář
 7. Bari od 765 Kč
  Levné letenky do Bari, italského přístavního městečka se skvělou atmosférou, pořídíte u letecké společnosti Wizz Air. Letenky se pohybují od ceny 765 Kč do necelých 1 500 Kč a k dispozici je mnoho hlavně lednových termínů, ale několik jich seženete i v únoru a březnu 2020. Bari není úplně známou destinací, proto si přečtěte našeho průvodce po Bari.
  Odlet Praha Aerolinky Wizz Air Termíny leden – březen 2020
 8. Jakarta za 11 790 Kč
  Indonésii můžete navštívit a procestovat s letenkami společnosti Air China. Levné letenky do Jakarty, hlavního města Indonésie, pořídíte v mnoha termínech od prosince 2019 až do května 2020, přičemž v prosinci a lednu je termínů méně. Cena ze letenku zahrnuje i dvě odbavená zavazadla.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 9. Brusel od 525 Kč
  Město čůrajícího chlapečka (ale i méně známé holčičky a pejska), můžete navštívit za příznivou cenu 525 Kč přímo z Prahy. Levné letenky do Bruselu přináší Ryanair a vybírat můžete z opravdu velkého množství lednových termínů. Pokud vám to plán dovolené na zbytek roku dovolí, kupte si letenku na více dní a výlet do Belgie spojte i s návštěvou Brugg a Gentu. Před cestou si pročtěte naše tipy k návštěvě Bruselu.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden 2020
 10. Sao Paulo za 11 990 Kč
  Levné letenky do Jižní Ameriky nebývají v nabídce často, proto jsme velmi rádi, když vám je můžeme nabídnout. Tentokrát jsme pro vás našli letenky z Vídně do Sao Paulo. Levné letenky do Brazílie, konkrétně jejího největšího města Sao Paulo, přináší letecká společnost Turkish Airlines a vybírat můžete z těrmínů od prosince 2019 do března 2020. V ceně leteky jsou zahrutá čtyři zavazadla – dvě příruční a dvě odbavená zavazadla.
  Odlet Vídeň Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 11. Göteborg od 524 Kč
  Pokud máte rádi severské země, pak nesmíte přehlédnout levné letenky do Göteborgu. Do druhého největšího města Švédska se dostanete za cenu jen o něco málo převyšující 500 Kč. Termín si můžete vybrat od listopadu 2019 až do února 2020 a poletíte přímo z Prahy. Letenky nabízí Ryanair, takže v ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo. V minulosti jsme pro vás sepsali 10 věcí, které musíte vědět před odletem do Göteborgu, tak si článek nezapomeňte projít.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019 – únor 2020
 12. Manila za 10 690 Kč
  Během prosince 2019 a pak od února do dubna 2020 seženete levné letenky do Manily. Filipíny jsou státem, složeném z několika tisíc ostrovů a na své si na nich přijdou milovnící válení se na pláži, přírody, i ti, kteří rádi poznávají nové kultury a místa. Na Filipínách můžete levně cestovat mezi jednotlivými ostrovy i na nich, proto svou dovolenou můžete strávit velmi aktivně. Letenky nabízí společnost Air China, cena zahrnuje o dvě odbavená zavazadla a přestupuje se v Pekingu – přestupy jsou poměrně dlouhé, proto se podívejte o pár boxíku výše, k tipu na letenku do Melbourne, kde jsme popsali, co můžete v Pekingu během dlouhého přestupu dělat.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 13. Niš od 469 Kč
  Z Bratislavy se dostanete do srbského města Niš za méně, než 500 Kč. Toto opomíjené evropské město není úplně obvyklou destinací, ale za návštěvu rozhodně stojí, proto neváhejte a vydejte se sem na výlet. Letenky z Bratislavy přináší společnost Ryanair, letět za tuto výhodou cenu můžete od prosince 2019 až do února 2020. Cena zahrnuje pouze příruční zavazadlo.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny prosinec 2019 – únor 2020
 14. Okinawa za 11 590 Kč
  Slavné japonské sakury kvetou na přelomu března a dubna. A mimo jiné i a toto obdodí vám přináši levné letenky do Okinawy společnost Air China. Sakury začínají kvést na jihu Okinawy, takže je budete mít hezky “při ruce”. Letět za akční cenu 11 590 Kč můžete od února do června 2020 a cena letenky zahrnuje kromě příručního i dvě odbavená zavazadla.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 15. Stavanger od 482 Kč
  Tento týden přicházíme i s trochu netradičnější severskou destinací – přístavním městem Stavanger, které leží na jihozápadě Norska, na pobřeží Severního moře. Letenky seženete u společnosti Wizzair během ledna a února 2020. Odlet je z Katowic a bez dalších poplatků můžete mít s sebou pouze příruční zavazadlo. Jelikož je Norsko známé tím, že je tam draho, inspirujte se před cestou v našem článku 33 tipů, jak ušetřit v Norsku.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny leden – únor 2020
 16. Panama za 11 490 Kč
  Do Střední Ameriky se dostanete levně s letenkymi společnosti Air Europa. Výhodou je rychlý přestup v Madridu, cena však zahrnuje pouze příruční zavazadlo. Levné letenky do Panamy pořídíte s odletem z Mnichova, vybírat můžete z termínů od ledna až do dubna 2020.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air Europa Termíny zobrazit kalendář
 17. Benátky od 525 Kč
  Kouzelné a jedinečné Benátky můžete navštívit za skvělou cenu na přelomu ledna a února 2020. Pokud byste se rádi zúčastnili věhlasného karnevalu, budete si muset za letenky připlatit – karneval začíná v roce 2020 8. února, letenky kolem 500 Kč přitom seženete nejpozději s návratem 9. 2. 2020. Odlet je z Prahy, letenky nabízí Ryanair a v ceně je pouze příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny leden – únor 2020
 18. Phnom Penh za 10 990 Kč
  Kambodža, ač sousedí s turisticky vyspělejšími zeměmi, Thajskem a Vietnamem, je stále poměrně neobjevenou destinací. Pokud byste se sem zatoužili podívat, máte teď šanci pořídit si levné letenky u společnosti Air China. Jak je u této společnosti zvykem, cena za letenku zahrnuje i příruční zavazadlo. Vybírat můžete z mnoha termínů od prosince 2019 až do května 2020.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář

Komentáře