Maledivy z Prahy za příjemných 14 990 Kč: Akční letenky na březen a duben 2021

Chcete se ohřát a strávit jaro 2021 v Exotice? Využijte nabídku letecké společnosti Lufthansa a objevte krásy Malediv. Za let z Prahy do Male a zpět zaplatíte jen 14 990 Kč.

Maledivy patří k nejkrásnějším místům na světě, a ne nadarmo se o nich mluví jako o ráji na zemi. Na Maledivách se průměrná roční teplota pohybuje okolo 30 stupňů Celsia a nejhezčí počasí je zde v zimě a na jaře.

Maledivské pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších: bílý písek, laguny s průzračně čistou vodou a ojedinělé scenérie. Maledivské souostroví vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování, můžete zde pozorovat želvy, rejnoky, chobotnice, murény, barakudy a tisíce dalších druhů ryb a mořských živočichů.

Během cesty tam i zpět absolvujete přestup ve Frankfurtu nad Mohanem. Cesta potrvá 15-17 hodin. V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo do 8 kg, odbavené zavazadlo je za příplatek.

K dostání je řádově jen několik termínů v období od březen – duben 2021. Ceny platí do vyprodání volných míst, proto s nákupem neváhejte!​​

  • Cena letenky od 14 990 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny březen - duben 2021
  • Zavazadla v ceně 1 ks příručního zavazadla do 8 kg (55cm x 40cm x 23cm)
zobrazit termíny Odlet
Praha
Přílet
Male
Společnost
Lufthansa

Maledivy základní informace

🗺️ průvodce Maledivy 💡 Pro vstup do země potřebujete pasa potřebujete vízum. Úřední měnou je maledivská rupie.

Komentáře