Male z Mnichova za 12 990 Kč: Mnoho termínů od března do května 2022

Německo Odlet: Německo, Mnichov
Maledivy Přílet: Maledivy, Male

Vyražte na exotickou dovolenou na Maledivy! Letecká společnost Singapore Airlines nabízí ační ceny letenek. Za zpáteční let zaplatíte jen 12 990 Kč.

Termínů je mnoho a jsou dostupné od března do konce května 2022. Cestou se přestupuje v Singapuru. Přestup trvá zhruba 4 hodiny. V ceně letenky je 1 kus příručního zavazadla i odbavené zavazadlo do podpalubí do 25 kg.

O Maledivách se hovoří jako o ráji na zemi. Průměrná roční teplota se tu pohybuje okolo 30 °C a nejpříjemněji je zde právě na jaře.

Maledivské pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších: bílý písek, laguny s průzračně čistou vodou a ojedinělé scenérie. Maledivské souostroví vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování, můžete zde pozorovat želvy, rejnoky, chobotnice, murény, barakudy a tisíce dalších druhů ryb a mořských živočichů.

Do Mnichova se můžete nejlépe dostat autobusem společnosti Flixbus za necelých 400 Kč. Autem pojedete do Mnichova necelých 5 hodin. Za parkování na letišti zaplatíte od 951 Kč39 € za týden.

Male z Mnichova za 12 990 Kč: Mnoho termínů od března do května 2022

Další letenky do destinace Maledivy, Male


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.