Male z Prahy od 14 790 Kč: Akční letenky do konce roku 2021

Chcete strávit dovolenou 2021 v Exotice? Využijte nabídku letecké společnosti Turkisch Airlines a objevte krásy Malediv. Za let z Prahy do Male a zpět zaplatíte jen 14 790 Kč.

Maledivy patří k nejkrásnějším místům na světě, a ne nadarmo se o nich mluví jako o ráji na zemi. Na Maledivách se průměrná roční teplota pohybuje okolo 30 stupňů Celsia a nejhezčí počasí je zde v zimě a na jaře.

Maledivské pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších: bílý písek, laguny s průzračně čistou vodou a ojedinělé scenérie. Maledivské souostroví vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování, můžete zde pozorovat želvy, rejnoky, chobotnice, murény, barakudy a tisíce dalších druhů ryb a mořských živočichů.

Během cesty tam i zpět absolvujete přestup v Istanbulu.  V ceně letenky jsou dva kusy příručního zavazadla a libovolný počet kusů do podpalubí, které musí mít dohromady maximálně 30 kg.

K dostání je několik skvělých termínů v období od června až do prosince 2021. Ceny platí do vyprodání volných míst, proto s nákupem neváhejte!​​​​​

  • Cena letenky od 14 790 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny červenec - prosinec 2021
  • Zavazadla v ceně odbavené zavazadlo do 30 kg a dvě příruční zavazadla

Maledivy základní informace

🗺️ průvodce Maledivy💡 Pro vstup do země potřebujete pasa potřebujete vízum. Úřední měnou je maledivská rupie.

Komentáře