Male z Prahy za 14 790 Kč: Akční letenky od března do června 2021

Chcete se ohřát a strávit první polovinu roku 2021 v Exotice? Využijte nabídku letecké společnosti Lufthansa a objevte krásy Malediv. Za let z Prahy do Male a zpět zaplatíte jen 14 790 Kč.

Maledivy patří k nejkrásnějším místům na světě, a ne nadarmo se o nich mluví jako o ráji na zemi. Na Maledivách se průměrná roční teplota pohybuje okolo 30 stupňů Celsia a nejhezčí počasí je zde v zimě a na jaře.

Maledivské pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších: bílý písek, laguny s průzračně čistou vodou a ojedinělé scenérie. Maledivské souostroví vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování, můžete zde pozorovat želvy, rejnoky, chobotnice, murény, barakudy a tisíce dalších druhů ryb a mořských živočichů.

Během cesty tam i zpět absolvujete přestup ve Frankfurtu.  V ceně letenky je jen příruční zavazadlo do 8 kg, za odbavené zavazadlo si musíte připlatit.

K dostání je několik skvělých termínů v období od března do června 2021. Ceny platí do vyprodání volných míst, proto s nákupem neváhejte!​​​​

  • Cena letenky od 14 790 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny březen - červen 2021
  • Zavazadla v ceně 1 ks příručního zavazadla do 8 kg (55cm x 40cm x 23cm)
zobrazit termínyOdlet
Praha
Přílet
Male
Společnost
Lufthansa

Maledivy základní informace

🗺️ průvodce Maledivy💡 Pro vstup do země potřebujete pasa potřebujete vízum. Úřední měnou je maledivská rupie.

Komentáře