Maledivy z Prahy za 15 790 Kč: s Qatar Airways od prosince 2021 až do března 2022

Česko Odlet: Česko, Praha
Maledivy Přílet: Maledivy, Male

Exotická dovolená – Na Maledivy přes Qatar

Mnoho z nás sní o bezstarostných dovolených, kdy ležíme od rána do noci na teplé písečné pláži, okolo nás šumí průzračně modrý oceán a my při tom nemusíme na nic myslet, jen ležet a užívat si ten pocit. Tak přesně tento sen se vám může splnit ještě dnes.

Na našem webu jsme o levných letenkách na Maledivy párkrát psali, nicméně v kontextu nízkonákladové společnosti FlyDubai. Dnes vám ale přinášíme možnost tuto cestu podniknout s jedněmi z nejluxusnějších aerolinek na světě za téměř totožnou cenu.

Půl dne ve znamení luxusu

Qatar Airways jsou vyhlášené svým smyslem pro luxus a péči o zákazníky. Můžeme vám zaručit, že let s Qatarem si skutečně užijete naplno a to i v Economy class.

Cesta na Maledivy

Z Prahy létá Qatar téměř 5x týdně s Boeingem 787-8, což je širokotrupé letadlo. Pokud se tedy bojíte dlouhé cesty ve stísněném prostoru, tak v tomto případě se skutečně není čeho obávat. Qatar odlétá do města Dauhá  v 16:00 a let trvá 5 a půl hodiny. V Dauhá činí přestup 2 hodiny a 30 minut. To znamená, že z Dauhá se odlétá ve 2 hodiny ráno. Na svou 4 hodiny a 40 minut dlouhou cestu se vydává Boeing 777-300ER, opět nádherně prostorné letadlo se zábavným infotainmentem. Do Malé Qatar přilétá v 8:40 hodin ráno. Na jednotlivé ostrovy na Maledivách se nejčastěji přímo z letiště používají hydroplány nebo čluny.

Cesta zpět do Prahy

Zpáteční cesta do Prahy je méně komfortní díky 6 hodinovému přestupu v Dauhá. Odlet z Malé aerolinka plánuje na 23:20 hodin a přílet do Qataru ve 2:10 ráno. Během svého přestupu nemůžete bez víza opustit prostor letiště. Nicméně moderní HUB se o vás postará ve všech směrech. Nespočet obchodů, restaurací a zábavních center zajistí cestujícím zábavu na dlouhou dobu. V 8:10 hodin ráno odlétá Qatar do Prahy, kde nakonec přistává ve 12:30 hodin.

 

TOP 3 místa, která na Maledivách nesmíte minout

  1. Malé: Hlavní město Malediv, sídlí zde vláda, obchodní centra a další. Za zmínku jistě stojí vyhlášený rybí trh, prezidentský palác a mešita Hukuru Miskiiy
  2. Thoddoo: Takto pestrobarevný ostrov jste jistě dlouho neviděli. Ostrov, jenž je největší producentem ovoce a zeleniny na Maledivách vás doslova ošálí svými barvami.
  3. Dhiffushi: Tento maličký ostrov leží zhruba 40 kilometrů od hlavního města Malé. Kokosové palmy a průzračnou vodu naleznete na každém rohu, pokud chcete pozorovat delfíny, jste na správném místě.

 

Rádi by jste navštívili Maledivy? Tak neváhejte a objednávejte levné letenky co nejdříve. Veškeré letenky jsou totiž omezené počtem míst na palubě a velice rychle se plní.

Maledivy z Prahy za 15 790 Kč: s Qatar Airways od prosince 2021 až do března 2022

Další letenky do destinace Maledivy, Male


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.