Male z Prahy za 14 790 Kč: Mnoho termínů až do října 2021

Chcete strávit rok 2021 v Exotice? Využijte nabídku letecké společnosti flydubai a objevte krásy Malediv. Za let z Prahy do Male a zpět zaplatíte jen 14 790 Kč.

Maledivy patří k nejkrásnějším místům na světě, a ne nadarmo se o nich mluví jako o ráji na zemi. Na Maledivách se průměrná roční teplota pohybuje okolo 30 stupňů Celsia a nejhezčí počasí je zde v zimě a na jaře.

Maledivské pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších: bílý písek, laguny s průzračně čistou vodou a ojedinělé scenérie. Maledivské souostroví vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování, můžete zde pozorovat želvy, rejnoky, chobotnice, murény, barakudy a tisíce dalších druhů ryb a mořských živočichů.

Během cesty tam i zpět absolvujete přestup v Dubaji.  V ceně letenky je příruční zavazadlo do 7 kg a 3 ks zavazadla do podpalubí, které musí mít dohromady maximálně 20 kg.

K dostání je několik skvělých termínů v období od března až do října 2021. Ceny platí do vyprodání volných míst, proto s nákupem neváhejte!​​​​​

  • Cena letenky od 14 790 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny březen - říjen 2021
  • Zavazadla v ceně 1 ks příručního zavazadla a maximálně 3 odbavené kusy do 20 kg
zobrazit termínyOdlet
Praha
Přílet
Male
Společnost
flydubai

Maledivy základní informace

🗺️ průvodce Maledivy💡 Pro vstup do země potřebujete pasa potřebujete vízum. Úřední měnou je maledivská rupie.

Komentáře