, losos | Štítek | Skrblík.cz

SKRBLOG

Jak naložit lososa

Pondělí, 01. červenec 2019 Zdeňka Kolářová

Losos obecný Jak naložit lososa? Jak vytvořit Marinovaný losos Gravad lax? Jak naložit lososa na gril? Jak naložit lososa na uzení? 1 Losos obecný Losos obecný (Salmo salar) žije převážně v mořích a jedná se o dravou rybu, která se živí larvami hmyzu , korýši či malými rybkami. V dospělosti lososi putují proti proudu řek do vnitrozemí, kde vyvádějí […] Celý článek »

Jak dlouho grilovat lososa

čtvrtek, 13. červen 2019 Marie Stejskalová

Jak připravit lososa? Jak grilovat lososa? Jak grilovat filet z lososa? Jak dlouho grilovat lososa? 1 Jak připravit lososa? Losos se dá připravit na mnoho způsobů. Lze ho konzumovat syrového v podobě sushi, tatarského bifteku či si můžeme dopřát třeba gravlax (syrový marinovaný losos). Také ho lze upravit na mnoho způsobů tepelně. Losos se dá například grilovat, péct, […] Celý článek »

Jak uvařit lososa

Pondělí, 14. leden 2019 Marie Stejskalová

Jak uvařit lososa Jak ochutit lososa Losos v troubě Losos na grilu Losos na másle 1Jak uvařit lososa Samozřejmě můžeme připravit lososa na nejrůznější způsob. Jako velmi přínosný způsob přípravy se hodí pro lososa vaření v páře. Jednotlivé porce lososa, zbavené kůže i kostí, dobře osolíme a opepříme, kápneme i citrónovou šťávu. Do parního hrnce, nebo obyčejného hrnce s pařáčkem na […] Celý článek »

Jak připravit lososa

Středa, 27. červen 2018 Lenka Rutteová

Jak připravit lososa? Jak připravit lososa na sushi? Jak připravit lososa na grilu? Jak připravit lososa s kůží? Jak připravit lososa v troubě? Jak připravit lososa na pánvi? Jak připravit lososa pro dítě? Jak připravit lososa na másle? Jak připravit tatarský biftek z lososa? Jak připravit syrového lososa (gravlax)? 1Jak připravit lososa Losos se může jíst syrový, naložený […] Celý článek »