, jak se zbavit | Štítek | Skrblík.cz

SKRBLOG

Jak předejít oparu

čtvrtek, 09. květen 2019 Lucie Telievová

Jednoduchý opar Jak se zbavit oparu? Jak na domácí léčbu oparu? Inkubační doba a stádia oparu Jak se přenáší opar? Jak předejít oparu? 1 Jednoduchý opar Jednoduchý opar, neboli medicínsky herpes simplex (HSV) je celá skupina onemocnění kůže a sliznic. Virus se dělí na dva typy: HSV 1 objevuje se hlavně na rtech HSV 2: je původcem […] Celý článek »

Jak se zbavit kašle

čtvrtek, 09. květen 2019 Zdeňka Kolářová

Co je kašel? Jak se zbavit kašle u dětí? Jak se zbavit kašle v těhotenství? Jak se zbavit kašle a rýmy? Jak se zbavit kašle a bolesti v krku? Jak se zbavit kašle přes noc? 1 Co je kašel Kašel je v podstatě reakce organismu (na podráždění cizím tělesem- například hlenem) dýchacích cestách nebo plicích. Může být způsoben buď viry nebo […] Celý článek »

Jak se zbavit blech

Pátek, 18. leden 2019 Zdeňka Kolářová

Jak se zbavit blech babské rady Jak se zbavit blech na člověku Jak se zbavit blech u koček Jak se zbavit blech u psa Jak se zbavit blech v bytě Jak se zbavit blech na zahradě   1Jak se zbavit blech babské rady Nejjednodušší babská rada je listy ořešáku nebo skořápky ořechu, které dáme zvířeti do pelíšku. Ty […] Celý článek »

Jak se zbavit vší

Pátek, 04. leden 2019 Lucie Telievová

Jak vypadá veš dětská Příznaky napadení vší dětskou Prevence proti vším Jak se zbavit vší Druhy vší parazitující na člověku 1Jak vypadá veš dětská Veš dětská se vyskytuje po celém světě, a to i ve vyspělých státech – zejména v dětském kolektivu. Veš je veliká asi 3 milimetry, téměř průhledná a má ploché tělo i hlavu, oči možná ani nepostřehnete. Veš […] Celý článek »