Levné letenky: Thajsko z Prahy za 8 990 Kč, Toronto 9 490 Kč, Lisabon 1 286 Kč

Středa, 29. května 2019, Redakce

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Jako každou středu, i dnes pro vás máme výběr těch nejzajímavějších letenek do celého světa.

 1. Zadar od 1 278 Kč
  Do Chorvatska již nemusíte jezdit autem. Ryanair nabízí levné letenky do Zadaru s cenou začínající na 1 278 Kč, nejvíce termínů je k dostání na září 2019. Ryanair mezi oběma městy létá vždy ve středu a v sobotu.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny září 2019
 2. Palma Mallorca od 1 634 Kč
  Napříč celým létem se můžete vydat na Mallorcu a za zpáteční letenku zaplatit jen 1 634 Kč. Tedy za tu jednu nejlevnější. Ceny dalších jsou vyšší o nižší stovky korun.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červen až září 2019
 3. Lisabon za 1 286 Kč
  Zpáteční letenky do Lisabonu koupíte v případě odletu z Vídně již za 1 286 Kč. K dostání je spousta termínů na listopad a prosinec, kdy jsou v zemi příjemnější teploty než ve zmrzlém Česku. Z osobní zkušenosti mohou k návštěvě doporučit třeba tržnici Timeout Market plnou dobrého jídla.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny listopad a prosinec 2019
 4. San Francisco za 11 590 Kč
  Letenky na západ USA nabízí společnost American Airlines z Prahy. Do San Francisca můžete na přelomu roku letět za 11 590 Kč, přestupuje se pouze v Londýně. Odbavené zavazadlo je za příplatek.
  Odlet Praha Aerolinky American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 5. Palermo od 1 313 Kč
  Nejlevnější zpáteční letenky do Palerma nabízí Ryanair s odletem z berlínského letiště Schonefeld. Vybírejte z mnoha termínů v závěru roku. Zhruba o čtyři stovky dražší jsou nejlevnější letenky z polských letišť ve Wroclawi a v Krakově.
  Odlet Berlín Schonefeld (Wroclaw, Krakov) Aerolinky Ryanair Termíny říjen až prosinec 2019
 6. Kodaň za 517 Kč
  Zpáteční letenky do Kodaně s odletem z Prahy za dosud nebývalých 517 Kč nabízejí aerolinky Ryanair. Dostupné termíny jsou v květnu a v červnu, jsou jich zhruba dvě desítky. S plánováním cesty vám pomůže náš průvodce po Kodani.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny květen a červen 2019
 7. Bangkok za 8 990 Kč
  Ukrajinské aerolinky nabízejí velmi levné letenky do Thajska hned na několik měsíců roku, z Prahy do Bangkoku můžete letět za pouhých 8 990 Kč. Na cestě zpět si navíc budete moct prohlédnout Kyjev, cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg.
  Odlet Praha Aerolinky Ukraine International Airlines Termíny zobrazit kalendář
 8. Podgorica za 1 207 Kč
  Levné letenky do Podgorici v Černé Hoře na různé termíny v listopadu nabízí Ryanair. Cena zpáteční letenky je 1 207 Kč, lety jsou vždy ve čtvrtek a v neděli.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny říjen a listopad 2019
 9. Toronto za 8 490 Kč
  Společnosti LufthansaAir Canada se spojily, aby mohly veřejnosti nabídnout zpáteční letenky z Katovic do Toronta jen za 8 490 Kč. V nabídce jsou termíny zejména na přelomu let 2019 a 2020. Cena letenky sice zahrnuje pouze příruční zavazadlo, můžete však využít slevový kupón Pelikán.
  Odlet Katovice Aerolinky Lufthansa / Air Canada Termíny zobrazit kalendář
 10. Athény za 1 200 Kč
  K listopadovému výletu do Atén svádí nabídky lowcost aerolinek Rynaair z Prahy. Na zhruba desítku termínů koupíte zpáteční letenku jen za 1 200 Kč. Na letiště do Vídně vás levně odvezou třeba vlaky a autobusy Regiojet z Prahy.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 11. Londýn Stansted od 1 033 Kč
  Na různé červnové termíny (je jich více než sto) prodává Ryanair zpáteční letenky z Prahy do Londýna jen za 1 033 Kč. Vypravit se můžete třeba na krátký třídenní výlet. Skrblík pro vás má návod, jak ušetřit v Londýně.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červen 2019
 12. Jakarta za 11 990 Kč
  Aerolinky Air China prodávají velmi levné letenky do Jakarty s odletem z Mnichova. V mnoha a mnoha termínech vás budou stát jen 11 990 Kč, cena zahrnuje dva kusy odbavených zavazadel do 23 kg.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 13. Göteborg od 753 Kč
  Levné letenky do Goteborgu ve Švédsku koupíte po čas celých prázdnin na webu Ryanairu. V ceně do tisíce korun je k dostání zhruba patnáct různých termínů.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červen-srpen 2019
 14. Dillí za 10 790 Kč
  Letenky do Indie za skvělých 10 790 Kč nabízí společnost Finnair s odletem z Prahy. Dostupných termínů je mnoho, v ceně letenky máte zahrnuto jedno odbavené zavazadlo do 23 kg. Přestup je na krásném a přehledném letišti v Helsinkách.
  Odlet Praha Aerolinky Finnair Termíny zobrazit kalendář
 15. Ammán od 1 523 Kč
  Levné letenky do Jordánska na září a říjen nabízí společnost Ryanair s odletem z Prahy. Za cenu 1 523 Kč je sice v prodeji jen několik termínů, stačí si však připlatit několik stokorun a výběr se rozšíří. Skbrlík pro vás má průvodce po Ammánu.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny září a prosinec 2019
 16. Pointe a Pitre za 9 026 Kč
  Akční letenky na Guadeloupe v Karibiku nabízejí aerolinky Level, sesterská společnost Iberie a British Airways. Odlétá se z pařížského letiště Orly a cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo. Do Paříže (na letiště Beauvais) z Prahy levně létá Ryanair.
  Odlet Paříž Orly Aerolinky Level Termíny zobrazit kalendář
 17. Rio de Janeiro za 12 790 Kč
  Aerolinky British Airways nabízejí akční letenky do Brazílie s odletem z Prahy jen za 12 790 Kč. Termínů letů do Rio de Janeira je mnoho, v ceně letenky je zahrnuto jen příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky British Airways Termíny zobrazit kalendář
 18. Tallinn za 1 050 Kč
  Několik desítek různých letenek do Tallinnu nabízí Ryanair za 1 050 Kč. K dostání jsou v zářijových a říjnových termínech s odletem z berlínského letiště Schonefeld, vypravit se můžete třeba na prodloužený eurovíkend od soboty do úterý.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny září až listopad 2019
 19. Faerské ostrovy za 6 590 Kč
  Velmi zajímavé letenky do netradiční destinace aktuálně nabízejí holandské aerolinky KLM. Faerské ostrovy můžete v řadě termínů napříč celým rokem navštívit již za 6 590 Kč. Letenka zahrnuje příruční zavazadlo, nevýhodou pro někoho mohou být dva přestupy – v Amsterdamu a Kodani, resp. v Bergenu.
  Odlet Praha Aerolinky KLM Royal Dutch Airlines Termíny zobrazit kalendář

Komentáře