Levné letenky: New York z Prahy za 7 990 Kč, Mallorca od 471 Kč, Manila za 10 900 Kč

Středa, 11. září 2019, Lapetka

Jako každý týden, i tuto středu vám přinášíme výběr akčních letenek. Vybrali jsme destinace po celém světě, takže vám vyhovíme, ať už toužíte po exotickém a dalekém dobrodružství, nebo víkendovce po Evropě.

 1. Brusel od 633 Kč
  Hlavní město Belgie můžete navštívit s irskou leteckou společností Ryanair. Nepříliš známou informací je, že krome slavné sochy čůrajícího chlapečka, můžete v Bruselu nalézt také sochy čůrající holčičky a pejska! Další informace se dočtete v našem průvodci po Bruselu. Odlety jsou z Prahy, v ceně letenky je malé příruční zavazadlo. Akční letenky do Bruselu jsou dostupné od září do prosince.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny září – prosinec 2019
 2. Funchal za 3 990 Kč
  Portugalský ostrov Madeira můžete navštívit se společností TAP Portugal. Levnou letenku na Funchal pořídíte v průběhu dubna, nejvíce termínů je pak k dispozici během června 2020. Odlet i přílet je do Prahy. Delší čas na přestupu při letu tam, můžete využít k návštěvě hlavního města Portugalska Lisabonu.
  Odlet Praha Aerolinky TAP Portugal Termíny zobrazit kalendář
 3. Oděsa od 467 Kč
  Na koupání v Černém moři už bude v průběhu podzimu asi chladno, ale akční letenky do ukrajinské Oděsy můžete využít k návštěvě památek. Zpáteční levné letenky do Oděsy jsou dostupné z Katowic v průběhu celého listopadu. V rámci programu „Fly Silesia“ můžete využít 50% slevu na dvou a vícedenní parking na nehlídaném parkovišti P2, pokud přijedete automobilem s českou nebo slovenskou SPZ.
  Odlet Katowice Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 4. Kathmandu za 11 590 Kč
  Hlavní město Nepálu můžete navštívit díky společnosti Air China. Akční letenky do Kathmandu, s odletem z Frankfurtu pořídíte za skvělou cenu 11 590 Kč, včetně odbaveného zavazadla. Historické památky Kathmandu, s nichž 7 je na seznamu UNESCO, můžete navštívít od listopadu 2019 do června 2020.
  Odlet Frankfurt Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 5. Oslo od 429 Kč
  Do norského hlavního města, Osla, nabízí nejdostupnější letenky společnost Ryanair s odletem z Krakowa. Zpáteční akční letenka vás vyjde na skvělých 429 Kč, v ceně je malé příruční zavazadlo. Před cestou si můžete přečíst náš průvodce po Oslu.
  Odlet Krakow Aerolinky Ryanair Termíny říjen – listopad 2019
 6. Havana za 11 790 Kč
  Aerolinky Air Canada nabízejí velmi levné letenky na Kubu. S odletem z Vídně můžete letět v termínu od ledna do března 2020 za cenu 11 790 Kč včetně odbaveného zavazadla. Upozrňujeme na přestup v Torontu, ke kterému budete potřebovat vyřídit cestovní povolení ETA (nespleťte si s ESTA do USA!).
  Odlet Vídeň Aerolinky Air Canada Termíny zobrazit kalendář
 7. Alicante od 741 Kč
  Ryanair aktuálně nabízí zpáteční akční letenky do Alicante z Berlína, jen za 741 Kč. V kalendáři je dostupných několik desítek podzimních termínů, letí se vždy v pátek, v neděli a ve středu.
  Odlet Berlín Aerolinky Ryanair Termíny listopad – prosinec 2019
 8. Bangkok za 11 190 Kč
  Kdo chce oslavit Vánoce a Nový rok na písčitých plážích, pod zářivým thajským sluncem, může využít akční letenky do Bangkoku od China Eastern Airlines. Zpáteční letenku s odletem z Prahy, včetně odbaveného zavazadla, můžete pořídit za akční cenu 11 190 Kč. Termíny jsou dostupné od září do března 2020.
  Odlet Praha Aerolinky China Eastern Airlines Termíny zobrazit kalendář
 9. Palma Mallorca od 471 Kč
  V průběhu celého listopadu můžete díky Ryanairu letět na Mallorcu a zpět jen za 471 Kč. Odlétá se z berlínského letiště Tegel, kam vás z ČR levně dopraví třeba autobusy Regiojet a Flixbus. Kalendář aktuálně nabízí několik desítek termínů.
  Odlet Berlin Tegel Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 10. Manila za 10 900 Kč
  Ke konci turistické sezóny pořídíte levné letenky na Filipíny z německého Mnichova – letenky za 10 900 Kč nabízí čínské aerolinky Air China. Cena zahrnuje příruční i odbavené zavazadlo. Většina letů má delší přestup v Pekingu, který můžete využít v rámci 72 hodinového bezvízového pobytu v Číně k jeho návštěvě. Bezvízový tranzit je nutné vyřídit přímo na letišti.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 11. Bologna od 471 Kč
  Za italskými památkami a dobrým jídlem se dostanete z blízké Bratislavy se společností Ryanair. Levné letenky do Bologni pořídíte v průběhu celého října, další termíny jsou dostupné z Berlína. Před odletem se můžete inspirovat naším průvodcem po Bologni.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny říjen 2019
 12. New York za 7 990 Kč
  S akční nabídkou letenek do New Yorku přichází British Airways společně s American Airlines. Za zpáteční letenku s odletem a příletem do Prahy zaplatíte 7 990 Kč. Cena letenky zahrnuje pouze příruční zavazadlo. Akční letenky do New Yorku se dají pořídit v mnoha termínech od listopadu do března 2020.
  Odlet Praha Aerolinky British Airways / American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 13. Toulouse za 471 Kč
  Velmi levné letenky do Toulouse ve Francii prodává Ryanair s odletem z berlínského letiště Schönefeld. Za 471 Kč je na výběr několik listopadových termínů.
  Odlet Berlín Schönefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 14. Dakar za 8 590 Kč
  Láká vás exotika? Portugalské aerolinky TAP nyní nabízejí akční letenky do Senegalu jen za 8 590 Kč, odlétá se z Vídně a odbavené zavazadlo je jen za příplatek. Výhodou je poměrně rychlý přestup v Lisabonu. Akční letenky jsou dostupné během listopadu 2019 a od ledna do března 2020.
  Odlet Vídeň Aerolinky TAP PortugalTermíny zobrazit kalendář
 15. Kluž od 473 Kč
  Ačkoliv rumunská Kluž nepatří mezi turisty hojně vyhledávané oblasti, má určitě mnoho co nabídnout. Centrum města vás oslní svými historickými uličkami a muzei, okolí Kluže pak svou přírodou. Akční letenky do Kluže pořídíte u Wizz Air s odletem z Vídně. V nabídce je několik listopadových termínů.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz AirTermíny listopad 2019
 16. Hongkong za 9 690 Kč
  Akční letenky do Hongkongu má ve své aktuální nabídce společnost Air China. Termínů je stále poměrně dost, odlétá se z Vídně, cena zpáteční letenky za 9 690 Kč zahrnuje jedno odbavené zavazadlo s hmotností do 23 kg.
  Odlet Vídeň Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 17. Doncaster Sheffield od 479 Kč
  Několik podzimních termínů do anglického Doncasteru nabízí s odletem z Wroclavi společnost Wizz Air. Z Doncasteru můžete navštívít města Leeds, Manchester, nebo se projít v domovském lese Robina Hooda – Sherwoodu. Akční letenka do Doncasteru vás vyjde s příručním zavazadlem na 479 Kč.
  Odlet Wroclav Aerolinky Wizz Air Termíny listopad – prosinec 2019
 18. Phnom Penh za 11 290 Kč
  Levné letenky do Kambodži mají ve své nabídce aerolinky Air China. Zpáteční letenku s odletem z Mnichova koupíte za 11 290 Kč. V ceně letenky je zahrnuto jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo do 23 kg. Letenky za akční cenu pořídíte během poměrně dlouhého období prosince 2019 – května 2020, zahrnujícího i hlavní sezónu.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář

Komentáře