Letenky levně: Maledivy za 10 490 Kč, Chorvatsko od 524 Kč, Palma Mallorca od 681 Kč

Středa, 17. dubna 2019, Redakce

Přinášíme vám každotýdenní výběr těch nejlevnějších letenek, u některých z nich můžete navíc využít slevový kupón Pelikán.

 1. 🇲🇻 Maledivy za 10 490 Kč
  Se skvělou nabídkou přišla společnost Alitalia – letenky na exotické Maledivy prodává jen za 10 490 Kč. Jedná se o přímý let, cena letenky zahrnuje dvě odbavená zavazadla po 23 kg. Zde dobré zprávy končí. V nabídce je jediný termín, který se dost možná rychle vyprodá. Odlétá se z Milána, kam z Prahy létá easyJet i Ryanair.
  Odlet Milán Malpensa Aerolinky Alitalia Termíny zobrazit kalendář
 2. 🇭🇷 Pula za 524 Kč
  Parádní letenky do Chorvatska nabízí Ryanair s odletem z berlínského letiště Tegel. Na květen je dostupných pár kousků ověšených cenovkou 524 Kč. Do Berlína vás levně dopraví autobusy Flixbus a Regiojet.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky Ryanair Termíny květen 2019
 3. 🇹🇹 Port of Spain za 10 790 Kč
  Velmi zajímavé letenky do exotické destinace nabízí společnost United Airlines s odletem z Prahy. Karibské souostroví Trinidad a Tobago můžete navštívit již za 10 790 Kč. Počet dostupných termínů je široký, cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg.
  Odlet Praha Aerolinky United Airlines Termíny zobrazit kalendář
 4. 🇪🇸 Mallorca od 681 Kč
  Na květen a červen nabízí low-cost Ryanair zpáteční letenky na Mallorcu, jejichž ceny začínají na 681 Kč. Do hranice tisíce korun se vejdou desítky různých termínů.
  Odlet Berlín Tegel, Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny květen a červen 2019
 5. 🇨🇴 Bogota za 11 790 Kč
  Akční letenky do Kolumbie nabízejí Turkish Airlines s odletem z Vídně. Dostupných termínů je více než dost, cena letenky zahrnuje dva kusy odbavených zavazadel po 23 kg. Výhodou je poměrně krátký přestup na nedávno otevřeném istanbulském letišti.
  Odlet Vídeň Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 6. 🇧🇬 Bourgas za 681 Kč
  Akční letenky do Bulharska koupíte na květen u společnosti Ryanair. Vypravit se můžete do přímořského letoviska Bourgas, doba pobytu je ve všech termínech 7 nocí.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny květen 2019
 7. 🇹🇭 Bangkok za 10 290 Kč
  Levné letenky do Thajska nabízí společnost Ukraine International Airlines s odletem z Prahy. Kalendář nabízí velké množství dostupných termínů, letenka zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg. Na cestě zpět budete mít dostatek času k prohlídce Kyjeva.
  Odlet Praha Aerolinky Ukraine International Airlines Termíny zobrazit kalendář
 8. 🇫🇷 Paříž od 1 047 Kč
  Nejlevnější letenky do Paříže s odletem z Prahy koupíte za 1 047 Kč u společnosti Ryanair. V kalendáři hledejte odlety v červenci 2019, v dalších měsících jsou ceny vyšší o desítky až stovky korun. K přečtení vám doporučujeme ještě našeho průvodce po Paříži.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny červen až říjen 2019
 9. 🇩🇴 Santiago, Dominikánská republika za 11 990 Kč
  Americké aerolinky United nabízejí na velké množství termínů zpáteční letenky z Prahy do Dominikánské republiky jen za 11 990 Kč. V ceně je zahrnuto odbavené zavazadlo do 23 kg. V obou směrech budete mít dostatek času na prohlídku New Yorku.
  Odlet Praha Aerolinky United Airlines Termíny zobrazit kalendář
 10. 🇵🇹 Porto od 1 310 Kč
  Porto patří mezi ta zajímavější evropská města, vypravit do něj se můžete třeba s nízkonákladovým Ryanairem z berlínského letiště Schonefeld. Aktuálně nejnižší ceny letenek jsou na závěr roku, kdy za ty zpáteční zaplatíte jen 1 310 Kč. V létě vás zpáteční letenka vyjde na stále skvělých 2 500 Kč.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny říjen a listopad 2019
 11. 🇰🇭 Phnom Penh za 12 490 Kč
  Levné letenky do Kambodži na celý rok 2019 nabízí společnost Air China. V ceně letenky je zahrnuto odbavené zavazadlo do 23 kg, do Mnichova vás levně odvezou autobusy Regiojet.
  Odlet Mnichov Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 12. 🇷🇸 Niš od 288 Kč
  Nejlevnější letenky do Srbska aktuálně nabízí nízkonákladový Ryanair s odletem z Bratislavy a Vídně. Ve vybraných termínech v květnu a červnu 2019 můžete tam i zpět letět dohromady za 288 Kč. Niš je třetí největší město v Srbsku, leží na jihozápadě země.
  Odlet Bratislava, Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny květen a červen 2019
 13. 🇮🇳 Dillí za 10 490 Kč
  Levné letenky do Indie především za září a říjen letošního roku nabízejí holandské aerolinky KLM. Odlétá se z Prahy a dostupných termínů je poměrně dost. Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg.
  Odlet Praha Aerolinky KLM Termíny zobrazit kalendář
 14. 🇪🇸 Barcelona za 1 310 Kč
  V závěru roku se můžete vypravit do španělské Barcelony. Na její hlavní letiště létá z Prahy Ryanair a ty nejlevnější letenky nabízí již za 1 310 Kč. Na rozdíl od vzdálenějšího letiště Girona můžete v tomto případě k dopravě do centra města využít městskou dopravu. Další tipy vám nabídne náš průvodce po Barceloně.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny říjen-prosinec 2019
 15. 🇺🇸 Washington za 11 790 Kč
  Přímým letem z Vídně do hlavního města USA nyní můžete letět jen za 11 790 Kč. Kalendář nabízí dostatek různých termínů, cena letenky zahrnuje pouze příruční zavazadlo. Let operuje společnost Austrian Airlines.
  Odlet Vídeň Aerolinky Austrian Airlines Termíny zobrazit kalendář
 16. 🇯🇴 Ammán od 1 305 Kč
  Letenky do Jordánska nabízí Ryanair již od 1 305 Kč. Za tuto cenu můžete letět z Prahy ve dvou květnových termínech, v ty ostatní je letenky dražší o nižší stovky korun.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny květen 2019

Komentáře