Letiště Maui (OGG) | odlety, přílety, doprava

📌 Maui, USA 🕐 aktuální čas 16:27 ✈️ IATA kód OGG
🗺️ mapa letiště 🛫 odlety online 🛬 přílety online
 • Letiště Maui Kahului se nachází na ostrově Maui a od centra města Kahului je vzdáleno necelých 5 km.
 • Sekundární základnu zde má dopravce Hawaiian Airlines. Většina spojů vede na sousední ostrovy a do USA. Jediné mezinárodní lety míří do Kanady.
 • Jedná se o druhé největší havajské letiště.

Doprava z letiště Maui

Nejlepší varianta: Autobus

Letiště je s centrem Kahului propojeno autobusovými linkami č. 3540. Spoje vyjíždějí v intervalu 90 minut od 5:30 do 22:00. Jízdenku zakoupíte v hotovosti u řidiče, vyjde vás na 47 Kč2 $. Povoleno je pouze zavazadlo střední velikosti!

Alternativní varianta: Shuttle

Další způsob dopravy představuje shuttle společnosti Roberts Hawaii. Jízdu si můžete rezervovat online na stránkách dopravce nebo u přepážky, kterou naleznete u výdeje zavazadel. Ceny se pohybují od 256 Kč11 $ v závislosti na cílové lokalitě.

Uber z letiště

Uber vás do Kahului dopraví za cenu od 270 Kč11.57 $.

Terminály letiště Maui

Letiště má koncepci jednoho menšího terminálu, kde operuje celkem 11 dopravců, např. Air Canada, Alaska Airlines, American Airlines, Hawaiian Airlines nebo také United Airlines.

Přestup na letišti Maui

Minimální čas pro přestup je stanoven na 60 minut.

Spaní na letišti Maui

Co čekat

Letiště je otevřeno v době před prvním a posledním letem. Nocovat se tak dá pouze ve veřejné části letiště, která je z části bez střechy. Pokud to není nutné, určitě zde nespěte.

Kde spát

Místa na spaní jsou značně omezená. Cestující jsou nuceni přespat na kamenných lavicích. Vzhledem k otevřenosti prostoru se zde vyskytují komáři, nezapomeňte si proto s sebou přibalit repelent. Po celou noc letištěm zní havajská hudba, špunty do uší či sluchátka jsou tak dobrou volbou.

Služby na letišti Maui

Wifi zdarma

Připojení k internetu je k dispozici v kioscích ve 2. patře u gatů 9, 15, 21B, 33 a 35. Cena je 4,66 Kč0.20 $ za minutu.

Jídlo a pití

Na letišti můžete vybírat z následujících podniků: Burger King, California Pizza Kitchen, Sammy’s Beach Bar & Grill nebo také Starbucks. Provozní doba se různí, nejdéle má otevřeno kavárna Starbucks, od 5:30 do 22:30.

Úschovna zavazadel

Není k dispozici.

Směnárny a bankomaty

Bankomaty jsou umístěny po celé ploše letiště. Směnárna zde není.

Letištní salonky

Hawaiian Airlines Premier Club naleznete u odletové brány A18. Salonek je otevřen denně mezi 5:30 až 22:30. Vstup je umožněn členům programu Hawaiian Airlines Premier Club. Salonek je vybaven wifi připojením a televizorem, k dispozici je nabídka nealkoholických nápojů a denní tisk.

  Sprchy

  Nejsou k dispozici.

  Akční letenky na letiště Letiště Maui (OGG)

  Další letiště v zemi USA

  Komentáře