, maso | Štítek | Skrblík.cz

SKRBLOG

Jak dlouho vařit maso

Pondělí, 01. červenec 2019 Veronika Jelínková

Jak dlouho vařit maso v papiňáku? Jak dlouho vařit maso na vývar? Jak dlouho vařit maso do příkrmů? Jak dlouho vařit maso pro psa? 1 Jak dlouho vařit maso v papiňáku Papiňák, neboli tlakový hrnec, urychluje vaření masa. Čas vaření se začíná odpočítávat v momentě, kdy se začalo maso opravdu vařit. Délku vaření nelze přesně určit. Časy se […] Celý článek »

Jak dlouho dusit vepřové maso

Středa, 19. červen 2019 Marie Stejskalová

Jak dlouho dusit vepřové maso? Jak dlouho dusit vepřové maso v tlakovém hrnci? Jak dlouho dusit vepřovou pečeni? Jak dlouho dusit vepřovou kotletu? Jak dlouho dusit vepřovou kýtu? Jak dlouho dusit vepřovou plec? Jak dlouho dělat vepřovou panenku? Jak dlouho dusit vepřové nudličky? Jak dlouho dusit vepřová játra? 1 Jak dlouho dusit vepřové maso Trochu záleží […] Celý článek »

Jak dlouho grilovat panenku

čtvrtek, 13. červen 2019 Marie Stejskalová

Jak dlouho grilovat panenku? Jak na grilovanou panenku v troubě? Jak připravit grilovanou panenku v alobalu? Jak dlouho grilovat panenku na kontaktním grilu? 1 Jak dlouho grilovat panenku? Rozhodně bude záležet na tom, jak si panenku předem připravíme. Je totiž důležité si uvědomit, že vepřovou panenku lze grilovat jak vcelku, tak i pouze jednotlivé plátky. Panenka grilovaná vcelku […] Celý článek »

Jak naložit divočinu

úterý, 04. červen 2019 Zdeňka Kolářová

Co je divočina? Jak připravit divočinu na nakládání? Základní mořidlo na naložení divočiny Jak naložit divočinu na guláš? Jak naložit divočinu na svíčkovou? 1 Co je divočina Za divočinu se nejčastěji považuje maso divoce žijících zvířat, nejčastěji v lese či na polích. Divočina je synonymem pro zvěřinu a lze mezi ní počítat maso jelení, srnčí, dančí, kančí a mufloní, […] Celý článek »

Jak naložit zvěřinu

úterý, 04. červen 2019 Zdeňka Kolářová

Co je zvěřina? Jak připravit zvěřinu pro nakládání? Základní mořidlo s octem Jak naložit zvěřinu na guláš? Jak naložit zvěřinu na svíčkovou? 1 Co je zvěřina Zvěřinou se všeobecně rozumí maso volně žijících zvířat, nejčastěji v lese či na polích. Mezi zvěřinu lze počítat maso jelení, srnčí, dančí, kančí a mufloní. Dále pak volně žijících drobnějších zvířat – maso […] Celý článek »

Jak dlouho grilovat krkovici

Středa, 29. květen 2019 Marie Stejskalová

Jak připravit krkovici na grilu? Jak připravit celou krkovici na grilu? Jak dlouho grilovat krkovici? 1 Jak připravit krkovici na grilu? Krkovici na grilu můžeme připravit buď vcelku, nebo jako samostatné plátky. O tom, jak připravit celou krkovici na grilu, pojednává následující boxík (č. 2). Jednotlivé plátky krkovice, které se chystáme grilovat, nemusíme ani solit, ani naklepávat. […] Celý článek »

Jak udělat jerky

čtvrtek, 09. květen 2019 Lucie Telievová

Co je to jerky? Jak udělat jerky? Druhy sušeného masa Rehydratace jerky Jerky pro sportovce a při dietě 1 Co je to jerky Za pojmem Jerky /ˈdʒɝki/ se skrývá velmi výživná masová svačinka. Maso, které se k výrobě používá, se ale nevaří ani nepeče, jak jsme zvyklí, nýbrž konzervuje sušením. V českých končinách seženete sušené maso nejčastěji v plastovém pytlíku, […] Celý článek »

Jak naložit maso

úterý, 30. duben 2019 Marie Stejskalová

Jak naložit maso? Jak naložit maso na uzení? Jak naložit maso na grilování? Jak naložit maso na pečení? Jak naložit maso na řízky? Jak naložit maso na čínu? Jak naložit maso bez oleje? Jak naložit maso, aby změklo? Jak naložit maso pro děti? Jak zdravě naložit maso? 1 Jak naložit maso? Ať už si k naložení […] Celý článek »

Jak naložit jehněčí

Pondělí, 25. březen 2019 Lenka Rutteová

Jak naložit jehněčí? Jak naložit jehněčí na grilování? Jak naložit jehněčí na guláš? Jak naložit jehněčí na víně? Jak naložit jehněčí kýtu? Jak naložit jehněčí panenku? Jak naložit jehněčí steak? Jak naložit jehněčí žebra? Jakou marinádu na jehněčí maso? Jak naložit berana? 1 Jak naložit jehněčí Jehněčí maso nakládáme ideálně do kvalitního oleje a do směsi koření, […] Celý článek »

Jak naložit krkovici

Pondělí, 25. březen 2019 Marie Stejskalová

Jak naložit krkovici? Jak naložit krkovici na pečení? Jak naložit krkovici na řízky? Jak naložit krkovici na gril? Jak naložit krkovici vcelku? 1 Jak naložit krkovici? Naložit krkovici není žádná věda. Stačí si totiž rozmyslet, jak ji následně budeme tepelně upravovat a samotný postup naložení krkovice je až překvapivě snadný. Většina marinád se používá s olejem a kořením, […] Celý článek »