, Zoofari | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Zoofari

Zoofari je privátní značka Lidlu zahrnující vybavení a potřeby pro domácí mazlíčky, především pro psy a kočky. Sortiment Zoofari zahrnuje pelíšek pro psa, škrabadlo pro kočky nebo zastřihovač zvířecí srsti. Lidl výrobky Zoofari nabízí také ve svém internetovém obchodě.

Postroj pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci postroj pro psy Zoofari se širokou zádovou části s měkkým podšitím. Postroj pro psy Zoofari nabízí plynule nastavitelný hrudní a břišní popruh, díky rozložení síly tahu na hrudní koš nezatěžuje krk psa. Součástí balení jsou dvě vyměnitelné fluorescentní značky s nápisem a další svítící prvky pro zvýšenou bezpečnost ve tmě. Vybírat můžete ze tří velikostí postroje […] Celý článek »

Svítící hračka pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci svítící hračku pro psy Zoofari v několika provedeních. Hračka je vhodná na aportování i hraní, má nabijecí akumulátor s micro USB přípojkou. Svítící míč Zoofari má průměr 6 cm. Svícení se aktivuje pohybem, doba svícení je 45 vteřin. Svítící frisbee Zoofari má rozměry 20 × 20 × 1,5 cm, nabízí tři funkce svícení: blikající světlo […] Celý článek »

Krmítko pro ptáky Zoofari

Lidl nabízí v akci krmítko pro ptáky privátní značky Zoofari. Krmítko je vhodné na zahradu, terasu nebo na balkón. Má výklopnou středu pro snadné plnění, je vyrobeno z pravého dřeva a vybaveno závěsnou šňůrkou. V prodeji je několik provedení krmítka Zoofari, na všechny se vztahuje záruka 3 roky. Své zkušenosti s krmítkem Zoofari z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem […] Celý článek »

Ochranná deka do auta Zoofari

Lidl nabízí v akci ochrannou deku do auta Zoofari, která chrání zadní sedadla auta před chlupy zvířat, nečistotou a vlhkostí. Deka je vhodná i pro nožní a zavazadlový prostor, je odolná proti poškrábání a lze ji prát při 30 °C. Ochrannou deku Zoofari lze rychle upevnit, její rozměry jsou cca 165 × 145 cm. Své zkušenosti s ochrannou dekou do auta Zoofari z Lidlu […] Celý článek »

Miska na krmivo Zoofari

Lidl nabízí v akci misku na krmivo Zoofari v různých velikostech. Miska na krmivo Zoofari je vyrobena z nerezové oceli, lze ji čistit v myčce na nádobí. Má protiskluzový okraj a je vhodná pro kočky a psy, vybavena je prohlubní pro snadné uchopení. Prodává se ve velikostech S (objem 160 ml, v balení jsou 2 kusy), M (cca 350 ml) a L (cca 700 […] Celý článek »

Samonavíjecí vodítko Zoofari

Lidl nabízí v akci samonavíjecí vodítko Zoofari s LED světlem, nebo funkcí soft-stop. Vodítko Zoofari má ergonomickou rukojeť a je vhodné pro psy do 35 kg. Prodává se v několika variantách: Vodítko Zoofari s LED světlem má také odrazové prvky pro větší bezpečnost ve tmě. Přední část pásku svítí či bliká, přičemž baterie je součástí balení. Vodítko Zoofari s funkcí soft-stop má pružnou […] Celý článek »

Svítící obojek Zoofari

Lidl nabízí v akci svítící obojek Zoofari pro větší bezpečnost za šera a ve tmě. Obojek nabízí tři funkce svícení – pomalé blikání, rychlé blikání a trvalé světlo. Zapíná a vypíná se stisknutím tlačítka a je chráněný proti stříkající vodě dle specifikace IP 44. Náramek se nabízí přes micro USB kabel, jež je součástí balení. V prodeji je několik barevných variant, […] Celý článek »

Přepravní box Zoofari

Lidl nabízí v akci přepravní box Zoofari určený pro kočky a malé psy. Přepravní box je vybaven víkem s větracími otvory a držadlem a stabilním dnem s bezpečnostními uzávěry. Box má stabilní dno s bezpečnostními uzávěry a mřížkovaná dvířka se čtyřnásobným jištěným uzavíráním. Přepravní box Zoofari je odolný a snadný na čištění, jeho rozměry jsou 32 × 31 × 48 cm. Své zkušenosti s přepravním […] Celý článek »

Kočičí toaleta Zoofari

Lidl nabízí v akci kočičí toaletu Zoofari s vysokou a dobře utěsněnou spodní nádobou. Toaleta má víko s klikacími uzávěry s filtrem z aktivního uhlí, součástí je lopatka na stelivo v praktickém držáku. Kočičí toaleta Zoofari je odolná a snadná na čištění. Její rozměry jsou 39 × 40 × 54 cm. Své zkušenosti s kočičí toaletou Zoofari z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem […] Celý článek »

Škrabací hračka pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci škrábací hračku pro kočky v roztomilém designu. Hračka ošetřuje drápky a zároveň chrání nábytek, zdi a podlahy. Kombinuje odolný sisal a nadýchaný plyš, součástí je ocásek se zvonečkem pro nalákání ke hře. Hračky Zoofari jsou vhodné především pro koťata, sisalový válec jim pomůže naučit se používat škrábadlo. Rozměry hraček jsou 16 × 18 × 51 cm. […] Celý článek »