, Zoofari | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Zoofari

Zoofari je privátní značka Lidlu zahrnující vybavení a potřeby pro domácí mazlíčky, především pro psy a kočky. Sortiment Zoofari zahrnuje pelíšek pro psa, škrabadlo pro kočky nebo zastřihovač zvířecí srsti. Lidl výrobky Zoofari nabízí také ve svém internetovém obchodě.

Obojek a vodítko pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci obojek a vodítko pro psy Zoofari vyrobený z robustního materiálu v různých velikostech. Vodítko Zoofari má dva háčky a je trojnásobně nastavitelné. Obojek má uzávěr na zakliknutí a je plynule nastavitelný. S varianta má obojek 30-45 cm × 1,5 cm a vodítko maximálně 2 metry × 1,5 cm. M varianta má obojek 40-55 cm × 2 cm a vodítko maximálně […] Celý článek »

Taburet s pelíškem pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci taburet s pelíškem pro kočky Zoofari v šedé a béžové barevné variantě. Taburet s pelíškem pro kočky Zoofari má vyjímatelný polštářek, který poskytuje vaší kočce ochranu a pocit bezpečí. Taburet lze složit pro úsporu místa, má odnímatelné polstrované víko. Použité materiály tvoří polyesterové vlákno, MDF, pěna a rouno. Rozměry jsou 37,5 × 38 × 37,5 cm, hmotnost činí […] Celý článek »

Obleček pro psa Zoofari

Lidl nabízí v akci obleček pro psa Zoofari v různých barevných provedeních. Obleček pro psa Zoofari má hřejivou fleecovou podšívku. Univerzální černá varianta zajišťuje díky odrazovým prvkům lepší viditelnost, velikost lze nastavit za pomocí suchých zipů. Má smyčky pro zadní nohy a povrchové provedení odpuzující vodu. Vánoční varianta a obleček s norským vzorem má náplety a suchý zip. V prodeji je […] Celý článek »

Tunel pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci tunel pro kočky Zoofari, ve kterém se kočička může schovávat, prolézat nebo si brousit drápky. Tunel pro kočky Zoofari šetří místo díky možnosti složení do tvaru jeskyně, uvnitř má dva připevněné balónky vzbuzující zvědavost a zájem o hru. Vnější strany jsou potažené sisalem, aby bylo možné broušení drápků. Uvnitř i vně je plyš, tunel pro […] Celý článek »

Lehátko pro psy se střechou proti slunci Zoofari

Lidl nabízí v akci lehátko pro psy se střechou proti slunci Zoofari pro zajištění stinného místa pro pejska. Lehátko má odnímatelnou střechu proti slunci, která pejska chrání před slunečními paprsky a UV 50. Výhodou je rychlé a jednoduché postavení a složení. Rozměry lehátka jsou 106 × 20 × 75 cm, rozměry lehátka se střechou jsou 106 × 85 × […] Celý článek »

Pelíšek pro domácí zvířata Zoofari

Lidl nabízí v akci pelíšek pro domácí zvířata Zoofari v různých barevných provedeních. Pelíšek pro domácí zvířata Zoofari má rozměry 60 × 80 cm, je příjemně měkký a lze ho prát v pračce na 30 °C. Vrchní materiál tvoří z 55 % polyester a ze 45 % bavlna, spodní stranu tvoří 100% polypropylen a výplň tvoří 100% polyester. Své zkušenoti s pelíškem pro domácí zvířata Zoofari […] Celý článek »

Nádoba na krmivo a vodu Zoofari

Lidl nabízí v akci nádobu na krmivo a vodu Zoofari v zeleném a modrém barevném provedení. Nádoba na krmivo a vodu Zoofari umožňuje přepravu vody a suchého krmiva v jednom balení. Vyrobena je z lehkého a robustního tritanu, lze ji mýt v myčce nádobí a je ideální na cestování. Objem komory na tekutiny je 360 ml, objem komory na suché krmivo je 330 ml a objem misky […] Celý článek »

Postroj pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci postroj pro psy Zoofari se širokou zádovou části s měkkým podšitím. Postroj pro psy Zoofari nabízí plynule nastavitelný hrudní a břišní popruh, díky rozložení síly tahu na hrudní koš nezatěžuje krk psa. Součástí balení jsou dvě vyměnitelné fluorescentní značky s nápisem a další svítící prvky pro zvýšenou bezpečnost ve tmě. Vybírat můžete ze tří velikostí postroje […] Celý článek »

Svítící hračka pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci svítící hračku pro psy Zoofari v několika provedeních. Hračka je vhodná na aportování i hraní, má nabijecí akumulátor s micro USB přípojkou. Svítící míč Zoofari má průměr 6 cm. Svícení se aktivuje pohybem, doba svícení je 45 vteřin. Svítící frisbee Zoofari má rozměry 20 × 20 × 1,5 cm, nabízí tři funkce svícení: blikající světlo […] Celý článek »

Krmítko pro ptáky Zoofari

Lidl nabízí v akci krmítko pro ptáky privátní značky Zoofari. Krmítko je vhodné na zahradu, terasu nebo na balkón. Má výklopnou středu pro snadné plnění, je vyrobeno z pravého dřeva a vybaveno závěsnou šňůrkou. V prodeji je několik provedení krmítka Zoofari, na všechny se vztahuje záruka 3 roky. Své zkušenosti s krmítkem Zoofari z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem […] Celý článek »