, Zoofari | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Zoofari

Zoofari je privátní značka Lidlu zahrnující vybavení a potřeby pro domácí mazlíčky, především pro psy a kočky. Sortiment Zoofari zahrnuje pelíšek pro psa, škrabadlo pro kočky nebo zastřihovač zvířecí srsti. Lidl výrobky Zoofari nabízí také ve svém internetovém obchodě.

Rampa pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci rampu pro psy Zoofari, která pomáhá vašim čtyřnohým miláčkům při vystupování a nastupování do auta. Rampa pro psy Zoofari je ideální pro velké a těžké […] Celý článek »

Ručník pro domácí zvířata Zoofari

Lidl nabízí v akci ručník pro domácí zvířata Zoofari s provedením z mikrovlákna pro optimální absorpci nečistot a vlhkosti. Ručník pro domácí zvířata Zoofari má našité kapsy pro lepší […] Celý článek »

Bazén pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci bazén pro psy Zoofari s rozměry 120 × 120 × 30 cm. Bazén pro psy vyniká rychlým a snadným rozložením bez nutnosti nafukování. Má […] Celý článek »

Obojek a vodítko pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci obojek a vodítko pro psy Zoofari vyrobený z robustního materiálu v různých velikostech. Vodítko Zoofari má dva háčky a je trojnásobně nastavitelné. Obojek má uzávěr na […] Celý článek »

Taburet s pelíškem pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci taburet s pelíškem pro kočky Zoofari v šedé a béžové barevné variantě. Taburet s pelíškem pro kočky Zoofari má vyjímatelný polštářek, který poskytuje vaší kočce ochranu […] Celý článek »

Obleček pro psa Zoofari

Lidl nabízí v akci obleček pro psa Zoofari v různých barevných provedeních. Obleček pro psa Zoofari má hřejivou fleecovou podšívku. Univerzální černá varianta zajišťuje díky odrazovým prvkům […] Celý článek »

Tunel pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci tunel pro kočky Zoofari, ve kterém se kočička může schovávat, prolézat nebo si brousit drápky. Tunel pro kočky Zoofari šetří místo díky […] Celý článek »

Lehátko pro psy se střechou proti slunci Zoofari

Lidl nabízí v akci lehátko pro psy se střechou proti slunci Zoofari pro zajištění stinného místa pro pejska. Lehátko má odnímatelnou střechu proti slunci, která pejska […] Celý článek »

Pelíšek pro domácí zvířata Zoofari

Lidl nabízí v akci pelíšek pro domácí zvířata Zoofari v různých barevných provedeních. Pelíšek pro domácí zvířata Zoofari má rozměry 60 × 80 cm, je příjemně měkký […] Celý článek »

Nádoba na krmivo a vodu Zoofari

Lidl nabízí v akci nádobu na krmivo a vodu Zoofari v zeleném a modrém barevném provedení. Nádoba na krmivo a vodu Zoofari umožňuje přepravu vody a suchého krmiva v jednom balení. Vyrobena […] Celý článek »