LIDL KATALOG

Privátní značka Zoofari

Zoofari je privátní značka Lidlu zahrnující vybavení a potřeby pro domácí mazlíčky, především pro psy a kočky. Sortiment Zoofari zahrnuje pelíšek pro psa, škrabadlo pro kočky nebo zastřihovač zvířecí srsti. Lidl výrobky Zoofari nabízí také ve svém internetovém obchodě.

Rampa pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci rampu pro psy Zoofari, která pomáhá vašim čtyřnohým miláčkům při vystupování a nastupování do auta. Rampa pro psy Zoofari je ideální pro velké a těžké […] Celý článek »

Ručník pro domácí zvířata Zoofari

Lidl nabízí v akci ručník pro domácí zvířata Zoofari s provedením z mikrovlákna pro optimální absorpci nečistot a vlhkosti. Ručník pro domácí zvířata Zoofari má našité kapsy pro lepší […] Celý článek »

Bazén pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci bazén pro psy Zoofari s rozměry 120 × 120 × 30 cm. Bazén pro psy vyniká rychlým a snadným rozložením bez nutnosti nafukování. Má […] Celý článek »

Obojek a vodítko pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci obojek a vodítko pro psy Zoofari vyrobený z robustního materiálu v různých velikostech. Vodítko Zoofari má dva háčky a je trojnásobně nastavitelné. Obojek má uzávěr na […] Celý článek »

Taburet s pelíškem pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci taburet s pelíškem pro kočky Zoofari v šedé a béžové barevné variantě. Taburet s pelíškem pro kočky Zoofari má vyjímatelný polštářek, který poskytuje vaší kočce ochranu […] Celý článek »

Obleček pro psa Zoofari

Lidl nabízí v akci obleček pro psa Zoofari v různých barevných provedeních. Obleček pro psa Zoofari má hřejivou fleecovou podšívku. Univerzální černá varianta zajišťuje díky odrazovým prvkům […] Celý článek »

Tunel pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci tunel pro kočky Zoofari, ve kterém se kočička může schovávat, prolézat nebo si brousit drápky. Tunel pro kočky Zoofari šetří místo díky […] Celý článek »

Lehátko pro psy se střechou proti slunci Zoofari

Lidl nabízí v akci lehátko pro psy se střechou proti slunci Zoofari pro zajištění stinného místa pro pejska. Lehátko má odnímatelnou střechu proti slunci, která pejska […] Celý článek »

Pelíšek pro domácí zvířata Zoofari

Lidl nabízí v akci pelíšek pro domácí zvířata Zoofari v různých barevných provedeních. Pelíšek pro domácí zvířata Zoofari má rozměry 60 × 80 cm, je příjemně měkký […] Celý článek »

Nádoba na krmivo a vodu Zoofari

Lidl nabízí v akci nádobu na krmivo a vodu Zoofari v zeleném a modrém barevném provedení. Nádoba na krmivo a vodu Zoofari umožňuje přepravu vody a suchého krmiva v jednom balení. Vyrobena […] Celý článek »

Postroj pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci postroj pro psy Zoofari se širokou zádovou části s měkkým podšitím. Postroj pro psy Zoofari nabízí plynule nastavitelný hrudní a břišní popruh, díky rozložení […] Celý článek »

Svítící hračka pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci svítící hračku pro psy Zoofari v několika provedeních. Hračka je vhodná na aportování i hraní, má nabijecí akumulátor s micro USB přípojkou. Svítící míč Zoofari […] Celý článek »

Krmítko pro ptáky Zoofari

Lidl nabízí v akci krmítko pro ptáky privátní značky Zoofari. Krmítko je vhodné na zahradu, terasu nebo na balkón. Má výklopnou středu pro snadné plnění, je […] Celý článek »

Ochranná deka do auta Zoofari

Lidl nabízí v akci ochrannou deku do auta Zoofari, která chrání zadní sedadla auta před chlupy zvířat, nečistotou a vlhkostí. Deka je vhodná i pro nožní a zavazadlový prostor, […] Celý článek »

Miska na krmivo Zoofari

Lidl nabízí v akci misku na krmivo Zoofari v různých velikostech. Miska na krmivo Zoofari je vyrobena z nerezové oceli, lze ji čistit v myčce na nádobí. Má protiskluzový […] Celý článek »

Samonavíjecí vodítko Zoofari

Lidl nabízí v akci samonavíjecí vodítko Zoofari s LED světlem, nebo funkcí soft-stop. Vodítko Zoofari má ergonomickou rukojeť a je vhodné pro psy do 35 kg. Prodává se v několika […] Celý článek »

Svítící obojek Zoofari

Lidl nabízí v akci svítící obojek Zoofari pro větší bezpečnost za šera a ve tmě. Obojek nabízí tři funkce svícení – pomalé blikání, rychlé blikání a trvalé světlo. […] Celý článek »

Přepravní box Zoofari

Lidl nabízí v akci přepravní box Zoofari určený pro kočky a malé psy. Přepravní box je vybaven víkem s větracími otvory a držadlem a stabilním dnem s bezpečnostními uzávěry. Box má […] Celý článek »

Kočičí toaleta Zoofari

Lidl nabízí v akci kočičí toaletu Zoofari s vysokou a dobře utěsněnou spodní nádobou. Toaleta má víko s klikacími uzávěry s filtrem z aktivního uhlí, součástí je lopatka na stelivo v praktickém […] Celý článek »

Škrabací hračka pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci škrábací hračku pro kočky v roztomilém designu. Hračka ošetřuje drápky a zároveň chrání nábytek, zdi a podlahy. Kombinuje odolný sisal a nadýchaný plyš, součástí je ocásek […] Celý článek »

Škrabadlo pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci škrabadlo pro kočky Zoofari v několika provedeních. Škrabadlo Zoofari je určeno na hraní, lezení a broušení drápků. Kombinuje odolný sisal a nadýchaný plyš, přičemž hebká […] Celý článek »