, Zoofari | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Zoofari

Zoofari je privátní značka Lidlu zahrnující vybavení a potřeby pro domácí mazlíčky, především pro psy a kočky. Sortiment Zoofari zahrnuje pelíšek pro psa, škrabadlo pro kočky nebo zastřihovač zvířecí srsti. Lidl výrobky Zoofari nabízí také ve svém internetovém obchodě.

Tunel pro kočky Zoofari

Lidl nabízí v akci tunel pro kočky Zoofari, ve kterém se kočička může schovávat, prolézat nebo si brousit drápky. Tunel pro kočky Zoofari šetří místo díky možnosti složení do tvaru jeskyně, uvnitř má dva připevněné balónky vzbuzující zvědavost a zájem o hru. Vnější strany jsou potažené sisalem, aby bylo možné broušení drápků. Uvnitř i vně je plyš, tunel pro […] Celý článek »

Lehátko pro psy se střechou proti slunci Zoofari

Lidl nabízí v akci lehátko pro psy se střechou proti slunci Zoofari pro zajištění stinného místa pro pejska. Lehátko má odnímatelnou střechu proti slunci, která pejska chrání před slunečními paprsky a UV 50. Výhodou je rychlé a jednoduché postavení a složení. Rozměry lehátka jsou 106 × 20 × 75 cm, rozměry lehátka se střechou jsou 106 × 85 × […] Celý článek »

Pelíšek pro domácí zvířata Zoofari

Lidl nabízí v akci pelíšek pro domácí zvířata Zoofari v různých barevných provedeních. Pelíšek pro domácí zvířata Zoofari má rozměry 60 × 80 cm, je příjemně měkký a lze ho prát v pračce na 30 °C. Vrchní materiál tvoří z 55 % polyester a ze 45 % bavlna, spodní stranu tvoří 100% polypropylen a výplň tvoří 100% polyester. Své zkušenoti s pelíškem pro domácí zvířata Zoofari […] Celý článek »

Nádoba na krmivo a vodu Zoofari

Lidl nabízí v akci nádobu na krmivo a vodu Zoofari v zeleném a modrém barevném provedení. Nádoba na krmivo a vodu Zoofari umožňuje přepravu vody a suchého krmiva v jednom balení. Vyrobena je z lehkého a robustního tritanu, lze ji mýt v myčce nádobí a je ideální na cestování. Objem komory na tekutiny je 360 ml, objem komory na suché krmivo je 330 ml a objem misky […] Celý článek »

Postroj pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci postroj pro psy Zoofari se širokou zádovou části s měkkým podšitím. Postroj pro psy Zoofari nabízí plynule nastavitelný hrudní a břišní popruh, díky rozložení síly tahu na hrudní koš nezatěžuje krk psa. Součástí balení jsou dvě vyměnitelné fluorescentní značky s nápisem a další svítící prvky pro zvýšenou bezpečnost ve tmě. Vybírat můžete ze tří velikostí postroje […] Celý článek »

Svítící hračka pro psy Zoofari

Lidl nabízí v akci svítící hračku pro psy Zoofari v několika provedeních. Hračka je vhodná na aportování i hraní, má nabijecí akumulátor s micro USB přípojkou. Svítící míč Zoofari má průměr 6 cm. Svícení se aktivuje pohybem, doba svícení je 45 vteřin. Svítící frisbee Zoofari má rozměry 20 × 20 × 1,5 cm, nabízí tři funkce svícení: blikající světlo […] Celý článek »

Krmítko pro ptáky Zoofari

Lidl nabízí v akci krmítko pro ptáky privátní značky Zoofari. Krmítko je vhodné na zahradu, terasu nebo na balkón. Má výklopnou středu pro snadné plnění, je vyrobeno z pravého dřeva a vybaveno závěsnou šňůrkou. V prodeji je několik provedení krmítka Zoofari, na všechny se vztahuje záruka 3 roky. Své zkušenosti s krmítkem Zoofari z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem […] Celý článek »

Ochranná deka do auta Zoofari

Lidl nabízí v akci ochrannou deku do auta Zoofari, která chrání zadní sedadla auta před chlupy zvířat, nečistotou a vlhkostí. Deka je vhodná i pro nožní a zavazadlový prostor, je odolná proti poškrábání a lze ji prát při 30 °C. Ochrannou deku Zoofari lze rychle upevnit, její rozměry jsou cca 165 × 145 cm. Své zkušenosti s ochrannou dekou do auta Zoofari z Lidlu […] Celý článek »

Miska na krmivo Zoofari

Lidl nabízí v akci misku na krmivo Zoofari v různých velikostech. Miska na krmivo Zoofari je vyrobena z nerezové oceli, lze ji čistit v myčce na nádobí. Má protiskluzový okraj a je vhodná pro kočky a psy, vybavena je prohlubní pro snadné uchopení. Prodává se ve velikostech S (objem 160 ml, v balení jsou 2 kusy), M (cca 350 ml) a L (cca 700 […] Celý článek »

Samonavíjecí vodítko Zoofari

Lidl nabízí v akci samonavíjecí vodítko Zoofari s LED světlem, nebo funkcí soft-stop. Vodítko Zoofari má ergonomickou rukojeť a je vhodné pro psy do 35 kg. Prodává se v několika variantách: Vodítko Zoofari s LED světlem má také odrazové prvky pro větší bezpečnost ve tmě. Přední část pásku svítí či bliká, přičemž baterie je součástí balení. Vodítko Zoofari s funkcí soft-stop má pružnou […] Celý článek »