, Sada pro péči o zvířata Zoofari ZTPS 6 C1 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Sada pro péči o zvířata Zoofari ZTPS 6 C1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci sadu pro péči o zvířata Zoofari ZTPS 6 C1 pro dokonalé ošetření srsti a drápků čtyřnohého miláčka. Hlavní součástí sady je stříhací strojek se čtyřmi hřebenovými nástavci s délkou 3 mm / 6 mm / 9 mm a 12 mm. Motor je uzpůsoben snadné úpravě husté srsti, čepel je z nerezové oceli. Sada je uložena v praktickém kufříku.

Součástí příslušenství je kartáč na vyčesávání, oboustranný hřeben, nůžky, kleště a pilník na drápky, ochranný kryt čepele, čistící štětec a mazací olej. Záruka na celou sadu jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti se sadou pro péči o zvířata Zoofari ZTPS 6 C1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: ZTPS 6 C1

Návod na sadu pro péči o zvířata Zoofari ZTPS 6 C1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 3. 5. 2018 – 499 Kč
  • od 18. 4. 2017 – 499 Kč

Zoofari je privátní značka Lidlu zahrnující vybavení a potřeby pro domácí mazlíčky, především pro psy a kočky. Sortiment Zoofari zahrnuje pelíšek pro psa, škrabadlo pro kočky nebo zastřihovač zvířecí srsti. Lidl výrobky Zoofari nabízí také ve svém internetovém obchodě.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

  • vladka lunackova 14. března 2018 v 15:41

    Jsem velice spokojena mam bisonka a s touto sadou ho krasne ostriham vydrzel mi dlouho a sel by dal jen mi spadl na zem tak cekam az bude v Lidlu akce jiny nechci !

  • Miluna 19. července 2018 v 16:05

    Dobrý den kdy bude zase strojek v prodeji děkuji