Levné letenky: Nový Zéland za 12 990 Kč, Ibiza za 786 Kč, San Francisco od 7 493 Kč

Redakce
Publikováno 10. dubna 2019
 1. 🇳🇿 Auckland za 12 990 Kč

  Akční letenky na Nový Zéland na letní sezónu 2019/2020 nabízí China Eastern s odletem z londýnského letiště Gatwick. Odlet z Londýna není zase takový problém, z hlediska cen letenek jde o nejdostupnější destinaci z Česka. Do karet nabídce přihrává fakt, že cena letenky zahrnuje dvě odbavená zavazadla do 23 kg.

  Odlet: Londýn Gatwick
  Aerolinky: China Eastern Airlines
  Termíny: zobrazit kalendář

 2. 🇬🇷 Rhodos od 1 587 Kč

  Na řecký ostrov Rhodos se můžete nyní vypravit již za 1 587 Kč, stačí si zakoupit letenky od společnosti Ryanair s odletem z Vídně. Cena letenky 1 587 Kč zahrnuje pouze příruční zavazadlo.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: květen 2019

 3. 🇲🇲 Myanmar za 13 992 Kč

  Levné letenky do Myanmaru nabízí společnost Air China s odletem z Mnichova, dostupných termínů je dostatek. Cena letenky zahrnuje jedno odbavené zavazadlo do 23 kg, Yangon (Rangún) leží na jihu země poblíž hranic s Thajskem.

  Odlet: Mnichov
  Aerolinky: Air China
  Termíny: zobrazit kalendář

 4. 🇪🇸 Madrid od 706 Kč

  Nejlevnější letenky do Madridu aktuálně nabízí Wizz Air s odletem z Vídně. Ve vybrané květnové termíny můžete letět tam i zpět dohromady za pouhých 706 Kč. Dostupných letenek za tuto cenu je však velmi málo, častější je cena kolem 1 000 Kč.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Wizz Air
  Termíny: květen 2019

 5. 🇮🇩 Jakarta za 11 990 Kč

  Levné letenky do Jakarty nabízí na několik měsíců roku aerolinky Air China. Odlétá se z Mnichova, cena letenky zahrnuje dva kusy odbavených zavazadel po 23 kg. U této letenky můžete využít slevový kupón Pelikán.

  Odlet: Mnichov
  Aerolinky: Air China
  Termíny: zobrazit kalendář

 6. 🇲🇦 Agadir od 1 967 Kč

  Letenky do jihozápadního Maroka za dobrou cenu prodává Ryanair s odletem z Vídně. Za nejlevnější kousky do Agadiru zaplatíte 1 967 Kč, dostupné jsou na termíny v závěru roku. S plánováním cesty vám pomůže náš průvodce po Maroku.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: listopad a prosinec 2019

 7. 🇨🇦 Toronto za 11 190 Kč

  Levné letenky do Toronta převážně na přelom let 2019 a 2020 nabízejí portugalské aerolinky. Za zpáteční letenku zaplatíte jen 11 190 Kč, přičemž v ceně je pouze příruční zavazadlo. Na cestě zpět navíc budete mít čas k prohlídce Lisabonu, což vřele doporučuji využít.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: TAP Portugal
  Termíny: zobrazit kalendář

 8. 🇪🇸 Ibiza od 786 Kč

  Akční letenky na Ibizu prodává Ryanair z Vídně, za nejlevnější zpáteční letenky zaplatíte pouhých 786 Kč. Za tuto cenu se prodává několik květnových termínů

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: květen 2019

 9. 🇧🇶 Bonaire za 10 990 Kč

  Velmi zajímavé letenky do Nizozemských Antil nabízejí United Airlines s odletem z Berlína Tegelu. Na ostrov Bonaire můžete letět již za 10 990 Kč, v ceně je zahrnuto jedno odbavené zavazadlo do 23 kg. Do Berlína se pohodlně dopravíte s Regiojetem nebo s vlaky ČD.

  Odlet: Berlín Tegel
  Aerolinky: United Airlines
  Termíny: zobrazit kalendář

 10. 🇲🇰 Skopje od 642 Kč

  Levné letenky do Severní Makedonie nabízí nízkonákladový Wizz Air s odletem z Bratislavy. Nejlevnější kousky pořídíte na různé červnové termíny, kdy cena letenek začíná na 642 Kč. Za méně než jeden tisíc korun můžete letět v desítkách termínů.

  Odlet: Bratislava
  Aerolinky: Wizz Air
  Termíny: červen 2019

 11. 🇺🇸 San Francisco za 7 493 Kč

  Velmi levné letenky do San Francisca nabízí Finnair s odletem z Frankfurtu, kam levně jezdí třeba autobusy Regiojet. Na západ USA se v několika vybraných termínech dopravíte již za 7 493 Kč, skvělou zprávou je krátký přestup na hezkém letišti v Helsinkách. Nevýhodou může být absence odbaveného zavazadla v ceně letenky.

  Odlet: Frankfurt
  Aerolinky: Finnair
  Termíny: zobrazit kalendář

 12. 🇫🇷 Marseille od 1 550 Kč

  Mezi nové linky Ryanairu patří i ta z Prahy do Marseille, kam můžete nyní koupit zpáteční letenky jen za 1 550 Kč. Nejvíce termínů dostupných za tuto cenu je v září a říjnu 2019. Letět můžete i na prodloužený víkend od pátku do pondělí.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: září a říjen 2019

 13. 🇷🇴 Bukurešť od 655 Kč

  K návštěvě Rumunska lákají levné letenky do Bukurešti s odletem v Vídně. Ceny zpátečních letenek začínají již na 655 Kč, v ceně jsou desítky různých termínů převážně v květnu 2019.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: květen 2019

 14. 🇺🇸 New York za 6 990 Kč

  Ve vybrané termíny roku můžete letět do New Yorku jen za 6 990 Kč. Odlet je z letiště ve Frankfurtu, v ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo. Nejedná se o přímý let, na cestě je nutné absolvovat mezipřistání v americkém městě Charlotte.

  Odlet: Frankfurt
  Aerolinky: American Airlines
  Termíny: zobrazit kalendář

 15. 🇳🇴 Oslo od 464 Kč

  Zpáteční letenky do Osla již od 464 Kč nabízí Ryanair z Wroclawi a Wizzair z Katovic. Velmi nízká cena letenky si zaslouží dvě upozornění – obě společnosti využívají letiště Torp, které je od centra Osla poměrně vzdálené. To prodražuje cenu dopravy do města. Norsko je navíc velmi drahá země.

  Odlet: Wroclaw/Katowice
  Aerolinky: Ryanair/Wizz Air
  Termíny: duben-červen 2019

 16. 🇹🇼 Tchajpej za 10 690 Kč

  Společnost Air China nabízí levné letenky na Tchajwan s odletem z Mnichova. Za zpáteční letenku včetně odbaveného zavazadla do 23 kg zaplatíte 10 690 Kč. Do Německa vás levně odvezou třeba autobusy Regiojet.

  Odlet: Mnichov
  Aerolinky: Air China
  Termíny: zobrazit kalendář

 17. 🇩🇪 Berlín od 131 Kč

  Ryanair spustil novou linku z Brna do Berlína, přičemž jednosměrné letenky lze koupit již od 131 Kč. Společnost mezi oběma městy létá jen v úterý a sobotu, proto je vhodnější cesta letadlem v jednom směru a návrat vlakem či autobusem. Tipy k prohlídce vám nabízí náš průvodce po Berlíně.

  Odlet: Brno
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: duben až květen 2019


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář

Další články z kategorie Levné letenky


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás