Levné letenky na víkend: Londýn od 497 Kč, Stavanger od 463 Kč, Sofie od 495 Kč

Středa, 22. ledna 2020, Lapetka

Tento týden vám přinášíme tipy na levné letenky na víkend. Většinou se jedná o prodloužené víkendy, takže, pokud pracujete, budete si muset vzít den volna. Našli jsme ale i takové lety, kde si vystačíte s volným víkendem.

 1. Oslo od 462 Kč
  Levné letenky do Osla, na letiště Torp, seženete s odletem z Katowic i Krakowa. Letět tam můžete ve čtvrtek nebo v pátek, zpátky v sobotu, neděli i pondělí, takže si můžete víkend nakombinovat, jak potřebujete. Pokud si pro odlet vyberete Katowice, podívejte se před odjezdem na stránky letiště – občas jsou zde nabízeny velmi zajímavé slevy, třeba na parkovné.
  Odlet Katowice / Krakow Aerolinky Aerolinky Ryanair / Wizz Air Termíny únor – březen 2020
 2. Londýn od 497 Kč
  Z Bratislavy můžete levně letět do hlavního města Velké Británie. Levné letenky do Londýna přináší Wizz Air, v ceně je pouze příruční zavazadlo. Pro cestu do Velké Británe bedlivě sledujte situaci okolo brexitu – zkontrolovat si pas a mít jej pro všechny případy připravený určitě nebude na škodu. Protože Londýn patří mezi ta dražší města, přečtěte si před odletem náš článek, jak ušetřit v Londýně.
  Odlet Bratislava Aerolinky Wizz Air Termíny leden – březen 2020
 3. Brusel od 502 Kč
  Na prodloužený víkend od pátku do pondělí můžete letět do Bruselu. 4 dny nejsou v tomto případě na škodu a vyplatí se den dovolené vzít (v pátek je odlet až ve 21:05), můžete se totiž zajet podívat do nedalekých Brugg, které si jistě zamilujete. Letenky seženete s odletem z Bratislavy u Ryanairu. Pokud se pro tento výlet rozhodnete, podívejte se také na našeho průvodce po Bruselu.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny únor – březen 2020
 4. Billund od 283 Kč
  Billund je malé, ale důležité město v Dánsku, na Jutském poloostrově. Významné je toto město tím, že zde byla založen společnost LEGO a nachází se zde i věhlasný zábavní park LEGOLAND. Levné letenky do Billundu seženete s odletem z Vídně na období února a března 2020. LEtenky přináší Ryanair. I tentokrát jsme pro vás sepsali samostaného průvodce po Billundu.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny únor – březen 2020
 5. Sofie od 495 Kč
  Bulharsko není úplně tou top destinaci v Evropě, ale taky nepatrří mezi místa, která byste měli vynechat. Hlavní město, Sofie, leží hned vedle pohoří Vitoša, což dodává tomuto místu zvláštví atmosféru, kterou v jiných hlavních městech nezažijete – podívat se na horizont a vidět hory tak blízko. Levné letenky do Sofie seženete s odletem z Bratislavy od pátku do neděle, nebo pondělka. Pokud budete mít čas, můžete se klidně do Vitoši vydat na trek.
  Odlet Bratislava Aerolinky Wizz Air Termíny leden – květen 2020
 6. Štětín od 462 Kč
  Sice do sousedního Polska, ale na jeho severozápandí cíp, blízko německých hranic a Baltského moře, si můžte levně zaletět na víkendový výlet z Krakowa. Letět můžete ve čtvrtek (20:35), s návratem v sobotu večer (odlet ze Štětína 22:30), přičemž 2 dny na návštěvu tohoto města budou jistě stačit. Pokud rádi objevujete menší a neznámá místa, neměli byste si tento tip nechat ujít. Levné letenky do Štětína přináší Ryanair.
  Odlet Krakow Aerolinky Ryanair Termíny leden – březen 2020
 7. Stavanger od 463 Kč
  Nádherně fotogenické město je Stavanger – a na své si přijdou milovníci přírody a adrenalinu na Preikestolen (skála čnící 609 metrů nad mořem) i ti, kteří raději obdivují krásy města – barevné domečky na pobřeží se jen tak neokoukají. Velmi zajímavé je také staré město s největší zástavbou dřevěných domků v severní Evropě. Levné letenky do Stavangeru seženete  na únor a březen 2020 u společnosti Wizz Air, s odletem z Katowic.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny únor – březen 2020
 8. Oděsa od 462 Kč
  Oděsa je město v jižní Ukrajině, ve kterém se nacházejí dva největší ukrajinské přístavy. Leží na pobřeží Černého moře, blízko hranic s Moldávií. Důvodů, proč navštívit Oděsu mimo hlavní sezónu, je mnoho – je to cenově velmi příznivá destinace a jsou zde k viděni zajímavosti jako Potěmkinovy schody nebo katakomby pod městem. Levné letenky do Oděsy pořídíte na prodloužený víkend od čtvrtku do soboty během ledna až března 2020. Letenky seženete u obou nízkonákladovek a můžete je samozřejmě pro dosažení nižší ceny i kombinovat.
  Odlet Katowice Aerolinky Aerolinky Ryanair / Wizz Air Termíny leden – březen 2020
 9. Athény od 502 Kč
  Do města se světoznámými památkami a země s vynikající gastronomií, se můžete levně podívat z Vídně. Levné letenky do Athén, hlavního města Řecka, pořídíte na období února a března 2020 u Wizz Air. Lety tam jsou od čtvrtka do soboty, zpět pak od soboty do pondělí.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny únor – březen 2020
 10. Bari od 502 Kč
  Kouzelná atmosféra přímořského města na jihu Itálie, luxusní kávička za bezva cenu, těstoviny a pizza, na které budete dlouho vzpomínat a hlavně příjemné počasí – to je Bari. Levné letenky do Bari pořídíte na období leden – březen 2020 z Vídně u Wizz Air. Tam můžete letět v pátek, zpět od soboty do pondělí. Pokud vás zajímá, co v Bari nevynechat, kde se ubytovat, nebo dobře najíst, přečtěte si našeho průvodce po Bari.
  Odlet Víšeň Aerolinky Wizz Air Termíny leden – březen 2020
 11. Brémy od 502 Kč
  Brémy, druhý největší přístav v Německu, jsou zároveň jedním z nejhezčích měst Německa, které rozhodně stojí za návštěvu. Vy se do něj můžete levně podívat z Vídně se společností Wizz Air. K dispozici je mnoho termínů od ledna až do března 2020 – odlet je buď ve čtvrtek nebo v sobotu, přílet pak od soboty do pondělka.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny leden – březen 2020
 12. Turku od 483 Kč
  Ve finském městě Turku, založeném již ve 13. století, naleznete vedle loděnice i doky, kde se  stavějí největší lodě světa. Město je moc hezké samo o sobě, a tak k návštěvě vybízí nejen milovníky lodí. Levné letenky do Turku seženete s odletem z Krakowa, u společnosti Wizz Air. Termínů není mnoho, a tak zbytečně dlouho neváhejte! Letenky jsou k dispozici v průběhu ledna a února 2020.
  Odlet Krakow Aerolinky Wizz Air Termíny leden – únor 2020
 13. Niš od 495 Kč
  Niš, město na jihovýchodě Srbska a jedno z nejstarších měst Evropy, můžete levně navštívit díky letenkám společností Ryanair (z Bratislavy) a Wizz Air (odlet z Vídně). Pro oba dopravce platí, že letenky jsou k dispozici na víkendové termíny od pátku do pondělí, Wizz Air odlétá v pátek po 18 hodině, takže ušetříte i den dovolené. Levné letenky do Niše jsou k dispozici v únoru a březnu 2020.
  Odlet Bratislava / Vídeň Aerolinky Aerolinky Ryanair / Wizz Air Termíny únor – březen 2020
 14. Charkov od 501 Kč
  Druhý dnešní tip na levné letenky Ukrajiny, vás nasměruje naopak na severovýchod Ukrajiny, k hranicím s Ruskem, do města Charkov. Levné letenky seženete od března do května 2020 u společnosti Wizz Air s odletem z Krakowa.
  Odlet Krakow Aerolinky Wizz Air Termíny březen – květen 2020
 15. Eindhoven od 463 Kč
  Levné letenky do Eindhovenu nabízí Wizz Air s odletem z Katowic. Lety jsou operovány od čtvrtku do soboty tam, v sobotu a pondělí pak zpět. Tipy k tomu výletu seženete v samostatném průvodci po Eindhovenu, který jsme pro vás sepsali. Letenky seženete na březen 2020.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny březen 2020
 16. Dortmund od 462 Kč
  Velmi mnoho termínů letů seženete na období ledna až března 2020 do Dortmundu. Lety provozují Wizz Air i Ryanair, obě společnosti přitom nabízejí odlet z Vídně, proto můžete k dosažení nejnižší ceny letenky libovolně kombinovat. Odlet je ve čtvrtky, pátky a soboty, přílet pak od soboty do pondělí.
  Odlet Vídeň Aerolinky Aerolinky Ryanair / Wizz Air Termíny leden – březen 2020
 17. Malmö od 463 Kč
  Levné letenky do Malmö, třetího největšího města ve Švédsku, nyní seženete s odletem z Katowic u společnosti Wizz Air. Na tyto víkendové lety seženete ideální termín od pátku do neděle, přičemž v pátek se odlétá ve 13:55 a v neděli pak z Malmö až ve 22:20, takže plně využijete 2 dny a nemusíte si brát dovolenou. Letenky seženete na období od ledbna do března 2020.
  Odlet Katowice Aerolinky Wizz Air Termíny leden – březen 2020
 18. Varšava od 483 Kč
  Tohle je velmi zajímavá nabídka především pro jihomoraváky – levné letenky do Varšavy z Vídně. Varšava je nádherné město, které mnozi opomíjíme, protože je poměrně daleko na cestu autem a poměrně blízko na let. Je to ale chyba, Varšava je jedno z hlavních měst v Evropě, jehož návštěvu byste neměli vynechat. Letenky pořídíte u Wizz Air, nejlevněji na období března 2020. Letět tam můžete ve čtvrtek nebo v pátek, zpátky v neděli nebo pondělí.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny březen 2020

Komentáře