Levné letenky na víkend: Barcelona od 1 305 Kč, Kypr od 1 541 Kč, Portugalsko od 1 305 Kč

Středa, 24. července 2019, Redakce

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Rádi byste cestovali, ale nemáte již dostatek dovolené? Rádi byste odjeli na prodloužený víkend? Žádný problém. Tentokrát pro vás máme nejlepší letenky na víkend – odlety jsou nejdříve v pátek a návrat nejdéle v pondělí. A vždy tak, abyste do cesty museli investovat maximálně jeden pracovní den.

 1. Paphos od 1 541 Kč
  V kyperském Paphosu je v listopadu příjemných 10-20 °C. Utéct sem před českou zimou můžete ve vybrané listopadové víkendy již od 1 541 Kč, právě tolik stojí letenky společnosti Ryanair. Odlety jsou z Bratislavy.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 2. Barcelona od 1 305 Kč
  Již za 1 305 Kč můžete podniknout víkendový výlet do Barcelony ve vybrané termíny v září až prosinci letošního roku. Letenky prodává Ryanair s odletem z berlínského letiště Schonefeld. Před odletem doporučujeme přečíst našeho průvodce po Barceloně.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny září až prosinec 2019
 3. Londýn od 1 025 Kč
  Ve vybrané víkendy od září až do prosince můžete letět z Brna do Londýna, přičemž zpáteční letenka vaši peněženku ztenčí jen o 1 025 Kč. To je cena nejlevnějších letenek, počítejte s tím, že na většinu termínů je cena vyšší. Před cestou doporučujeme prostudovat našeho průvodce po Londýně.
  Odlet Brno Aerolinky Ryanair Termíny září až prosinec 2019
 4. Soluň od 1 043 Kč
  Víkendové letenky do Soluni (Thessaloniki) koupíte na různé víkendy v závěru roku již za 1 043 Kč. Stačí hledat na webu Ryanairu a jako místo odletu zvolit Bratislavu.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny září až prosinec 2019
 5. Malaga od 1 305 Kč
  Odlety v pátek, nebo v sobotu, návraty vždy v pondělí. A cena od 1 305 Kč výše. To jsou podmínky, za kterých můžete odletět z Berlína Schonefeldu do španělské Malagy na podzimní výlet. Průběh pobytu vám usnadní náš průvodce po Malaze.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny říjen až prosinec 2019
 6. Milán od 1 043 Kč
  Nejdostupnější destinací z hlediska víkendových pobytů se v listopadu a prosinci zdá být Milán. Ryanair prodává zpáteční letenky z Prahy již za 1 043 Kč na desítky termínů. Odlety jsou v pátky a soboty, návraty v neděle a pondělí. Výlet si tak můžete namixovat dle svých možností. Před cestou doporučujeme k pročtení našeho průvodce po Miláně.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad a prosinec 2019
 7. Bukurešť od 939 Kč
  Poměrně zajímavé víkendové letenky nabízí Ryanair do Bukurešti. Ve vybrané víkendy od září do konce roku můžete letět do rumunské metropole a zase zpět od 939 Kč výše. Výhodou mohou být odlety
  (mimo jiné) sobotu brzy ráno a návraty v neděli večer, pracující tak výlet nebude stát ani den dovolené.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny září až prosinec 2019
 8. Faro od 1 305 Kč
  V závěru roku se můžete vypravit na víkend do portugalského Fara, kde bývá příjemných 10-16 °C. Odlétá se v pátek navečer z Berlína, návraty tamtéž jsou vesměs v pondělí.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad a prosinec 2019
 9. Atény od 1 305 Kč
  Levné letenky do Atén na víkendy nabízí na listopad a prosinec Ryanair s odlety z Prahy. Cena nejlevnějších letenek je 1 305 Kč, k dostání je omezený počet termínů. V ty ostatní si připlatíte.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad a prosinec 2019
 10. Paříž od 1 019 Kč
  Na čtyři různé víkendy nabízí Ryanair levné letenky do Paříže s odletem z polské Wroclawi. Jejich cena začíná na 1 019 Kč, přílety jsou na od centra města poměrně vzdálené letiště Beauvais. Proto doporučujeme nastudovat, jak ušetřit v Paříži.
  Odlet Wroclaw Aerolinky Ryanair Termíny listopad a prosinec 2019
 11. Kodaň od 786 Kč
  Akční letenky do Kodaně na období září až listopadu prodává Ryanair, nejlevnější víkendové kousky jsou oceněny na 786 Kč. U většiny termínů je však cena vyšší. Odlétá se zpravidla v sobotu brzy ráno, návraty jsou v pondělí brzy ráno. Pražáci tak mohou prohlídku Kodaně podniknout, aniž by je to stálo den dovolené. Tipy k návštěvě vám dodá náš průvodce po Kodani.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny září až listopad 2019
 12. Edinburgh od 1 133 Kč
  Koncem roku můžete vyrazit na víkend do skotského Edinburghu a za zpáteční letenky dát od 1 133 Kč výše. Odlétá se z Berlína, kam levně jezdí třeba autobusy Flixbus. Pár tipů k návštěvě vám dodá náš průvodce po Edinburghu.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny říjen až prosinec 2019
 13. Porto od 1 305 Kč
  Až do Portugalska se můžete vypravit na víkendový pobyt z berlínského Schonefeldu. Zpáteční letenky do Porta stojí od 1 305 Kč výše, nejlevnější jsou k dostání na měsíce listopad a prosinec.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad a prosinec 2019
 14. Brusel od 939 Kč
  Levné víkendové letenky do Bruselu nabízí na začátek podzimu Ryanair s odletem z Prahy. Nejlevnější letenky pořídíte již za 939 Kč, odlety jsou vždy v pátek/sobotu, návraty v neděli/pondělí. Ideální varianta pro pracující. Ryanair v Bruselu létá na menší letiště Charleroi, myslete na to při plánování cesty.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny září a říjen 2019
 15. Eilat od 1 744 Kč
  Do tepla na nové letiště Ramon v Eilatu můžete uletět z německého Berlína. Nejlevnější víkendové letenky do Izraele se aktuálně prodávají za 1 744 Kč, hledejte v listopadových a prosincových kalendářích.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny listopad a prosinec 2019
 16. Manchester od 1 336 Kč
  Po celý listopad se můžete vydat také do anglického Manchesteru a během víkendu navštívit třeba zápas Premier League. Nejlevnější letenky se prodávají za 1 336 Kč, většinou se odlétá v pátek večer a návrat do Prahy je v pondělí pozdě odpoledne.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny listopad 2019
 17. Niš od 522 Kč
  Od srpna do října se můžete vydat z Bratislavy do srbského města Niš. Letenky na prodloužený víkend vás budou stát v nejlepším případě 522 Kč, odlety jsou vždy v pátek a návraty v pondělí.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny srpen až říjen 2019
 18. Stockholm od 932 Kč
  O babím létě se můžete vypravit na víkendový pobyt také do Švédska. Nejlevnější letenky od Ryanairu do Stockholmu aktuálně koupíte za 932 Kč. Přiznáváme, za tuto cenu jsou v kalendáři jednotky termínů, spíše počítejte s příplatkem v řádu stokorun. Ryanair z Prahy létá na letiště Skavsta, do centra Stockholmu doporučujeme autobusy Flygbussarna.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny srpen až říjen 2019

Komentáře