Levné letenky na květen: Mallorca od 496 Kč, Island za 2 564 Kč, New York z Prahy přímým letem za 10 790 Kč

Středa, 20. března 2019, Redakce

Levné letenky je třeba kupovat s předstihem, v dnes tak pro vás vybíráme ty nejzajímavější kousky na květen 2019.

 1. 🇪🇸 Palma Mallorca od 496 Kč
  Ke koupi zpáteční letenky na Mallorcu vám bude stačit pětistovka. Tolik stojí nejlevnější letenky z Berlína od společnosti easyJet, řádově o nižší stokoruny je dražší konkurenční Ryanair. Pakliže to máte do Berlína daleko, můžete využít nabídku Ryanairu s odletem z Vídně, rozdíl v cenách je minimální. Dostupných termínů jsou desítky.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky easyJet Termíny celý květen 2019
 2. 🇮🇹 Benátky od 784 Kč
  Na druhou polovinu května nabízí Ryanair akční letenky do Itálie, které vás budou stát v nejlepším případě 784 Kč. Přílet je na letiště Treviso, s plánováním cesty vám pomůže náš průvodce po Benátkách.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny druhá půlka května 2019
 3. 🇮🇸 Reykjavík od 2 564 Kč
  Převážně na druhou polovinu května nabízí Wizz Air levné letenky na Island. Z Katovic i z Vídně můžete letět již za 2 564 Kč. Stačí si připlatit několik málo stokorun a počet dostupných termínů se značně rozšíří. Před cestou si přečtěte našeho průvodce po Islandu, ať neplatíte 42 000 Kč za rozbité sklo a za rychlou jízdu jako pan kolega ze Skrblíka. :-)
  Odlet Katovice/Vídeň Aerolinky Wizz Termíny druhá polovina května 2019
 4. 🇸🇪 Stockholm od 676 Kč
  Nejlevnější letenky do Stockholmu nabízí v květnu Ryanair, cena ve vybraných termínech začíná na 676 Kč. Dostupných letenek je jen málo, v jiné dny se platí řádově o stokoruny více. Ryanair ve Stockholmu využívá menší letiště Skavsta, počítejte tedy s poměrně vysokými náklady na cestu do centra města.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny květen 2019
 5. 🇭🇷 Dubrovník od 1 601 Kč
  Letenky do Dubrovníku za 1 601 Kč nabízí easyJet na první polovinu května, odlétá se z berlínského letiště Tegel a dostupných termínů není mnoho. Užitečné informace k ceně nabízí náš průvodce po Chorvatsku.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky easyJet Termíny první polovina května 2019
 6. 🇺🇸 Miami za 9 490 Kč
  Aerolinky British Airways nabízejí nejen na květen levné letenky do Miami, které vás budou stát jen 9 490 Kč. Cena zahrnuje pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. U této letenky můžete využít slevový kupón Pelikán a ušetřit další peníze.
  Odlet Vídeň Aerolinky British Airways Termíny zobrazit kalendář
 7. 🇱🇻 Riga za 1 333 Kč
  S letním letovým řádem Ryanair spustil novou linku z Prahy do Lotyšska, na kterou nyní nabízí akční letenky. Nejlevnější kousky do Rigy se aktuálně prodávají za 1 333 Kč, další desítky termínů jsou dostupné za ceny vyšší o jednotky stokorun.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny druhá polovina května 2019
 8. 🇹🇭 Bangkok za 12 490 Kč
  Akční letenky Finnair nabízí i do thajského Bangkoku, kam můžete z Prahy letět již za 12 490 Kč. Dostupných termínů je mnoho a cena zahrnuje jedno odbavené zavazadlo do 23 kg. Na lety do/z Bangkoku Finnair nasazuje letadla Airbus A350, z nichž některá jsou stará pouhý jeden měsíc!
  Odlet Praha Aerolinky Finnair Termíny zobrazit kalendář
 9. 🇬🇷 Kalamata od 1 307 Kč
  Do přístavního města Kalamata v Řecku můžete letět se společností LaudaMotion z Vídně. Ceny zpátečních letenek začínají na 1 307 Kč a zahrnují pouze příruční zavazadlo. Letenky rezervujte přes web mateřské společnosti Ryanair.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny napříč květnem 2019
 10. 🇨🇳 Šanghaj za 11 390 Kč
  Akční letenky do Šanghaje na různé měsíce v roce nabízí finská společnost Finnair. Cena letenky 11 390 Kč zahrnuje jeden kus odbaveného zavazadla do 23 Kg, přestupuje se na krásném letišti v Helsinkách. Na cestě z letiště do centra Šanghaje doporučuji využít vlak pohybující se na magnetickém polštáři, maximální rychlost během jízdy je 433 km/h.
  Odlet Praha Aerolinky Finnair Termíny zobrazit kalendář
 11. 🇪🇸 Madrid za 776 Kč
  Madrid leží tak trochu ve stínu Barcelony, přesto vám nabízíme tip na jeho květnovou návštěvu. Nejlevnější letenky za 776 Kč koupíte s odletem z Vídně. Na cestě tam využijte společnost Wizz Air, zpět leťte s Ryanairem.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air/Ryanair Termíny druhá polovina května 2019
 12. 🇺🇸 New York přímým letem z Prahy za 10 790 Kč
  Levné letenky do New Yorku na květen i na další jarní měsíce nabízejí aerolinky Delta Air Lines. Jde o přímý let z Prahy, v ceně je však zahrnuto pouze příruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Delta Air Lines Termíny zobrazit kalendář
 13. 🇧🇪 Brusel za 784 Kč
  Nízkonákladový Ryanair nabízí na druhou polovinu května zpáteční letenky z Prahy do Bruselu, za které zaplatíte jen 784 Kč. Dostupných termínů je mnoho, vydat se můžete třeba na prodloužený víkend od pátečního rána do nedělního dopoledne.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny druhá polovina května 2019
 14. 🇸🇬 Singapur za 12 990 Kč
  Finnair nabízí také levné letenky do Singapuru, s odletem z Prahy vás jedna zpáteční bude stát jen 12 990 Kč. Odbavené zavazadlo je zahrnuto v ceně, dostupných termínů je mnoho.
  Odlet Praha Aerolinky Finnair Termíny zobrazit kalendář
 15. 🇷🇸 Niš za 523 Kč
  Letenky do turisty stále ještě nezahlcené destinace nabízí Ryanair s odletem z Bratislavy, nejlevnější kousky do srbského Niše koupíte za 523 Kč. V kalendáři jich je mnoho, pár z nich dokonce na prodloužený víkend od pátku do pondělí.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny druhá půlka května 2019
 16. 🇱🇺 Lucemburk za 523 Kč
  Velmi levné letenky do Lucemburska aktuálně nabízí Ryanair s odletem z berlínského letiště Tegel. Květnový kalendář skrývá desítky termínů s cenou zpáteční letenky 523 Kč. Do Berlína vás levně dopraví autobusy Regiojet a Flixbus.
  Odlet Berlín Tegel Aerolinky Ryanair Termíny celý květen 2019

Komentáře