Levné letenky na březen: Maroko z Prahy od 1 473 Kč, Los Angeles 7 890 Kč, Paříž 939 Kč

Redakce
Publikováno 23. ledna 2019

Jako každou středu, i tentokrát pro vás máme výběr levných letenek do celého světa. U některých letenek můžete využít ještě víc, stačí použít slevový kód Pelikán. Tentokrát jsme se zaměřili na levné letenky na březen.

 1. 🇲🇦 Marrákéš od 1 473 Kč

  Levné letenky do Maroka nabízí za březen Ryanair. V první polovině měsíce můžete letět z Prahy a Bratislavy do Marrákéše, letenka vás bude stát v závislosti na zvoleném termínu od 1 473 Kč výše. Platí, že kdo dřív přijde, ten levněji letí. K výletu vás naláká náš průvodce po Marrákéši.

  Odlet: Praha a Bratislava
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: první polovina března 2019

 2. 🇫🇷 Paříž za 939 Kč

  K výletu do Paříže svádí levné letenky od společnosti Ryanair, v březnu můžete letět z Prahy již za 939 Kč. Za tuto cenu je k dostání zhruba šestice různých termínů. Nevýhodou je přílet na letiště Beauvais, které je od centra města vzdálené asi 100 km. S úsporou vám pomůže náš průvodce po Paříži.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: začátek a polovina března 2019

 3. 🇺🇸 Los Angeles za 7 890 Kč

  Nejen v březnu, ale i v dalších měsících nabízejí aerolinky United Airlines zpáteční letenky z Vídně do Los Angeles za pouhých 7 890 Kč. Letenka zahrnuje pouze příruční zavazadlo.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: United Airlines
  Termíny: zobrazit kalendář

 4. 🇮🇹 Milán za 783 Kč

  Akční letenky do Milána na období března pořídíte již za 783 Kč, na svědomí je mají nízkonákladové aerolinky Ryanair. Odlétá se z Brna. Před cestou doporučujeme nastudovat našeho průvodce po Miláně.

  Odlet: Brno
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: celý březen 2019

 5. 🇹🇿 Dar Es Salaam za 10 890 Kč

  Levné letenky do Tanzanie s odletem z Vídně nabízejí aerolinky KLM, za let tam i zpět zaplatíte dohromady jen 10 890 Kč. V nabídce je velké množství termínou, plusem jsou celkem krátké přestupy v Amsterdamu.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: KLM
  Termíny: zobrazit kalendář

 6. 🇪🇸 Palma Mallorca od 679 Kč

  Zejména v druhé polovině března se můžete vypravit na Mallorcu. Za zpáteční letenku zaplatíte již 679 Kč, dostupných je zhruba sedm termínů. Další desítky se jich prodávají za ceny vyšší řádově o stokoruny.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: od 10. března do konce měsíce

 7. 🇮🇹 Boloňa za 939 Kč

  Na tři různé termíny napříč celým březnem 2019 nabízí Ryanair levné letenky do Boloni, které vás budou stát jen 939 Kč. Než odletíte, přečtěte si našeho průvodce po Boloni.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: napříč březnem 2019

 8. 🇵🇹 Faro od 783 Kč

  Levné letenky do Portugalska nabízí Ryanair s odletem z Vídně. Do surfařského města Faro můžete letět již za 783 Kč, v nabídce však je pouze jeden termín. Ceny dalších letenek jsou odstupňované po stokoruně až k hranici 2 000 Kč.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: druhá polovina března 2019

 9. 🇰🇷 Soul za 11 990 Kč

  Zpáteční letenky do Soulu za zajímavých 11 990 Kč zařadila do své nabídky společnost Air China, odlétá se z Vídně. V kalendáři je velké množství dostupných termínů, na cestě zpět si můžete prohlédnout Peking.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Air China
  Termíny: zobrazit kalendář

 10. 🇨🇾 Paphos od 783 Kč

  Na jediný termín začátkem března 2019 prodává Ryanair zpáteční letenky do kyperského letoviska Paphos jen za 783 Kč. V ostatních termínech se cena pohybuje nad hranicí 1 000 Kč. V březnu se teploty na Paphosu pohybují v průměru kolem 18,5 °C.

  Odlet: Bratislava
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: nejlevněji začátkem března 2019

 11. 🇷🇸 Niš od 417 Kč

  Východosrbské město Niš patří mezi méně profláklá místa Evropy, zpáteční letenku do něj přitom pořídíte již za 417 Kč. Kalendář na webu Ryanairu nabízí několik hned několik březnových termínů.

  Odlet: Bratislava
  Aerolinky: a href=”https://www.skrblik.cz/odkaz/ryanair/” rel=”noopener nofollow” target=”_blank”>Ryanair
  Termíny: celý měsíc

 12. 🇲🇹 Malta od 1 087 Kč

  Na Maltě bývá v březnu obvykle 15-18 °C, což je velmi příjemné. To samé lze napsat o letenkách z Bratislavy, když ty nejlevnější koupíte již za 1 087 Kč. V nabídce jsou sice jen tři termíny, další jsou ale dostupné za zhruba 1 230 Kč.

  Odlet: Bratislava
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: napříč březnem 2019

 13. 🇳🇵 Káthmándú za 12 990 Kč

  Turkish Airlines nabízejí za zajímavou cenu levné letenky do Nepálu, v nabídce je aktuálně velké množství termínů z Prahy jen za 12 990 Kč. Volitelně si můžete na program zařadit prohlídku Istanbulu.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Turkish Airlines

  Termíny: zobrazit kalendář

 14. 🇳🇱 Eindhoven za 940 Kč

  Nejlevnější letenky do Eindhovenu nabízí na měsíc březen irský Ryanair, za nejlevnější kousky z nabídky zaplatíte jen 940 Kč. Dostupné jsou v několika termínech napříč měsícem.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: celý březen 2019

 15. 🇮🇱 Tel Aviv od 2 036 Kč

  Ceny levných letenek do Tel Avivu začínají na 2 036 Kč, k dostání je několik termínů začátkem března. V další dny je cena výrazně vyšší.

  Odlet: Wroclaw
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: začátek března 2019

 16. 🇸🇪 Malmo za 492 Kč

  V několika termínech v první půlce března se můžete vydat na výlet do švédského města Malmo. Letenky vás budou stát jen 492 Kč, navíc můžete výhodně navštívit sousední Kodaň. Stačí si koupit jízdenky na vlak.

  Odlet: Krakov
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: první polovina března 2019


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář

Další články z kategorie Levné letenky


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás