Z Vídně vzhůru na sever: Spousta termínů doo Stockholmu od února do října 2020 od 524 Kč

Poleťte s aerolinkami Lauda do švédského Stockholmu od 524 Kč za zpáteční let. Vyráží se z Vídně. Dostupných je řada termínů od února do října 2020.

Při přepravě do Vídně můžete využít vlak či autobus. Společnosti, které lze využít jsou např. RegioJetFlixbus.

„Benátky severu“, i tak je Stockholm nazýván. Jeho návštěva se vám zajisté vryje nesmazatelně do paměti. Je to sídlo krále, parlamentu a celé vlády. Celé město je rozloženo celkově na 14 ostrovech, což ho činí jedinečným. Důvodem jeho návštěvy může být historie, kterou symbolizují desítky muzeí, kultura, plavba lodí po zmíněných ostrovech či městských kanálech, tradiční švédská kuchyně nebo také proslulý skanzen. Každoročně se zde v posledním měsíci v roce předávají Nobelovy ceny za literaturu, lékařství, fyziku, chemii a fyziologii. Město je rodištěm Alfreda Nobela, na jehož počest zde bylo postaveno i muzeum. Město je kromě vodní plochy bohaté i na zeleň, místní parky a to především ten národní, vás nepochybně uchvátí. Při návštěvě budete mile překvapeni jednoduchou orientací po městě.

Tento let je přímý, bez přestupů.

K dispozici je velký počet termínů od února do 24. října 2020. Odlety i přílety probíhají každý den kromě pondělí, středy a čtvrtku.​

  • Cena letenky od 524 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny od února 2020 do října 2020
  • Zavazadla v ceně Letenka zahrnuje jeden kus příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm a hmotností do 5 kg.

Švédsko základní informace

🗺️ průvodce Švédsko💡 Pro vstup do země vám stačí občanka, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je švédská koruna.

Komentáře