Stockholm z Vídně od 850 Kč: Akční letenky na duben a květen 2021

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air Hungaryi pro Vás připravila akční zpáteční letenky do hlavního města Švédska z Vídně od 850 Kč. Nejvýhodnější termíny naleznete během dubna a května 2021.

Tato metropole, kde zelená není jen tráva v obrovském množství zdejších parků, ale i mentalita obyvatel, je totiž nejčistším městem na světě. Až se budete brouzdat kolem vodních kanálů, jimiž je Stockholm protkán, či malebnými uličkami Starého města, ani vás nenapadne, že se nacházíte v drsném kraji Vikingů.

Nádherné město plné barev, zeleně, historie, umění a designu si zamiluje každý, kdo vkročí na jeho půdu. Přesněji řečeno na jeden ze čtrnácti ostrovů, na nichž se hlavní město Švédska rozkládá. Využijte akčních letenek a objevte kouzlo tohoto úžasného města.

Cena letenky obsahuje pouze příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo je za příplatek. Let trvá okolo dvou hodin. Nejčastěji zajíždí na vídeňské letiště autobusy RegioJetu, které po cestě zastavují v Praze, Brně a v centru Vídně. Aktuální jízdní řád si zjistěte na stránkách dopravce.​​

  • Cena letenky od 850 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny duben - květen 2021
  • Zavazadla v ceně 1 ks příručního zavazadla do 10 kg (55cm x 40cm x 20cm)

Švédsko základní informace

🗺️ průvodce Švédsko💡 Pro vstup do země vám stačí občanka, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je švédská koruna.

Komentáře