Řím z Vídně od 940 Kč: Nejvýhodnější letenky od března do května 2021

Chcete prožít romantickou dovolenou? Vyražte si splnit sen na Apeninský poloostrov. Letecká společnost Ryanair přichází se sympatickou cenou 940 Kč za zpáteční letenku do Říma z Vídně.

Řím, přezdívaný též Věčné město, je hlavní město Itálie.  Určitě byste si neměly nechat ujít návštěvu nejznámější starověké památky: Kolosea z roku 80, úplně zachovaný Pantheon nebo zbytky antického fóra na Forum Romanum.

Pokud navštívíte Řím, nesmíte zapomenout ani na Vatikán. Bazilika sv. Petra je skvostem renesanční architektury. Sixtinská kaple je známá svými freskami, od umělců jako byli Perugino, Domenico Ghirlandaio a Sandro Botticelli. Na stropě je proslulá nástěnná malba Poslední soud od Michelangela.

Jedná se o přímý let, který trvá necelé dvě hodiny. Do letadla si můžete vzít jedno příruční zavazadlo do 5 kg, za větší si musíte připlatit. Na vídeňské letiště zajíždí autobusy RegioJetu, které po cestě zastavují v Praze, Brně a v centru Vídně. Autobusy jezdí v intervalu 3-4 hodiny a dá se s nimi přijet/odjet během celého dne.

  • Cena letenky od 940 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny březen - květen 2021
  • Zavazadla v ceně 1 ks příručního zavazadla do 5 kg (40cm x 20cm x 25cm)
zobrazit termínyOdlet
Vídeň
Přílet
Řím
Společnost
Ryanair

Itálie základní informace

🗺️ průvodce Itálie💡 Pro vstup do země vám stačí občanka, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je euro.

Komentáře