Řím z Vídně od 640 Kč: Mnoho termínů od listopadu 2020

Rakousko Odlet: Rakousko, Vídeň
Itálie Přílet: Itálie, Řím

Chcete prožít romantickou dovolenou? Vyražte si splnit sen na Apeninský poloostrov. Letecká společnost Ryanair přichází se sympatickou cenou od 640 Kč za zpáteční letenku do Říma z Vídně.

Řím, přezdívaný též Věčné město, je hlavní město Itálie.  Určitě byste si neměly nechat ujít návštěvu nejznámější starověké památky: Kolosea z roku 80, úplně zachovaný Pantheon nebo zbytky antického fóra na Forum Romanum.

Pokud navštívíte Řím, nesmíte zapomenout ani na Vatikán. Bazilika sv. Petra je skvostem renesanční architektury. Sixtinská kaple je známá svými freskami, od umělců jako byli Perugino, Domenico Ghirlandaio a Sandro Botticelli. Na stropě je proslulá nástěnná malba Poslední soud od Michelangela.

Jedná se o přímý let, který trvá necelé dvě hodiny. Do letadla si můžete vzít jedno příruční zavazadlo do 5 kg, za větší si musíte připlatit. Na vídeňské letiště zajíždí autobusy RegioJetu, které po cestě zastavují v Praze, Brně a v centru Vídně. Autobusy jezdí v intervalu 3-4 hodiny a dá se s nimi přijet/odjet během celého dne.

Řím z Vídně od 640 Kč: Mnoho termínů od listopadu 2020

Další letenky do destinace Itálie, Řím


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.