, Meradiso | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Meradiso

Meradiso je privátní značka Lidlu zaměřená na matrace a povlečení. Sortiment Meradiso zahrnuje ložní prádlo, prostěradla, nafukovací postele nebo polštáře z mikrovlákna. Lidl výrobky Meradiso nabízí také ve svém e-shopu.

Antibakteriální polštář Meradiso

Lidl nabízí v akci antibakteriální polštář Meradiso v provedení Sanitized, které účinně zabraňuje rozmnožování roztočů a jejich alergenů. Antibakteriální polstář Meradiso umožňuje individuální nastavení výšky polštáře s možnosti naplnění (na zip), má nadýchanou měkkou výplň, která se postará o stabilní objem a poskytuje příjemný spánek. Výhodou je snadná údržba, když lze polštář prát v pračce na prádlo při 60 °C (šetrné praní) a sušení v sušičce […] Celý článek »

Skládací matrace pro hosty / sedací kostka Meradiso

Lidl nabízí v akci skládací matraci pro hosty / sedací kostku Meradiso s kvalitním pěnovým jádrem pro příjemný komfort při spánku. Skládací matrace pro hosty Meradiso / sedací kostka Meradiso je mnohostranně použitelná jako jednolůžko, dvojlůžko nebo sedací kostka. Součástí balení je přehoz na zip pro optimální uložení s praktickou postranní kapsou a uchem na přenášení. Pro stabilizaci v rozloženém stavu […] Celý článek »

Vodní polštář Meradiso

Lidl nabízí v akci vodní polštář Meradiso kombinující vláknité výplně a vodní komory, díky čemuž je polštář měkký a nabízí podpůrnou sílu. Vodní polštář Meradiso přináší optimální podporu pro hlavu a šíji, stupeň tvrdosti polštáře lze regulovat objemem naplněné vody. Polštář má izolující vodní komory zabraňující tomu, aby byl polštář studený, výhodou je kontinuální podpora hlavy při spánku v každé poloze. […] Celý článek »

Koberec do kuchyně Meradiso

Lidl nabízí v akci koberec do kuchyně Meradiso s protiskluzovou vrstvou na spodní straně. Koberec do kuchyně Meradiso se prodává v řadě barevných provedení, jeho rozměry jsou 65 × 180 cm. Výhodou je kvalitní zpracování s prošívanými okraji a snadnost údržby díky vláknům odolným proti špíně. Kuchyňský koberec Meradiso je vhodný pro podlahové topení. Použitý materiál tvoří je 100 % polyester, […] Celý článek »

Cestovní zatemňovací závěs Meradiso

Lidl nabízí v akci cestovní zatemňovací závěs Meradiso s přísavkami na rychlé zavěšení a sejmutí. Cestovní zatemňovací závěs Meradiso je vyroben z kvalitního materiálu pro dokonalé zatemnění, má libovolně nastavitelnou šířku pomocí záclonového pásku a přísavky na rychlé zavěšení a sejmutí. Závěs je vyroben ze 100% polyesteru. Jeho rozměry jsou 130 × 200 cm, šířku lze nastavit v rozmezí 60-130 cm. Své […] Celý článek »

Inkontinenční podložka Meradiso

Lidl nabízí v akci inkontinenční podložku Meradiso, která je zásluhou integrované zábrany vlhkosti z polyuretanu vodotěsná. Inkontinenční podložka Meradiso má pět vrstev a zdvojenou savou vrstvu pr příjem velkého množství tekutin. Podložka je odolná a její nenáročné provedení umožňuje vyvářku a sušení v sušičce na prádlo. Podložka je vyrobena z polyesteru, ochrannou vrstvu tvoří polyuretan. Její rozměry jsou 70×90 cm. Své komentáře k inkontinenční […] Celý článek »

Plisovaná roleta Meradiso

Lidl nabízí v akci plisovanou roletu Meradiso vhodnou pro různé velikosti oken v bílé a v bílo-antracitové variantě. Plisovaná roleta Meradiso nabízí individuální regulaci světla plynulým nastavením shora dolů a zdola nahoru. Její šířku lze individuálně zmenšit z 90 cm až na 50 cm. Výhodou je jednoduchá montáž upnutím bez nářadí, vrtání nebo šroubování, nepoškodí se tak rám okna. Plisovaná roleta […] Celý článek »

Hebká deka Meradiso

Lidl nabízí v akci hebkou deku Meradiso z kvalitního mikrovlákna v různých barevných provedeních, mezi kterými je i modrá, šedá a bílo-fialová. Deka Meradiso má příjemně hebkou zadní stranu příjemnou na pokožku, její rozměry jsou 150 × 200 cm. Vyrobena je z kvalitního mikrovlákna. Své zkušenosti s hebkou dekou Meradiso z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze. Cena v akci: od 19. 8. 2019 […] Celý článek »

Šíjový polštář Meradiso

Lidl nabízí v akci šíjový polštář Meradiso s vynikající cirkulací vzduchu díky vsazenému klimatickému pásu. Šíjový polštář Meradiso je obzvláštně vhodný pro spaní na boku nebo na zádech, pomáhá k anatomicky správné poloze při ležení. Jeho součástí je snímatelný, prošívaný potah z lehkého hebkého mikrovlákna. Lze ho prát v pračce při teplotách do 60 °C a je vhodný k sušení v sušičce na prádlo. Hygienu zajišťuje […] Celý článek »

Sada koberečků Meradiso

Lidl nabízí v akci sadu 15 koberečků Meradiso v hnědé, šedé a antracitové barevné variantě. Koberečky slouží jako dekorace a zároveň jako ochranný doplněk schodů, mají praktické pásky na připevnění a jsou vyrobeny z odolného robustního materiálu. Rozměry koberečku jsou 26 × 65 cm. Své zkušenosti se sadou koberečků Meradiso z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze. Cena v akci: od […] Celý článek »