, Lupilu | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Lupilu

Lupilu je privátní značka Lidlu zaměřená na dětské oblečení a výbavu pro miminka. Lupilu je určeno pro děti zhruba do 6 let, starším dětem je vyhrazena privátní značka Pepperts! Sortiment Lupilu zahrnuje trika, overaly, tepláky, kalhoty nebo zavinovací deky. Dětské oblečení Lupilu nabízí online také e-shop Lidlu.

Přebalovací podložka Lupilu

Lidl nabízí v akci přebalovací podložku Lupilu v různých barevných provedeních, např. lila fialové, červené nebo šedé s celoplošným potiskem. Přebalovací podložka Lupilu je skládací, vejde se do každé […] Celý článek »

Dívčí holínky Lupilu

Lidl nabízí v akci dívčí holinky Lupilu v růzých barevných provedeních. Dívčí holínky Lupilu jsou vodotěsné a příznivé pro pokožku, dobře odolávají ultrafialovému záření a neobsahují PVC. Mají přilnavou […] Celý článek »

Chlapecké holínky Lupilu

Lidl prodává v akci chlapecké holinky Lupilu s přilnavou neklouzavou profilovanou podrážkou a vyjímatelnou vložkou. Chlapecké holinky Lupilu neobsahují PVC, dobře odolávají ultrafialovému záření a jsou vodotěsné. Použit je […] Celý článek »

Dívčí bunda do deště Lupilu

Lidl nabízí v akci dívčí bundu do deště Lupilu v celé řadě barevných provedení s potisky. Dívčí bunda do deště Lupilu má reflexní detaily pro větší bezpečí vašich […] Celý článek »

Chlapecké kalhoty do deště Lupilu

Lidl prodává v akci chlapecké kalhoty do deště Lupilu ve světle modré či tmavě modré barevné variantě. Kalhoty do deště Lupilu mají pružný pas se šňůrkou na […] Celý článek »

Dívčí kalhoty do deště Lupilu

Lidl nabízí v akci dívčí kalhoty do deště Lupilu v bílé a růžové variantě a s reflexními detaily pro větší bezpečí vašich dětí. Dívčí kalhoty do deště Lupilu jsou odolné […] Celý článek »

Dívčí softshellový overal Lupilu

Lidl nabízí v akci dívčí softshellový overal Lupilu v různých barvách, mezi kterými je i růžová a fialová. Dívčí softshellový overal Lupilu je vhodný i do deštivého počasí, zásluhou provedení […] Celý článek »

Chlapecký softshellový overal Lupilu

Lidl nabízí v akci chlapecký softshellový overal Lupilu v modré a strakaté variantě a ve velikostech v rozmezí 74/80 až 122/128. Chlapecký softshellový overal Lupilu má odrazové prvky pro lepší […] Celý článek »

Univerzální stupátko ke kočárku Lupilu

Lidl nabízí v akci univerzální stupátko ke kočárku Lupilu s nastavitelným systémem na uchycení na šířku od 24 do 47 cm. Univerzální stupátko ke kočárku Lupilu je […] Celý článek »

Dětské nosítko Lupilu

Lidl nabízí v akci dětské nosítko Lupilu v tmavě modré a šedé barevné variantě. Dětské nosítko Lupilu je vyrobené z příjemně měkké, lehké a kompaktní látky. Těsně přiléhá pro rovnoměrné […] Celý článek »