, Ernesto | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Ernesto

Ernesto je privátní značka Lidlu zaměřená na kuchyňské potřeby. Sortiment Ernesto zahrnuje pánve, hrnce, nože, formy nebo příbory. Recenze jednotlivých výrobků Ernesto najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Nerezový pasírovací mlýnek Ernesto

Lidl nabízí v akci nerezový pasírovací mlýnek Ernesto určený na přípravu kaše, omáček nebo kojenecké výživy. Nerezový pasírovací mlýnek Ernesto je vyroben ve tvaru, který umožňuje umístění na hrnec nebo jinou nádobu. Má součásti z kvalitní nerezové oceli a lze ho mýt v myčce na nádobí. Součástí balení jsou tři vložky na jemné, střední nebo hrubé pasírování. Rozměry mlýnku […] Celý článek »

Sada ořezávátek na zeleninu Ernesto

Lidl nabízí v akci sadu ořezávátek na zeleninu Ernesto v bílém a zeleném barevném provedení. Sada ořezávátek na zeleninu Ernesto je ideální na zeleninu typu okurky, mrkev, cukety atd. V balení naleznete tři kusy – univerzální ořezávátko na dekorativní spirály a růžičky a dvě ořezávátka na zeleninové proužky (hrubé a jemné). Ostří ořezávátek je z nerezové oceli, výhodou je snadná obsluha. Rozměry ořezávátek […] Celý článek »

Servírovací prkénko Ernesto

Lidl nabízí v akci servírovací prkénko Ernesto vyrobené z masivního akáciového dřeva. Servírovací prkénko Ernesto je odolné proti poškrábání a řezání, má praktickou rukojeť s kovovým závěsným očkem a prodává se ve třech variantách: Prkénko na chléb Ernesto má rozměry 52 × 22 × 1,4 cm a váží 830 gramů Prkénko na sýr Ernesto má rozměry 40 × 30 × 1,4 […] Celý článek »

Univerzální kráječ Ernesto

Lidl nabízí v akci univerzální kráječ Ernesto určený zejména na zeleninu, ovoce nebo tvrdý sýr. Univerzální kráječ Ernesto nakrájí potraviny na rovnoměrné kostky, hranolky, plátky nebo jemné hobliny. Výhodou je bezpečná manipulace díky chrániči prstů a velká záchytná nádoba s protiskluzovými nožkami. Kráječ je vybaven odnímatelným výklopným víkem se silikonovou vrstvou zajišťující vyšší stabilitu a prostorově úsporným a bezpečným uložením […] Celý článek »

Nerezový cedník Ernesto

Lidl nabízí v akci nerezový cedník Ernesto v různých barevných variantách, mezi kterými nechybí zelená, bílá, stříbrná a červená. Nerezový cedník Ernesto má nýtované rukojeti a podstavec, vyrobený je z nerezové oceli. Jeho rozměry jsou 26 × 11 cm. Své zkušenosti s nerezovým cedníkem Ernesto z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. Cena v akci: od 19. 7. 2018 – 99 Kč Celý článek »

Skleněné dózy na potraviny Ernesto

Lidl nabízí v akci skleněné dózy na potraviny Ernesto s víkem se silikonovým těsněním a zacvakávacími uzávěry. Skleněné dózy Ernesto přispívájí k uchovávání potravin v čerstvém stavu, zmrazování a ohřívání, jsou vhodné do pečící trouby i do mikrovlnky. Pro dosažení úspory místa jsou misky stohovatelné, jednu sadu tvoří tři kusy o objemu 0,45 litru, 1 litr a 1,75 litru. Své zkušenosti se skleněnými dózami […] Celý článek »

Džbán s chladicí vložkou Ernesto

Lidl nabízí v akci džbán Ernesto s chladící vložkou ve dvou barevných variantách – modré a transparentní. Džbán s chladicí vložkou Ernesto udržuje nápoje chlazené a přitom je neředí – vložka se naplní vodou, zmrazí a pak se upevní na víko. Vložku lze plnit také kostkami ledu, čerstvými bylinkami nebo ovocem. Objem džbánu s chladicí vložkou je 1,75 litru. Své zkušenosti se […] Celý článek »

Chladící potravinové dózy Ernesto

Lidl nabízí v akci chladící potravinové dózy Ernesto s odnímatelným chladícím polštářkem na dně dózy. Chladící potravinové dózy Ernesto jsou vhodné do myčky na nádobí, jejich součástí jsou dva odnímatelné chladicí polštářky a bezpečnostní přepravní uzávěr. Rozměry potravinové dózy jsou 19 × 14 × 7 cm (dvou kusů), rozměry větší potravinové dózy jsou 43,5 × 29,5 × 11 […] Celý článek »

Skleněné prkénko Ernesto

Lidl nabízí v akci skleněné prkénko Ernesto z tvrzeného bezpečnostního skla. Skleněné prkénko Ernesto je k dostání v různých motivech, je hygienické, odolné proti poškrábání a má protiskluzové nožky. Jeho rozměry jsou asi 29,5 × 39,5 cm, hmotnost činí asi 1 kg. Své zkušenosti se skleněným prkénkem Ernesto z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. Cena v akci: od 23. 4. 2018 […] Celý článek »

Pohár na ledovou tříšť Ernesto

Lidl nabízí v akci pohár na ledovou tříšť Ernesto v několika barevných provedeních – mimo jiné v zelené, modré a v růžové. Pohár na ledovou tříšť Ernesto má objem asi 300 ml, jehou součástí jsou chladicí vložky, víčko a brčko se lžičkou. Určen je pro vlastní přípravu ledové tříště z ovocné šťávy nebo limonády přímo v poháru. Své zkušenosti s pohárem na ledovou tříšť […] Celý článek »