, Ernesto | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Ernesto

Ernesto je privátní značka Lidlu zaměřená na kuchyňské potřeby. Sortiment Ernesto zahrnuje pánve, hrnce, nože, formy nebo příbory. Recenze jednotlivých výrobků Ernesto najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Servírovací stojan Ernesto

Lidl nabízí v akci servírovací stojan Ernesto v několika provedeních. Součástí servírovacího stojanu Ernesto jsou porcelánové talíře, přičemž je možné sestavení se 2, nebo se 3 talíři. Po rozebrání je stojan velmi skladný. Rozměry kulaté varianty jsou 25 (průměr) / 19 / 16 cm, rozměry čtvercové varianty jsou 25 × 25 cm, 19 × 19 cm, 16 × […] Celý článek »

Váleček na těsto Ernesto

Lidl nabízí v akci váleček na těsto Ernesto v několika barevných provedeních. Součástí válečku na těsto Ernesto je 9 vykrajovátek (mrkev, motýl, kohout, zajíc, slepice, kuřátko, ovce, vejce a list), celkem se tak jedná o desetidílnou sadu. Vykrajovátka jsou vhodná do myčky na nádobí. Své zkušenosti s válečkem na těsto Ernesto z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. […] Celý článek »

Silikonová nádoba Ernesto

Lidl nabízí v akci silikonovou nádobu Ernesto v několika barevných provedeních. Silikonová nádoba Ernesto je vhodná pro přípravu zdravých pokrmů bez použití tuků. Můžete ji používat v troubě na pečení i v mikrovlnné troubě, přičemž většina vitamínů a minerálních látek zůstává zachována. Objem nádoby je asi 600 ml, silikonová nádoba Ernesto je odolná teplotám od -40 °C do 250 °C. Můžete ji bez […] Celý článek »

Kuchyňské utěrky Ernesto

Lidl nabízí v akci kuchyňské utěrky Ernesto prodávané v několika barevných variantách. Utěrky Ernesto jsou vyrobeny z čisté bavlny, zásluhou čehož jsou velmi savé. Jejich rozměry jsou 50 × 70 cm, lze je prát při 60 °C. Své zkušenosti s kuchyňskými utěrkami Ernesto z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. Cena v akci: od 5. 3. 2018 – 99 Kč za 3 kusy Celý článek »

Univerzální plech na pečení Ernesto

Lidl nabízí v akci univerzální plech na pečení Ernesto vhodný pro všechny trouby na pečení. Délku plechu lze nastavit na 33-52 cm, má nepřilnavou povrchovou úpravu od firmy ILAG a vroubkování proti nechtěnému posunutí. Plech na pečení Ernesto je žáruvzdorný do 230 °C, jeho rozměry jsou 33-52 × 33 × 3 cm. Své zkušenosti s univerzálním plechem na […] Celý článek »

Sada na zdobení Ernesto

Lidl nabízí v akci sadu na zdobení Ernesto s pěti různými koncovkami. Sada je určena na zdobení dortů, koláčů a na plnění pečiva. Vyrobena je z nerezové oceli a její součástí je 5 různých koncovek. Provedení sady zajišťuje rovnoměrné dávkování. Své zkušenosti se sadou na zdobení Ernesto z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. Cena v akci: od 5. 3. 2018 […] Celý článek »

Sada sklenic Ernesto

Lidl nabízí v akci sadu sklenic Ernesto v několika provedeních: Sklenice na koktejl Ernesto mají objem 340 ml, v balení jsou 4 kusy. Sklenice na long drink Ernesto mají objem 360 ml, balení tvoří 4 kusy. Sklenice na pálenku Ernesto mají objem 34 ml, v balení je 6 kusů. Sklenice na whisky Ernesto má objem 340 ml, v jednom balení […] Celý článek »

Nerezový hrnec Ernesto

Lidl nabízí v akci nerezový hrnec Ernesto vhodný pro všechny druhy plotýnek. Nerezový hrnec Ernesto má sendvičové dno pro rovnoměrný a rychlý rozvod tepla a žáruvzdornou skleněnou poklici s odvodem páry. Hrnec Ernesto je vyroben z nerezové oceli, uvnitř má praktickou odměrku litrů. Tloušťka dna hrnce je 6 mm, objem hrnce s průměrem 24 cm je 5,5 litru. Objem hrnce s průměrem […] Celý článek »

Hrnec na vaření v páře Ernesto

Lidl nabízí v akci hrnec na vaření v páře Ernesto vhodný na přípravu dušené zeleniny, masa a ryb. Hrnec má odnímatelnou vložku a skleněnou poklici s odvodem páry. Hrnec Ernesto je vyroben z kvalitní nerezové oceli, má sendvičové dno pro rovnoměrný a rychlý rozvod tepla a uvnitř praktickou odměrku. Vhodný je pro všechny druhy plotýnek včetně indukčních. Objem hrnce je 2,6 litru, objem […] Celý článek »

Kuchyňské prkénko Ernesto

Lidl nabízí v akci kuchyňské prkénko Ernesto v různých provedeních. Kuchyňské prkénko Ernesto chrání ostří nožů, lze ho zavěsit a je vhodné pro mytí v myčce. Rozměry velkého prkénka jsou 36,5 × 27,5 cm, menší měří jen 25 × 15 cm, ale v balení jsou dva kusy. Své zkušenosti s kuchyňským prkénkem Ernesto z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do […] Celý článek »