, Ernesto | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Ernesto

Ernesto je privátní značka Lidlu zaměřená na kuchyňské potřeby. Sortiment Ernesto zahrnuje pánve, hrnce, nože, formy nebo příbory. Recenze jednotlivých výrobků Ernesto najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Dóza na potraviny Ernesto

Lidl nabízí v akci dózu na potraviny Ernesto v různých provedeních. Dóza na potraviny Ernesto uchovává potraviny déle čerstvé. Má vyjímatelnou odkapávací mřížku a víko s větracím ventilem pro optimální cirkulaci vzduchu. Je vhodná do myčky na nádobí. Malá varianta má rozměry 17,5 × 16,2 × 10,6 cm (v balení jsou dva kusy), větší má rozměry 32,5 × 17,6 × […] Celý článek »

Termohrnek Ernesto

Lidl nabízí v akci termohrnek Ernesto v různých provedeních a barevných kombinacích. Termohrnek Ernesto má dvojité stěny, je tak ideální na horké a chlazené nápoje. Má šroubovací víčko se silikonovým těsněním a v jednom balení najdete dva kusy. Nerezové provedení termohrnku Ernesto má objem asi 420 ml, má otvor na pití s posuvným uzávěrem a ergonomické držadlo. Plastové provedení má objem 450 ml, […] Celý článek »

Litinová pánev Ernesto

Lidl nabízí v akci litinovou pánev Ernesto v různých provedeních. Litinová pánev Ernesto má smaltovaný povrch uvnitř i venku zajišťující dlouhou životnost. Pánev je energeticky úsporná díky rovnoměrnému a rychlému rozvodu tepla, vhodná je pro důkladné pečení do křupava a pro trouby na pečení až do teploty 240 °C. Na obou stranách pánve jsou výlevky, pánev lze použít na všech typech […] Celý článek »

Blok na nože Ernesto

Lidl nabízí v akci blok na nože Ernesto v mintové (kulatý) a antracitové (hranaté) barevné variantě. Blok na nože Ernesto má flexibilní vyjímatelnou štětinovou vložku šetrnou k čepelím, díky přísavkám dobře drží na podložce. Je vhodný pro 5-6 nožů. Kulatá mintová varianta má rozměry 11 × 11 × 22 cm a váží 1,3 kg, hranatá antracitová varianta má rozměry 9,3 […] Celý článek »

Termoska Ernesto

Lidl nabízí v akci termosku Ernesto s odnímatelným šálkem na pití, k dostání je v šedé, mintové a světle růžové barevné variantě. Termoska Ernesto je izolovaná dvojitou stěnou, lahev je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a otevírání je zajištění pohodlným stisknutím knoflíku. Výlevka má provedení zamezující kapání, objem termosky je 420 ml. Rozměry termosky jsou 7 × 7 × 23,5 cm, hmotnost […] Celý článek »

Univerzální poklice Ernesto

Lidl nabízí v akci univerzální poklice Ernesto vhodné na hrnce a pánve standardních velikostí 24 / 26 a 28 cm. Poklice Ernesto je vyrobená ze skla a je doplněna silikonovým okrajem, má silikonové termo držadlo a otvor pro odvod páry. Vhodná je do pečicí trouby do 210 °C, lze ji mýt v myčce na nádobí. Rozměry poklice Ernesto jsou 29,3 × […] Celý článek »

Železná kovaná pánev Ernesto

Lidl nabízí v akci železnou kovanou pánev Ernesto s průměrem 28 cm. Želená kovaná pánev Ernesto je vhodná pro všechny plotýnky včetně indukčních, je extrémně žáruvzdorná a vyniká svou dlouhou životností. Výhodou je její vysoká vodivost, tloušťka dna činí 2,5 mm. Své zkušenosti se železnou kovanou pánví Ernesto z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. Cena […] Celý článek »

Silikonová poklice Ernesto

Lidl nabízí v akci silikonovou poklici Ernesto v zelené a modré barevné variantě. Silikonová poklice Ernesto je použitelná na pánev, podložku pod hrnec a pod cedník. Pomáhá chránit před stříkajícím olejem, lze ji použít jako cedník i jako podložku pod horký hrnec. Vyrobena je ze žáruvzdorného silikonu a je oboustranně použitelná. Její okraj má stabilní vložku z nerezové oceli, určena je pro […] Celý článek »

Nerezový pasírovací mlýnek Ernesto

Lidl nabízí v akci nerezový pasírovací mlýnek Ernesto určený na přípravu kaše, omáček nebo kojenecké výživy. Nerezový pasírovací mlýnek Ernesto je vyroben ve tvaru, který umožňuje umístění na hrnec nebo jinou nádobu. Má součásti z kvalitní nerezové oceli a lze ho mýt v myčce na nádobí. Součástí balení jsou tři vložky na jemné, střední nebo hrubé pasírování. Rozměry mlýnku […] Celý článek »

Sada ořezávátek na zeleninu Ernesto

Lidl nabízí v akci sadu ořezávátek na zeleninu Ernesto v bílém a zeleném barevném provedení. Sada ořezávátek na zeleninu Ernesto je ideální na zeleninu typu okurky, mrkev, cukety atd. V balení naleznete tři kusy – univerzální ořezávátko na dekorativní spirály a růžičky a dvě ořezávátka na zeleninové proužky (hrubé a jemné). Ostří ořezávátek je z nerezové oceli, výhodou je snadná obsluha. Rozměry ořezávátek […] Celý článek »