LIDL KATALOG

Privátní značka Crivit Pro

Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Pánské polotriko na golf Crivit Pro

Lidl prodává v akci golfové polotriko Crivit Pro v bílé a navy modré barvě. Pánské polotriko na golf Crivit Pro skvěle sedí a zachovává svůj tvar díky vláknům lycra. […] Celý článek »

Dámské polotriko na golf Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámské polotriko na golf Crivit Pro v bílé a tmavomodré barevné variantě. Golfové polotriko Crivit Pro je rychleschnoucí a regulující vlhkost díky provedení Feran ICE. […] Celý článek »

Dámské kalhoty na golf Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámské kalhoty na golf Crivit Pro v béžové a tmavě modré barevné variantě. Dámské kalhoty na golf Crivit Pro odpuzují vodu a nečistoty zásluhou provedení […] Celý článek »

Pánské kalhoty na golf Crivit Pro

Lidl prodává v akci pánské kalhoty na golf Crivit Pro v různých barevných provedeních, mezi kterými nechybí béžová a tmavomodrá. Golfové kalhoty Crivit Pro mají tee-loop v postranním švu, […] Celý článek »

Pánská softshellová bunda na golf Crivit Pro

Lidl prodává v akci pánskou softshellovou bundu na golf Crivit Pro v černé barvě. Bunda je prodyšná a větruodolná. Pánská softshellová bunda na golf Crivit má postranní kapsy […] Celý článek »

Dámská softshellová bunda na golf Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámskou softshellovou bundu na golf Crivit Pro v černém barevném provedení. Dámská softshellová bunda Crivit Pro je vysoce prodyšná a větruodolná, má nastavitelné zakončení […] Celý článek »

Pánský bezešvý funkční nátělník Crivit Pro

Lidl nabízí v akci pánský bezešvý funkční nátělník Crivit Pro v černé, bílé a modré barevné variantě. Pánský bezešvý funkční nátělník Crivit Pro je prodyšný a perfektně padnoucí, má […] Celý článek »

Pánská profesionální golfová obuv Crivit Pro

Lidl prodává v akci pánskou profesionální golfovou obuv Crivit Pro v bílo-černé barevné variantě. Pánská profesionální golfová obuv Crivit Pro má anatomicky tvarovanou, vyjímatelnou vložku a tlumící phylonovou […] Celý článek »

Dámská profesionální golfová obuv Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámskou profesionální golfovou obuv Crivit Pro v bílém provedení. Dámská profesionální golfová obuv Crivit Pro má vrchní materiál z vysoce kvalitní kůže a profilovanou podrážku […] Celý článek »

Chlapecké lyžařské rukavice Crivit Pro

Lidl prodává v akci chlapecké lyžařské rukavice Crivit Pro v černo-modré a černo-žluto-modré barevné variantě. Chlapecké lyžařské rukavice Crivit Pro mají teplou podšívku s Thinsulate Insulation Type G pro […] Celý článek »

Dívčí lyžařské rukavice Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dívčí lyžařské rukavice Crivit Pro v různých barevných provedeních. Dívčí lyžařské rukavice Crivit Pro jsou prodyšné a nepromokavé zásluhou integrované membrány. Jsou vybaveny teplou […] Celý článek »

Chlapecké lyžařské kalhoty Crivit Pro

Lidl nabízí v akci chlapecké kalhoty Crivit Pro v modré a černé barevné variantě. Chlapecké kalhoty Crivit Pro jsou větruodolné a nepromokavé záslouhou zavařených švů a povrchu odolném vodnímu sloupci […] Celý článek »

Dívčí lyžařské kalhoty Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dívčí lyžařské kalhoty Crivit Pro v různých barevných variantách, mezi kterými nechybí černá a korálová. Dívčí lyžařské kalhoty Crivit Pro mají povrch v provedení Bionic […] Celý článek »

Chlapecká lyžařská bunda Crivit Pro

Lidl nabízí v akci chlapeckou lyžařskou bundou Crivit Pro v různých barevných provedeních, mezi kterými nechybí černá a modrá. Chlapecká lyžařská bunda Crivit Pro je větruodolná a voděodolná zásluhou […] Celý článek »

Dívčí lyžařská bunda Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dívčí lyžařskou bundu Crivit Pro v červené nebo korálové barevné variantě. Dívčí lyžařská bunda Crivit Pro je větruodolná a nepromokavá, je vybavena systémem lokalizace […] Celý článek »

Batoh Crivit Pro

Lidl nabízí v akci batoh Crivit Pro s objemem 15 litrů v různých barevných provedeních. Batoh Crivit Pro je mnohostranně použitelný. Má hlavní prostornou komoru a mnoho dalších kapes, […] Celý článek »

Vak na pití Crivit Pro

Lidl nabízí v akci vak na pití Crivit Pro s objemem 2 litry. Vak na pití Crivit Pro zajistí jednoduché zásobování tekutinami při sportovních aktivitách. Má velký otočný […] Celý článek »

Silniční cyklistické tretry Crivit Pro

Lidl nabízí v akci silniční cyklistické tretry Crivit Pro s otočným upínáním, které stáhne rovnoměrně a přesně podle potřeby celé chodidlo. Podrážky treter má vysokou tuhost pro efektivní […] Celý článek »

Funkční šátek na hlavu Crivit Pro

Lidl nabízí v akci funkční šátek na hlavu Crivit Pro v pánském a dámském provedení. Funkční šátek Crivit Pro je vhodný pod cyklistickou přilbu, vyroben je z rychleschnoucích a vlhkost […] Celý článek »

Pánské funkční spodní triko Crivit Pro

Lidl nabízí v akci pánské funkční spodní triko Crivit Pro, které je vhodné nejen pro cyklistiku. Triko je prodyšné a perfektně padnoucí, jeho složení zajišťuje optimální odvod […] Celý článek »

Dámské sportovní plavky Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámské sportovní plavky Crivit Pro v různých barevných provedeních. Dámské sportovní plavky Crivit Pro mají kvalitní zpracování vhodné na pravidelné plavecké tréninky a skvěle […] Celý článek »