, Crivit Pro | Značky | Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Privátní značka Crivit Pro

Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Pánské polotriko na golf Crivit Pro

Lidl prodává v akci golfové polotriko Crivit Pro v bílé a navy modré barvě. Pánské polotriko na golf Crivit Pro skvěle sedí a zachovává svůj tvar díky vláknům lycra. […] Celý článek »

Dámské polotriko na golf Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámské polotriko na golf Crivit Pro v bílé a tmavomodré barevné variantě. Golfové polotriko Crivit Pro je rychleschnoucí a regulující vlhkost díky provedení Feran ICE. […] Celý článek »

Dámské kalhoty na golf Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámské kalhoty na golf Crivit Pro v béžové a tmavě modré barevné variantě. Dámské kalhoty na golf Crivit Pro odpuzují vodu a nečistoty zásluhou provedení […] Celý článek »

Pánské kalhoty na golf Crivit Pro

Lidl prodává v akci pánské kalhoty na golf Crivit Pro v různých barevných provedeních, mezi kterými nechybí béžová a tmavomodrá. Golfové kalhoty Crivit Pro mají tee-loop v postranním švu, […] Celý článek »

Pánská softshellová bunda na golf Crivit Pro

Lidl prodává v akci pánskou softshellovou bundu na golf Crivit Pro v černé barvě. Bunda je prodyšná a větruodolná. Pánská softshellová bunda na golf Crivit má postranní kapsy […] Celý článek »

Dámská softshellová bunda na golf Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámskou softshellovou bundu na golf Crivit Pro v černém barevném provedení. Dámská softshellová bunda Crivit Pro je vysoce prodyšná a větruodolná, má nastavitelné zakončení […] Celý článek »

Pánský bezešvý funkční nátělník Crivit Pro

Lidl nabízí v akci pánský bezešvý funkční nátělník Crivit Pro v černé, bílé a modré barevné variantě. Pánský bezešvý funkční nátělník Crivit Pro je prodyšný a perfektně padnoucí, má […] Celý článek »

Pánská profesionální golfová obuv Crivit Pro

Lidl prodává v akci pánskou profesionální golfovou obuv Crivit Pro v bílo-černé barevné variantě. Pánská profesionální golfová obuv Crivit Pro má anatomicky tvarovanou, vyjímatelnou vložku a tlumící phylonovou […] Celý článek »

Dámská profesionální golfová obuv Crivit Pro

Lidl nabízí v akci dámskou profesionální golfovou obuv Crivit Pro v bílém provedení. Dámská profesionální golfová obuv Crivit Pro má vrchní materiál z vysoce kvalitní kůže a profilovanou podrážku […] Celý článek »

Chlapecké lyžařské rukavice Crivit Pro

Lidl prodává v akci chlapecké lyžařské rukavice Crivit Pro v černo-modré a černo-žluto-modré barevné variantě. Chlapecké lyžařské rukavice Crivit Pro mají teplou podšívku s Thinsulate Insulation Type G pro […] Celý článek »