LIDL KATALOG

Privátní značka Cassetti

Privátní značka Cassetti je zaměřena na úložné boxy a systémy pro skladování. Mezi výrobky Cassetti patří koše na prádlo, úložné boxy nebo plastové krabičky na potraviny. Lidl nabízí výrobky Cassetti v akci průběžně během roku,

Univerzální box s víkem Cassetti

Lidl nabízí v akci univerzální box s víkem Cassetti určený pro přehledné ukládání věcí. Univerzální box s víkem Cassetti se prodává v různých provedeních: 3 kusy po 10 litrech s rozměry […] Celý článek »

Úložný box na vánoční ozdoby Cassetti

Lidl nabízí v akci úložný box na vánoční ozdoby Cassetti s objemem až 41 litrů. Úložný box na vánoční ozdoby Cassetti se prodává v několika barevných variantách (červená […] Celý článek »

Box na kolečkách Cassetti

Lidl nabízí v akci box na kolečkách Cassetti v různých barevných provedeních – v šedé, tyrkysové a růžovofialové. Box na kolečkách Cassetti je ideální pro přehledné ukládání věcí, vyroben […] Celý článek »

Sada úložných boxů Cassetti

Lidl nabízí v akci sadu úložných boxů Cassetti z plastu. V balení jsou tři úložné boxy Cassetti: malý s rozměry 30 × 20 × 15 cm, střední s velikostí […] Celý článek »

Pojízdný regál Cassetti

Lidl nabízí v akci pojízdný regál Cassetti s trojicí vyjímatelných boxů. Maximální nosnost každého úložného boxu je 4 kg, pojízdný regál má dvojitá kolečka a zadní zarážku. Rozměry […] Celý článek »