SKRBLOG

Levné letenky na listopad: Maroko od 1 301 Kč, Jordánsko za 1 050 Kč, Mallorca za 315 Kč

Středa, 03. října 2018, Redakce

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Nabídka a ceny letenek nebyly nikdy v historii lákavější než nyní. Přinášíme vám výběr nejzajímavějších letenek, které jsou aktuálně k mání. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou.

Levné letenky se vyplatí kupovat s předstihem, tentokrát jsme tak pro vás vybrali nejlevnější letenky na listopad 2018.

 1. Milán za 525 Kč
  Zpáteční do Milána nabízí Ryanair téměř na celý listopad za 525 Kč. Odlétá se z Ostravy, přílet je na milánské letiště Bergamo. Linka je v provozu vždy ve čtvrtek a v neděli, vybírat tedy můžete z kombinace těchto dnů. Před odletem si doporučujeme přečíst průvodce po Miláně od našeho skvělého Michala Pavelky. :)
  Odlet Ostrava Aerolinky Ryanair Termíny celý listopad 2018
 2. Mallorca od 315 Kč
  Na koupání to již není, ale teploty se obvykle pohybují v rozmezí od 12 do 19 °C. Sice může pršet, ale dobře hodnocený pokoj přes Airbnb seženete již za 660 Kč za noc. A k tomu zpáteční letenky z Berlína prakticky na jakýkoliv listopadový termín na 315-420 Kč.
  Odlet Berlín Tegel a SchonefeldAerolinky Ryanair Termíny celý listopad 2018
 3. Londýn z Prahy od 1 023 Kč
  Wizz Air sice svoji pražskou základnu zrušil, přesto lze čas od času narazit na letenky za zajímavé ceny. Příkladem je Londýn za 1 023 Kč, na místní letiště Luton můžete z Prahy letět po celý listopad za 1 023 Kč. Ušetřit můžete i na dalších položkách, stačí si přečíst našeho průvodce po Londýně.
  Odlet Praha Aerolinky Wizz Air Termíny celý listopad 2018
 4. Řím za 788 Kč
  S příchodem Ryanairu do Vídně došlo k výraznému poklesu cen letenek, prakticky po celý listopad můžete letět do Říma jen za 788 Kč. Ryanair létá na větší letiště Fiumicino, ze kterého se snadno dopravíte do centra města. Před odletem nezapomeňte prostudovat našeho průvodce po Římě.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny celý listopad 2018
 5. Ammán za 1 050 Kč
  Neuvěřitelně levné letenky do jordánského Ammánu má ve své nabídce Ryanair, v několika (pravda) málo listopadových termínech můžete letět z Krakova a Vídně jen za 1 050 Kč. V listopadu v Ammánu bývá příjemných 15-20 °C.
  Odlet Krakov a Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny druhá třetina listopadu 2018
 6. Boloňa od 525 Kč
  Italská Boloňa je jedním z nejdostupnějších měst letošního podzimu, desítky různých termínů v ceně 525-800 Kč a odlety z Bratislavy, Krakova, Vídně a Wroclawi. Poděkujte Ryanairu.
  Odlet Bratislava/Krakov/Vídeň/Wroclaw Aerolinky Ryanair Termíny celý listopad 2018
 7. Marrákéš od 1 301 Kč
  Ryanair sice od letošního podzimu létá do Maroka i z Prahy, nejlevnější letenku aktuálně seženete s odletem z Bratislavy. V samém závěru listopadu můžete letět do Marrákéše a zpět již za 1 301 Kč. V ceně do 2 000 Kč za zpáteční letenku je k mání další zhruba patnáctka termínů s odlety z Bratislavy, Krakova a Vídně.
  Odlet Bratislava, Krakov a Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny napříč listopadem 2018
 8. Liverpool za 949 Kč
  Ve zhruba osmi různých termínech v druhé polovině listopadu se můžete vydat do Liverpoolu, přičemž na zpáteční letenku z Prahy vám bude stačit jen 949 Kč. Pokud bydlíte na Náchodsku, vězte, že o zhruba stokorunu jsou levnější letenky z Wroclawi.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny druhá polovina listopadu 2018
 9. Barcelona z Vídně za 1 206 Kč, z Prahy za 1 348 Kč
  Levné letenky do Barcelony pořídíte v závěru listopadu u Ryanairu, letět za téměř stejný peníz můžete z Prahy a z Vídně. Přilétá se na hlavní barcelonské letiště, ze kterého se do centra města dopravíte pohodlně MHD. Nemusíte se složitě trmácet až ze Girony. :)
  Odlet Praha a Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny závěr listopadu 2018
 10. Atény od 683 Kč
  Nejlevnější letenky do Athén nabízí na listopad Ryanair, v případě odletu z Katovic můžete letět tam a zpět již za 683 Kč. Na výběr je několik termínů v druhé polovině listopadu a pokud si připlatíte pár stokorun, jejich počet se ještě rozšíří.
  Odlet Katovice Aerolinky Ryanair Termíny druhá polovina listopadu 2018
 11. Paříž od 992 Kč
  Levné letenky do Paříže pořídíte na listopad již za 992 Kč, za téměř stejné peníze se odlétá z Prahy a z Vídně. K dispozici jsou ještě o stokorunu levnější letenky z Wroclawi, ve všech případech se letí na pařížské letiště Beauvais, které je od centra města poměrně vzdálené. Myslete na to při plánování rozpočtu.
  Odlet Praha a Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny druhá polovina listopadu 2018
 12. Stockholm od 471 Kč
  Téměř v jakýkoliv listopadový termín se můžete vypravit do Stockholmu a za zpáteční letenku zaplatit méně než 1 000 Kč. Nevýhodou může být odlet z Polska, ale zejména přílet na stockholmské letiště Skavsta, které leží poměrně daleko od centra města. Vyplatí se tak cestovat v partě a na místě si půjčit auto.
  Odlet Krakov (Ryanair), Katovice a Wroclaw (Wizz Air) Termíny celý listopad 2018
 13. Dublin od 788 Kč
  Levné letenky do Dublinu koupíte na různé termíny napříč celým listopadem již za 788 Kč. Odlétá se z Vídně, let operuje nízkonákladovka Ryanair. Výhodou je odlet v dopoledních hodinách.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny napříč listopadem 2018
 14. Malta od 1 037 Kč
  V průměru 15-20 °C můžete čekat, když se vypravíte v listopadu na Maltu. Zlákat vás k tomu mohou zpáteční letenky z Bratislavy již za 1 037 Kč, dostupných termínů není úplně málo. O zhruba pětistovku dražší jsou letenky z Vídně, ty ovšem nabízí konkurenční Wizz Air.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny napříč celým listopadem 2018

Komentáře