Levné letenky: Londýn od 523 Kč, Island za 2 022 Kč, Lisabon od 1 282 Kč

Středa, 01. května 2019, Redakce

Levné letenky je třeba kupovat s předstihem. Dnes vám tak přinášíme výběr nejlepších letenek na červen 2019.

 1. Island od 2 022 Kč
  Nejlevnější letenky na Island koupíte již za 2 022 Kč, stačí letět z Wroclawi s Wizz Airem ve vybrané květnové a červnové termíny. Stejná společnost z Prahy již nelétá, Wroclaw je tak spolu s Vídní nejlevnějším způsobem, jak se na cestu vydat. Než tak učiníte, přečtěte si našeho průvodce po Islandu.
  Odlet Wroclaw Aerolinky Wizz Air Termíny květen a červen 2019
 2. Palma Mallorca od 785 Kč
  Akční letenka na Mallorcu vás nyní bude stát jen 785 Kč. Koupíte ji na webu Ryanairu v případě odletu z Vídně, odlety z Prahy jsou výrazně dražší. Za méně než tisíc korun můžete aktuálně letět v různé květnové termíny.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny květen 2019
 3. Maledivy za 9 690 Kč
  Levné letenky na Maledivy s odletem z Milána nabízí společnost Air Italy. Dostupných letenek je aktuálně habaděj na různé termíny napříč celým rokem. Do Milána létá levně z Česka třeba nízkonákladový Ryanair, v ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo.
  Odlet Milán Malpensa Aerolinky Air Italy Termíny zobrazit kalendář
 4. Lisabon od 1 282 Kč
  Skvělé letenky do Portugalska nabízí Ryanair s odletem z Vídně. V závěru roku, kdy je ve městě v průměru 12 °C, koupíte ty nejlevnější již za 1 282 Kč. V květnu a červnu můžete letět nejlevněji za 2 000 Kč.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny listopad a prosinec 2019
 5. Londýn od 523 Kč
  Nejlevnější letenky do Londýna aktuálně nabízí Ryanair z Vídně. Zaplatíte za ně pouhých 523 Kč, přílet je na letiště Stansted. Ceny letenek z Prahy začínají těsně nad hranicí tisíce korun. Průvodce po Londýně od Skrblíka vám pomůže ušetřit v jednom z těch dražších měst Evropy. :-)
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny květen 2019
 6. Korfu od 785 Kč
  Ve vybrané květnové termíny se můžete vypravit na řecký ostrov Korfu jen za 785 Kč. Dostupných termínů je pár, je třeba rezervovat rychle, odlétá se z Vídně. Protože let operuje nízkonakldový Ryanair, letenka zahrnuje pouze malé příruční zavazadlo.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny květen 2019
 7. Lima za 13 190 Kč
  Na posledních pár termínů zbývají akční letenky do Peru od americké společnosti United Airlines. V ceně 13 190 Kč je zahrnuta dvojice odbavených zavazadel po 23 kg, na cestě tam navíc budete mít dostatek času k prohlídce New Yorku.
  Odlet Praha Aerolinky United Airlines Termíny zobrazit kalendář
 8. Larnaka od 1 367 Kč
  Ryanair na vídeňském letiště mohutně expandoval, v důsledku čehož ceny letenek spadly na minimum. Důkazem je i nabídka na zpáteční letenky do kyperské Larnaky jen za 1 367 Kč. Za tuto (nebo mírně vyšší) cenu můžete letět jak ve vybrané květnové termíny, tak v závěru roku.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny květen, listopad, prosinec 2019
 9. Záhřeb za 3 990 Kč
  Na spoustu termínů napříč celým létem koupíte letenku do Záhřebu od ČSA. Jedná se o přímý let z Prahy, cena zahrnuje pouze příruční zavazadlo. Před cestou si nezapomeňte prostudovat průvodce po Chorvatsku.
  Odlet Praha Aerolinky ČSA Termíny zobrazit kalendář
 10. Ohrid za 1 140 Kč
  Vydat do neznáma se můžete díky nabídce Wizz Airu s odletem z Vídně. Ohrid je město v jižní části státu Severní Makedonie, právě se můžete ve dva zářijové termíny letět jen za 1 440 Kč.
  Odlet Vídeň Aerolinky Wizz Air Termíny září 2019
 11. Kutaisi od 1 017 Kč
  Za zmínku stojí také letenky do Gruzie od maďarského Wizz Airu. Nejlevnější kousky jsou v prodeji na přelom listopadu a prosince, stát vás budou od 1 017 Kč výše. Dostupných termínů je hned několik, do města Kutaisi se letí z Wroclawi. Přečtěte si našeho průvodce po Gruzii.
  Odlet Wroclaw Aerolinky Wroclaw Termíny listopad a prosinec 2019
 12. Bogota za 11 790 Kč
  Na různé termíny od září do konce roku prodávají Turkish Airlines levné letenky do Bogoty. Cena 11 790 Kč zahrnuje dvě odbavená zavazadla, do Kolumbie se letí z Vídně s přestupem v Istanbulu.
  Odlet Vídeň Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 13. Lappeenranta od 1 239 Kč
  Tak schválně. Víte, kde leží Lappeenranta? Ryanair vás do tohoto finského města dopraví z Berlína již za 1 239 Kč. Pokud tedy toužíte po návštěvě místa, které ještě není zaplavené turisty, máte nejvyšší čas. Nejlevnější letenky jsou k dostání na červen a listopad.
  Odlet Berlín Schonefeld Aerolinky Ryanair Termíny červen a listopad 2019
 14. Bordeaux od 1 111 Kč
  Levné letenky do Bordeaux nabízí na závěr roku Ryanair. Širší nabídka za nižší ceny je s odletem z Vídně, odkud koupíte nejlevnější letenky za 1 111 Kč. Cena letenek z Prahy začíná na 1 200 Kč, termínů je méně a jsou převážně v říjnu.
  Odlet Vídeň a Praha Aerolinky Ryanair Termíny říjen-prosinec 2019
 15. Boloňa za 523 Kč
  Ryanair nabízí levné letenky do Boloni s odletem z Vídně, za nejlevnější kousky z kalendáře zaplatíte jen 523 Kč. Na vídeňské letiště vás dopraví třeba autobusy Regiojet, s plánováním cesty vám pomůže náš průvodce po Boloni.
  Odlet Vídeň Aerolinky Ryanair Termíny Ryanair
 16. Bejrút za 4 490 Kč
  Zajímavé letenky do libanonského Bejrútu nabízejí aerolinky Aegean Airlines. Za zpáteční kousek z Vídně zaplatíte jen 4 490 Kč, v ceně je pouze příruční zavazadlo. Výhodou je poměrně krátký přestup v Aténách.
  Odlet Vídeň Aerolinky Aegean Termíny zobrazit kalendář

Komentáře