, Novinky - Skrblík.cz

SKRBLOG

Archív, kategorie: Novinky


Velký přehled: Povánoční slevy a novoroční výprodeje 2018/2019 (průběžně aktualizujeme)

Pondělí, 14. leden 2019 Lenka Chládková Novinky

Obecně se dá říci, že povánoční slevy patří mezi nejvýhodnější akce v celém roce. Obchodníci potřebují připravit sklady na nové modely, a tak nabízejí zboží ve výprodejích za zlomky původních cen. Někteří prodejci ale pouze přidají na zboží slevové cedulky s vědomím, že jim zákazníci peníze, které našli pod stromečkem, stejně nakonec odevzdají. Povánoční a novoroční výprodeje v některých obchodech […] Celý článek »

Vánoční nabídka operátorů: 50% sleva na data, výměna prasklého displeje zdarma

Sobota, 15. prosinec 2018 Redakce Novinky

Po roce je zde opět vánoční nabídka našich operátorů. Některé roky jsou dárky pro klienty štědré a někdy naopak ne. Vánoční slevy a nabídky operátorů jsou koncipovány tak, aby si vybral každý. A i když mnohdy neosloví tolik lidí, kolik by si zákazníci přáli, lze mezi nimi nalézt zajímavé nabídky. Pořád je třeba mít na paměti, že se […] Celý článek »

14 dárků z lékárny na poslední chvíli s cenou od 79 Kč

Sobota, 15. prosinec 2018 Lenka Chládková Novinky

Nestihli jste vánoční nákupy a sháníte dárky na poslední chvíli? Máme řešení, jak nakoupit v klidu, bez stresu a bez běhání po přeplněných obchodech. A to i v případě, že ještě vůbec netušíte, čím letos potěšíte své blízké. Připravili jsme pro vás několik tipů na vánoční dárky z lékárny. Lékárny totiž už dávno nenabízí jen léky a léčivé přípravky, ale najdete zde široký sortiment […] Celý článek »

10× Potravinové doplňky pro těhotné a kojící ženy (+ slevový kupon)

Sobota, 08. prosinec 2018 Lenka Chládková Novinky

V těhotenství by se mělo dbát více než kdykoli jindy na příjem všech důležitých vitamínů a minerálů. Samozřejmě nejlepším zdrojem je pestrá a vyvážená strava, ale dodat organismu všechny potřebné látky z potravy alespoň v minimálních denních dávkách není vůbec jednoduché. Nedostatek vitamínů se může negativně projevit na celkovém zdravotním stavu, proto je na místě zvážit vhodné potravinové doplňky, které jsou […] Celý článek »

Dálniční známka 2019: Cena, platnost a kde ji získat zdarma

Sobota, 01. prosinec 2018 Lenka Chládková Novinky

Jízda po dálnicích a vybraných rychlostních silnicích je v České republice zpoplatněna. Poplatek je možné uhradit na celý kalendářní rok, měsíc nebo deset dnů zakoupením příslušné dálniční známky. Roční dálniční známky jsou v prodeji od začátku prosince 2018, měsíční a desetidenní dálniční známky budou k dostání nejpozději do 1. ledna 2019. Cena a platnost dálniční známky 2019 Cena dálničních známek pro osobní auta […] Celý článek »

IKEA: Vánoční stromky za 249 Kč v prosinci 2018 k dostání v Praze, Brně i Ostravě

Sobota, 01. prosinec 2018 Lenka Chládková Novinky

Vánoční stromek z IKEA za 249 Kč Obchodní domy IKEA v Praze na Zličíně a na Černém Mostě, v Brně a v Ostravě nabízejí od začátku prosince 2018 vánoční stromek za 499 Kč. Koupit si ho můžete již nyní, přičemž všichni členové IKEA FAMILY k nákupu obdrží poukázku na další nákup v hodnotě 250 Kč. Uplatnit ji mohou od ledna do konce března 2019 na další nákup. […] Celý článek »

11 dárků z lékárny pro celou rodinu od 196 Kč

Sobota, 01. prosinec 2018 Lenka Chládková Novinky

Připomínat, že Vánoce jsou za dveřmi, je celkem zbytečné. Ale už víte, co nadělíte svým nejbližším pod stromeček? Připravili jsme pro vás několik tipů na tak trochu jiné vánoční dárky, při jejich výběru jsme se totiž inspirovali v lékárnách. Dárky z lékárny nemusí být jen ve znamení léčivých přípravků a potravinových doplňků. Online lékárny nabízí široký sortiment přírodních produktů, […] Celý článek »

10× nejlepší doplňky stravy pro ženy (+ extra sleva na celý nákup)

Sobota, 24. listopad 2018 Lenka Chládková Novinky

Ženský organismus funguje v mnoha ohledech úplně jinak než mužský. Největší rozdíly jsou znát zejména s postupujícím věkem, proto je vhodné občas sáhnout po výživových doplňcích se speciálním složením. Někdy můžeme díky potravinovým doplňkům zdravotním problémům úplně předejít, jindy můžeme některé projevy podstatně zmírnit. 1Nejlepší vitamíny pro ženy Ženský organismus vyžaduje v různých životních obdobích zvláštní péči. Ať už […] Celý článek »

Black Friday 2018: Velký přehled 107 obchodů (PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME)

čtvrtek, 22. listopad 2018 Redakce komentáře 2 Novinky

Black Friday je největší nákupní akce v roce, v České republice se jí účastní desítky obchodníků, kteří nabízejí slevy ve výši až 80 %. Skrblík pro čtenáře připravil velký přehled slev Black Friday 2018. Jak ušetřit během Black Friday 2018 Datum Black Friday 2018 V roce 2018 připadá Black Friday na pátek 23. listopadu 2018. V mnoha obchodech akce trvá celý […] Celý článek »

10× nejlepší potravinové doplňky pro seniory (+slevový kupon na celý nákup)

Sobota, 17. listopad 2018 Lenka Chládková Novinky

Vánoce se nezadržitelně blíží a pomalu nastává nejvyšší čas začít přemýšlet, jaké dárky pořídíme svým blízkým. Většinou bývá nejtěžší vymyslet dárky pro babičku a dědu, proto jsme pro inspiraci sestavili výběr nejlepších potravinových doplňků, které jsou ideaálním dárkem pro seniory. 1Jaké vitamíny pro seniory? Žádný potravinový doplněk nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu. V každodenním jídelníčku by se měly […] Celý článek »