, Kreditní karta MALL.cz - Skrblík.cz

Kreditní karta MALL.cz

Kreditní karta vydávaná díky spolupráci Raiffeisen BANK a Mall.cz nabízí mimo jiné vrácení 2 % z měsíční útraty kartou, slevy u partnerů a na uvítanou poukázku ve výši 2 000 Kč na nákup na Mall.cz.

Používáte-li pravidelně platební kartu a máte-li natolik pevnou vůli, že odoláte lákadlu půjčky ve výši trojnásobku vašeho čistého měsíčního příjmu, popřemýšlejte nad kreditní kartou MALL.cz. Její výhodnost bude růst s tím, jak bude růst objem vašich plateb.

To proto, že z každé platby kreditní kartou MALL.cz získáte zpět 2 % z útraty. Měsíčně si takto můžete přijít až na 700 Kč, což odpovídá 35 000 Kč.

Po zřízení karty získáte jednorázový bonus ve formě poukázky na nákupy na Mall.cz ve výši 2 000 Kč. Po celou dobu platnosti karty budete mít možnost nakupovat na Mall.cz zboží na splátky bez navýšení.

Bezúročné období kreditní karty MALL.cz je 55 dní. To znamená, že pokud si dnes něco kreditkou koupíte, můžete kdykoliv do 55 dní účet vyrovnat, aniž byste platili úroky. Překročíte-li tuto lhůtu, bude vám účtován úrok 23,99 % p. a.

Poplatek za vedení karty je 50 Kč měsíčně. V průběhu prvních šesti měsíců držení karty vám bude měsíční poplatek odpuštěn, když v každém měsíci provedete alespoň jednu platbu kartou. Počítají se platby u obchodníků v Česku i zahraničí a platby na internetu.


Našli jste chybu?

Nahlásit chybu