Kreditní karta Skip Pay → Recenze, výhody, poplatky

Hana Volencová
Publikováno 7. března 2024
 • Skip Pay karta je kreditní karta Mastercard, kterou vydává Skip Pay ve spolupráci s ČSOB
 • Hlavní výhodou je bezpečné nakupování a možnost zdarma odložit platbu až o 50 dní
 • Každý nový uživatel Skip Pay karty nyní získá slevu až 1 500 Kč na první nákup

Používáte-li pravidelně platební kartu a dokážete odolat tomu, abyste bezhlavě utratili každý měsíc 50 tisíc korun, které pak nedokážete včas splatit, popřemýšlejte nad kreditní kartou od Skip Pay. Skip Pay karta totiž nabízí oproti běžným kreditkám řadu výhod a bonusů. Kromě toho, že placení s ní je bezpečnější než s kartou debetní, při dobré platební morálce na vás nečekají ani žádné poplatky.

Skip Pay nabízí také bezplatnou ochranu vašeho nákupu nebo vstupní bonus. Využívat Skip Pay kartu můžete ve všech obchodech, kde přijímají platební karty, tak i na internetu. Zdarma s ní vyberete i hotovost, ať už v Česku, nebo ve světě.

 1. Kreditní karta Skip Pay → Recenze, výhody, poplatky

  Výhody Skip Pay karty

  • Bezplatné odložení platby o 50 dní
  • Bezplatné výběry z bankomatů ČSOB a kdekoli v zahraničí
  • Uvítací bonus až 1 500 Kč + bonus za používání Skip Pay karty až 1 200 Kč
  • Bezpečnější placení než s debetní kartou
  • Prodloužená tříletá záruka u zboží nad 1 500 Kč zdarma
  • Pojištění proti krádeži či rozbití u zboží nad 1 500 Kč na 1 rok zdarma

  Více informací o Skip Pay

 2. Co je Skip Pay karta

  Skip Pay karta je kreditní karta Mastercard, kterou automaticky dostanete k balíčku MAXI od společnosti Skip Pay (dříve mallpay). Měsíční limit na kartě je 50 000 Kč. Na zaplacení své útraty pak máte vždy 50 dní, a to bez jakýchkoli úroků a poplatků. Zaplatíte s ní kdekoli, kde berou karty.

  Karta není propojená s vaším účtem, a tak je placení mnohem bezpečnější než s vaší debetní kartou. Navíc ani plastovou kartu nepotřebujete nikde nosit s sebou, snadno si ji totiž uložíte do chytrého telefonu nebo hodinek.

  Vzhledem k tomu, že Skip Pay funguje pod křídly ČSOB, můžete si také bezplatně vybírat hotovost z bankomatů tohoto finančního domu. Za výběr z bankomatů ostatních bank v České republice se účtuje poplatek 29 Kč. V zahraničí si můžete hotovost bezplatně vybrat kdekoli.

  Balíček MAXI umožňuje i klasické převody peněz z účtu na účet. Padesátitisícový limit tak můžete využít i pro uhrazení faktur za nájem, telefon nebo internet.

  Skip Pay karta a balíček MAXI mají i další výhody. Kromě možnosti odložit platbu až o 50 dní, třeba než se rozhodnete, zda si zboží z e-shopu necháte, dostanete k většině zboží ve vyšší hodnotě než 1 500 Kč také prodlouženou tříletou záruku a pojištění proti krádeži či rozbití na 1 rok od zakoupení, a to rovněž bezplatně. Fixní spoluúčast v případě pojistné události je pak jen 500 Kč bez ohledu na výši reálné škody.

 3. Jak získat Skip Pay kartu

  Skip Pay kartu získáte automaticky k balíčku MAXI od Skip Pay. Jde o účet s revolvingovým úvěrem, svoji registraci proto dokončíte ověřením ve svém internetovém bankovnictví, aby se potvrdila vaše identita a úvěruschopnost. Vše ale zvládnete z domova a celá registrace zabere asi 10 až 15 minut.

  Plastová karta vám pak do týdne přijde poštou, nicméně v podstatě okamžitě po úspěšné registraci si můžete v zákaznické zóně aktivovat její virtuální dvojnici, kterou lze ihned naplno používat.

 4. Kreditní karta Skip Pay → Recenze, výhody, poplatky

  Skip Pay a poplatky

  Pořízení balíčku MAXI, jeho vedení i vystavení Skip Pay karty je zdarma. Jediné, za co tedy v souvislosti se Skip Pay kartou platíte, jsou výběry hotovosti u jiných bankomatů v ČR než od ČSOB (29 Kč) nebo za pořízení nové karty po jejím trvalém zablokování (99 Kč).

  Za předčasné splacení útraty ze svého úvěru neplatíte nic. Splatnost si také můžete posunout, potřebujete-li na srovnání účtů více než standardních 50 dní. Je třeba splatit v ten moment alespoň 5 % dlužné částky a zbytek můžete odložit na později. Za to se vám naúčtuje poplatek 3,50 Kč za každou započatou stokorunu a měsíc.

  Pokud vám ovšem bude muset Skip Pay poslat upomínku, protože jste svoji dlužnou částku neuhradili včas a zapomněli jste si posunout termín, 5 dní po splatnosti zaplatíte pokutu 100 Kč a od 10. dne vám naúčtují 300 Kč za každých 5 dní, o které se opozdíte.

 5. Vstupní bonus Skip Pay: Dálniční známka, nákup zdarma

  Skip Pay momentálně cílí na nové zákazníky, a tak první nákup se Skip Pay kartou můžete mít až do odvolání akce úplně zdarma. Noví uživatelé balíčku MAXI nyní dostávají příjemnou uvítací slevu 1 500 Kč na nákup elektroniky u CZC.cz nebo domácích spotřebičů od Gorenje.com.

  Funguje to jednoduše. Zdarma si pořídíte balíček MAXI. Následně si vyberete zboží v e-shopu CZC.cz nebo u Gorenje.com a při dokončování objednávky vyberete z nabídky platebních metod možnost Skip Pay nebo použijete svoji novou Skip Pay kartu. Pozor! Musí jít o úplně první nákup, který po pořízení balíčku MAXI provedete.

  Tento první nákup pak najdete v přehledu vašich nákupů v Zákaznické zóně nebo v aplikaci, kde bude do pár dní automaticky zlevněn až o 1 500 Kč. Pokud jste si zakoupili zboží do 1 500 Kč, máte ho úplně zadarmo, pokud ve vyšší hodnotě, zlevní se vám o 1 500 Kč.

  Pokud nechcete nakupovat elektroniku ani domácí spotřebiče, můžete využít vstupní bonus 1 000 Kč na nákup v jakémkoli obchodě nebo si se Skip Pay koupit roční dálniční známku se slevou 1 500 Kč.

  Aktuální akce pro nové zákazníky vždy naleznete zde.

  Chci získat bonus

  Ovšem pozor. Využitím bonusu se zavazujete, že svou Skip Pay kartu nezrušíte alespoň po dobu 12 měsíců od data využití první slevy. Jestliže tuto podmínku porušíte, ztrácíte zpětně nárok na využití slev a Skip Pay po vás bude požadovat doplacení vašich nákupů v plné výši.

 6. Další zajímavé služby od Skip Pay

  Sleva 12x 100 Kč na nákupy kdekoli

  Po slevě na první nákup můžete získat jako nový zákazník i další bonus. Během prvního roku máte možnost za aktivní používání Skip Pay karty získat každý měsíc slevu 100 Kč na jakýkoli nákup.

  Podmínkou je provést v průběhu jednoho měsíce 5 plateb a celkem tak nakoupit za 10 000 Kč. Počítají se platby Skip Pay kartou a odložené platby. Pokud se vám to podaří, získáte vždy 100 Kč slevu na svoje měsíční vyúčtování.

  Odměny za nákupy

  Nakupujete-li se Skip Pay, získáváte automaticky body, které následně můžete vyměnit za slevu na vybrané zboží, na měsíční vyúčtování, na odklad splátky nebo za dopravu zdarma. S balíčkem MAXI se vám načtou vždy 2 body za každou utracenou stokorunu.

  Nákup na Třetinu

  Služba Třetina umožňuje rozložit si v partnerských obchodech Skip Pay platbu za zboží v hodnotě 3 000 až 100 000 Kč zdarma do tří bezúročných splátek. První třetinu zaplatíte hned a další dvě se automaticky strhnou za 30 a 60 dní od nákupu nebo je můžete kdykoli předčasně doplatit rovněž bez jakýchkoli poplatků. Využít tuto službu můžete až 4× v průběhu 12 měsíců.

  Investice

  Pokud jste si pořídili balíček MAXI, můžete si v Zákaznické zóně založit také investiční účet indigo a nastavit si částku, kterou si na něj chcete společně s každým novým nákupem poslat. Kdykoli si také můžete na investiční účet převést peníze navíc, nebo si je naopak vybrat, přijdou vám do 3 dnů. Za služby spojené s používáním investičního účtu neplatíte žádné poplatky, strhává se vám jen roční poplatek ve výši 1 % z celkové investované částky.


h
hRob 01.02.2023 – 08:26

A co když si vyberu ten bonus a pak kartu zruším - kolik stojí zrušení karty? - respektive, jak to mají ošetřeno, nebo kdy lze nejdříve kartu zrušit?

Odpovědět

Hana Volencová
Hana Volencová redaktor Skrblíka 01.02.2023 – 10:12

Zdravím, dobrý dotaz. Pokud zrušíte Skip kartu dříve než za 12 měsíců od data využití první slevy, musíte zpětně uhradit plnou výši Vašich nákupů. Podrobněji jsme přímo o bonusu psali zde: https://www.skrblik.cz/blog/skip-pay-dava-az-2-000-kc-na-prvni-nakup-za-pouzivani-karty-prida-1-000-kc/

Odpovědět

T
Tom517 07.02.2023 – 14:57

Má někdo s touto službou zkušenosti? Případně s jejím rušením? Děkuji.

Odpovědět

R
Rurek 27.02.2023 – 21:12

Tak to pročítám vše o kartě a jeví se mi to zase jen jako kreditka co kdysi dávali všechny bankovní a jiné společnosti. Rozumný člověk ví jak naložit s penězi, ale toto opět cílí na pocit, že máte možnost rychlého zaplacení, nebo výběru hotovosti.. Vše jen v novém lepším kabátku- Za mě nedoporučuji

Odpovědět

l
lemoja 19.04.2023 – 06:06

Já si ji založila a jsem maximálně spokojena. Pokud vyčerpané peníze splatíte včas, není problém. Bonus v celkové výši 2500 již mám. Na vše Vás upozorní e-mailem včas. Za mne doporučuji :-)

Odpovědět

S
Standa 27.04.2023 – 03:11

zmenili si podminky akce ted uz davaji akorat max 1000 na 1. nakup a dojizdi akci dalnicni znamka ale uz to nejde zkombinovat. Asi je prekvapil zajem lidi ve stylu otevrel si hospodu ale chodili mu do ni lidi.... asi cekali ze nalakaji chudaky kteri si naberou uvery a misto toho nabrali skrbliky kteri sli akorat po te jejich odmene ale pak nestoji o nkupy na dluh a plati vcas nebo tu jejich kartu ani moc nepouzivaj protoze k cemu taky kdyz o pujcky nestoji.... tohle nechapu vyhlasi akci ale do podminek si daji ze ji kdykoliv ze dne na dne muzou zrusit treba i zpetne odmeny sebrat atd chovani dost ubohy proc tedy potom neco takovyho davaj do reklamy? pritom par tisic pro odmeny lidem tu firmu rozhodne nepolozi, mnohem vic penez prece plati managementu na vyplatach nebo na poplatcich pro CSOB a pro Mastercard... tam vpodstate fixne propali miliony bez rozmyslu a pak se hoji na lidech a premejsli jak jim odmenu zpetne zase sebrat ruznym zpusobem treba pri zruseni uctu do 12 mesicu apod atd... dost ubohy kdyz jinde jim utece nekolik milionu uplne zbytecne a to jim zpetne nikdo uz nikdy neda.... proste klasika, chteji nalakat lidi ale jakmile se jim to nehodi tak hned slevy berou. Na jednu stranu chapu jejich logiku nicmene celkove to logiku nedava protoze se to pak zvrtava ze si chteji hrat ale jen kdyz je to podle jejich pravidel a vyhrajou, tedy ze nachytaji dost lidi kteri plati uroky a pokuty z tech dopisu aby mohli fungovat jako sro mimochodem ta jejich adresa sro U Garáží 1611/1170 00 Praha 7 to je taky usmevny...ze si nesezenou nco lepsiho... Mnohem vic fer by bylo proste chtit jen jednu vec nejak plosne jednotne aby si to ti mene bystri lide kteri si naberou uvery a pak nevi co driv splatit dokazali lip spocitat.... treba 7Kc z kazdy pujceny 100Kc a zadny dalsi jiny poplatky nemit jen to komplikujou a schovavaji se za ruzny proklamace.... Využitím této akce se zavazujete, že svůj klientský účet PLUS nezrušíte po dobu 12 měsíců od data využití první slevy (moneybacku). Pokud tuto podmínku porušíte, ztrácíte zpětně nárok na využití slev dle těchto Podmínek a jste povinen nám uhradit plnou cenu vašich nákupů před uplatněním slevy. 1.7 Nárok na slevy uvedené výše máte pouze v případě, že řádně plníte veškeré vaše povinnosti vůči nám. Pokud zboží z vašeho prvního nákupu se Skip Pay nebo Skip kartou, na které jste uplatnili slevu dle těchto podmínek, vrátíte v zákonné lhůtě a bude vám ze strany obchodu jeho cena vrácena (v plné či částečné výši), pak zpětně ztrácíte i nárok na poskytnutí této slevy.

Odpovědět

s
standa 27.04.2023 – 03:14

uz davaji jen 1000 a zarazi mne na nich nekolik veci nicmene muj komentar nekam zmizel... uz jen ta jejich adresa sro duveru nevzbuzuje U Garáží 1611....

Odpovědět

S
Standa 27.04.2023 – 03:25

nejvetsi pecka je investicni ucet kde misto aby oni platili uroky idealne vyssi nez je zakladni sazba CNB tak lidi naopak plati tem garazmistrum 1%... moc nechapu vyhody investicniho uctu..... v podminkach opravdu mai uvedeno Za služby spojené s používáním investičního účtu neplatíte žádné poplatky, strhává se vám jen roční poplatek ve výši 1 % z celkové investované částky.

Odpovědět

R
Renata 03.01.2024 – 15:36

@lemoja: Hezký den, děkujeme za komentář. Jsme rádi, že vše funguje, tak jak má. Renča, tým Skip Pay

Odpovědět

R
Renata 03.01.2024 – 15:51

@Rurek: Hezký den, chápeme váš názor a zcela ho respektujeme. Rádi bychom však sdílel pár vlastností, které by mohli změnit váš pohled. Produkty zakoupené s námi si v klidu prohlédnete, vyzkoušíte a co se nehodí, tak vrátíte. Tudíž zaplatíte pouze za to co si necháte. K většině produktů nad 1500 Kč získáte prodlouženou záruku a pojištění proti rozbití a krádeži zdarma. Za nákupy získáte body, které proměníte za slevy do e-shopů. Nebo pokud zrovna potřebujete, můžete si kousek měsíčního vyúčtování odložit. Pokud by vás zajímali ještě nějaké výhody, tak se můžete podívat tady - https://skippay.cz/karta. Renča, tým Skip Pay

Odpovědět

R
Renata 03.01.2024 – 16:05

@Standa: Hezký den, Stando, děkujeme za reakci. Pokud vás zajímá jaké poplatky jsou spojené s investičním účtem, tak se prosím obraťte na indigo, kde vám odpoví přesně. Renča, tým Skip Pay

Odpovědět

R
Renata 04.01.2024 – 13:52

@Standa: Hezký den, Stando, děkujeme za tak dlouho reakci na naši službu, máme k tomu pár odpovědí. :) Ano, všiml jste si správně nyní dáváme moneyback 1 000 Kč za první nákup Skip Pay kartou. K tomu můžete ještě získat slevu 12× 100 Kč za nakupování se Skip Pay. Sleva na dálniční známku stále platí a můžete na ni získat slevu 1500 Kč, takže ji máte zadarmo. Ohledně našeho sídla už nemusíte mít obavy, přestěhovali jsme se a nově sídlíme v Praze v Radlicích. Ohledně poplatků, platíte u nás jen pokud si budete chtít měsíční útratu odložit a to 3,50 Kč za 100 Kč. Pokud jste po splatnosti, tak se vám až po 5 dnech připisují poplatky, ale vždy se tomu snažíme předejít a posíláme včas několik připomínek. Pokud to i tak nastane pomáháme vše vyřešit a vyjít vstříc. Renča, tým Skip Pay

Odpovědět

V
VLK 02.02.2024 – 13:11

Mám dotaz jak to funguje s tou prodlouženou garancí výrobků. Budu letos kupovat nějaká zařízení do kuchyně (minimálně mikrovlnku a varný panel). Když zaplatím vaší kartou tak bude automaticky záruka tříletá nebo ještě delší? Píšete 3 až 5 let - na čem to záleží. A pokud bych kartu k jiným nákupům nevyužil (a ty provedené nákupy v patřičné lhůtě splatil) tak mi karta může doma celou dobu ležet (myslím tím dobu záruky těch zařízení) a žádné další náklady s existenci karty nebudou? Co si mám představit pod textem "... roční poplatek ve výši 1 % z celkové investované částky ..." který je uvedený v jednom z předchozích příspěvků? Zběžně jsem procházel podmínky a na nic podobného jsem nenarazil.

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.