Kreditní karta Mall: Recenze, výhody, poplatky 2020

Kreditní karta vydávaná díky spolupráci Raiffeisenbank a Mall.cz nabízí mimo jiné vrácení 2 % z měsíční útraty kartou na MALL.cz, na internetu i u plateb v zahraničí, slevy u partnerů a na uvítanou poukázku ve výši až 2 000 Kč na nákup na Mall.cz.

Používáte-li pravidelně platební kartu a máte-li natolik pevnou vůli, že odoláte lákadlu půjčky ve výši trojnásobku vašeho čistého měsíčního příjmu, popřemýšlejte nad kreditní kartou MALL.cz. Její výhodnost bude růst s tím, jak bude růst objem vašich plateb.

To proto, že z každé platby kreditní kartou MALL.cz na internetu i u obchodníků v zahraničí získáte zpět 2 % z útraty. Můžete tak získat až 6 000 Kč ročně (500 Kč měsíčně), pokud máte u Raiffeisenbank i běžný účet, pak 8 400 Kč ročně (700 Kč měsíčně).

Po zřízení karty získáte jednorázový bonus ve formě poukázky na nákupy na Mall.cz ve výši 2 000 Kč. Po celou dobu platnosti karty budete mít možnost nakupovat na Mall.cz zboží na splátky bez navýšení.

Bezúročné období kreditní karty MALL.cz je 55 dní. To znamená, že pokud si dnes něco kreditkou koupíte, můžete kdykoliv do 55 dní účet vyrovnat, aniž byste platili úroky. Překročíte-li tuto lhůtu, bude vám účtován úrok 23,99 % p. a.

Poplatek za vedení karty je 50 Kč měsíčně. V průběhu prvních tří měsíců držení karty vám bude měsíční poplatek odpuštěn.