Kodaň z Vídně již od 1 037 Kč: Spousta dostupných termínů od února do října 2020

Rakousko Odlet: Rakousko, Vídeň
Dánsko Přílet: Dánsko, Kodaň

Aerolinky Lauda nabízejí spoustu volných termínů za příznivé ceny od 1 037 Kč. Od února do října 2020 je celková nabídka. Od dubna do 24. října si můžete pro odlet i přílet vybrat jakýkoli den v týdnu.

Do Vídně se k odletu dostanete autobusovou či vlakovou dopravou. Společnosti nabízející přepravu jsou např. RegioJetFlixbus.

Pro návštěvu hlavního a největšího dánského města je hned několik důvodů. Na prvním místě vás jistě uchvátí kodaňské kanály a symbol v podobě sošky Malé mořské víly. Ta se dá spatřit na nábřeží Nyhavn, které je obklopeno místními domy ze 17. a 18. století. Tato rarita vybízí k romantickým procházkám a vyjížďkám na loďkách.

Pokud spíše preferujete pozemskou dopravu, tamní cyklistický ruch vás nepochybně nadchne. Obyvatelé využívají kolo v jakoukoli roční dobu a za jakéhokoli počasí.

Pokud máte rádi adrenalin, zábavní park Tivoli je jasnou volbou. Ten nabízí řadu zábavních atrakcí, ale i kulturní využití. To se dá nalézt i v místních muzeích a galeriích.

Dalším důvodem, proč do Kodaně zavítat je ochutnávka dánského piva Carlsberg, které zde má dokonce své vlastní muzeum.

Věříme, že neodjedete bez fotografie u královského kodaňského sídla Amaliengorg Slot, které je střeženo královskou gardou. Pokud je královna přítomna, bude vyvěšena standarda.

Dánové jsou nejen přátelští lidé, ale anglický jazyk je pro ně téměř samozřejmostí, proto s domluvou by neměl být velký problém.

Tento let je bez přestupů.

Termíny jsou k dispozici od února do října, přičemž od dubna se odlety i přílety konají každý den.​

Kodaň z Vídně již od 1 037 Kč: Spousta dostupných termínů od února do října 2020
Další letenky do destinace Dánsko, Kodaň


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.