Denpasar Bali z Vídně za akčních 16 490 Kč: Volné termíny letů od února do června 2020

Aerolinky China Southern Airlines přišly s lákavou indonéskou nabídkou. Zpáteční letenka z rakouské Vídně do Denpasar Bali vyjde již na 16 490 Kč.

Do hlavního rakouského města se lze k odletu dopravit autobusem nebo vlakem. Společnosti, které nabízejí přepravu jsou např. RegioJetFlixbus.

Denpasar je hlavní a zároveň největší město indonéského ostrova Bali. Pokud toužíte po klidné dovolené, kde jsou navíc pohostinní obyvatelé, čisté pláže, nádherná příroda a jogínští mistři, pak je Denpasar pro vás pravá destinace.

Během obou letů se přestupuje na tchajwanském letišti Tchaj-pej. Při letech mezi Vídní a letištěm Tchaj-pej je plánovaná technická přestávka pro doplnění paliva, výměnu posádky nebo nástupu dalších cestujících na thajském letišti Bangkok. Cestující zpravidla z letadla vystoupí a čekají v mezinárodní tranzitní zóně.

Dostupných je stále dostatek termínů od února do června 2020. Čím dřívější odlet, tím menší nabídka termínů.​

  • Cena letenky od 16 490 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny únor 2020 až červen 2020
  • Zavazadla v ceně Letenka zahrnuje jeden kus příručního zavazadla s rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotností do 5 kg a jeden kus podpalubního zavazadla s hmotností do 23 kg.

Indonésie základní informace

🗺️ průvodce Indonésie 💡 Pro vstup do země potřebujete pas, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je indonéská rupie.

Komentáře