LIDL KATALOG

Péče o gumová těsnění W5 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci péči o gumová těsnění privátní značky W5. Přípravek obnovuje barvu, zamezuje stárnutí a přimrzání pryžových dílů.

Své zkušenosti s péči o gumová těsnění W5 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 5. 10. 2017 – 29,90 Kč za 50 ml

W5 je privátní značka Lidlu zaměřená na čistící prostředky. Produkty W5 zahrnují vlhčené ubrousky, tablety do myček nebo leštěnky na auto. Lidl výrobky W5 prodává celoročně, každých pár měsíců během Akce lesk nabízí rozšířený sortiment.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Jitka Vavříková 16. listopadu 2018 v 14:04

    Dobrý den, je výrobek vhodný i na těsnění ledničky? Děkuji
    J. Vavříková

  • Marťas 29. května 2019 v 11:06

    Nikde jsem se nedopátral složení výrobků. Nicméně dle konzistence, vůně, vzhledu a totožných vlastností s jinými vyrobky je jasné, že se jedná o obyčejnou silikonovou vazelínu. Silikonový olej (např. Silkal 93) dělá s plasty a gumovými těsněními doslova zázraky. Oživuje pružnost, zabraňuje stárnutí pryží a jejich praskání. Ne jinak je tomu u vazelíny, která však vsakuje pomaleji a je potřeba ji nechat působit. Moje doporučení je nanést nejprve silikonový olej a poté oživenou pryž zakonzervovat silikonovou vazelínou. W5 je pouze dle mého odhadu silikonová vazelína. (Bohužel nevlastním hmotnostní spektrometr, abych to určil s jistotou)