Mikrodermabrazivní přístroj na obličej Sanitas SFC 70: Lidl cena 2026 + recenze
Lidl nabízí v akci mikrodermabrazivní přístroj na obličej Sanitas SFC 70. S přístrojem lze provádět peeling obličeje, a dosáhnout tak pocitu hladké a jemnější pleti.
Přístroj má tři různé nástavce – hrubý, jemný a precizní pro těžko dostupná místa. Přístroj se používá zapojený do elektrické sítě a nabízí dvě různé rychlosti, součástí balení je 10 náhradních filtrů. Lidl na mikrodermabrazivní přístroj poskytuje záruku 3 roky.
Pokud máte zkušenosti s mikrodermabrazivním přístrojem na obličej Sanitas SFC 70 z Lidlu, budeme rádi, když nám napíšete své zkušenosti formou recenze zde do diskuze.
Kód výrobku
SFC 70
Cena v akci
- od 4. 1. 2018 – 999 Kč
- od 5. 12. 2016 – 999 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz
Fotky výrobku

Tipy na další výrobky
- Gravírovací přístroj Parkside PGG 15 D3
- Parní mop 2 v 1 Silvercrest SDM 1500 D2
- Teleskopická podpěrná tyč Powerfix PDS 30 A1
- Kufřík na nářadí Powerfix
- Tyčový mixér Silvercrest SSML 600 A1
- Wi-Fi extender Dual-Band Silvercrest SWV 1166 A1
- Filamentová LED žárovka LivarnoLux
- Chlapecké pletené ponožky Lupilu
SANITAS SFC 70 jsem si koupila, jsem celkem spokojená, ale očekávala jsem od přístroje více. Velký problém je v koupení náhradních filtrů, na které je kontakt uveden v příručce, ale nefunkční. Tolik času co jsem obětovala k hledání a bez úspěšně. Informace jsou nepravdivé, kde je najít.
Odpovědět