LIDL KATALOG

Mikrodermabrazivní přístroj na obličej Sanitas SFC 70 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci mikrodermabrazivní přístroj na obličej Sanitas SFC 70. S přístrojem lze provádět peeling obličeje, a dosáhnout tak pocitu hladké a jemnější pleti.

Přístroj má tři různé nástavce – hrubý, jemný a precizní pro těžko dostupná místa. Přístroj se používá zapojený do elektrické sítě a nabízí dvě různé rychlosti, součástí balení je 10 náhradních filtrů. Lidl na mikrodermabrazivní přístroj poskytuje záruku 3 roky.

Pokud máte zkušenosti s mikrodermabrazivním přístrojem na obličej Sanitas SFC 70 z Lidlu, budeme rádi, když nám napíšete své zkušenosti formou recenze zde do diskuze.

Kód výrobku: SFC 70

Cena v akci:

  • od 4. 1. 2018 – 999 Kč
  • od 5. 12. 2016 – 999 Kč

Značka Sanitas je zaměřena na zdravotnické přístroje a potřeby. Sortiment Sanitas zahrnuje teploměry, sady na manikúru a pedikúru, epilátory, měřiče krevního tlaku nebo perličkové koupele. Výrobky Sanitas z Lidlu koupíte také prostřednictvím e-shopu, kde se nabídka průběžně obměňuje.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Marie 28. listopadu 2017 v 10:47

    SANITAS SFC 70 jsem si koupila, jsem celkem spokojená, ale očekávala jsem od přístroje více. Velký problém je v koupení náhradních filtrů, na které je kontakt uveden v příručce, ale nefunkční. Tolik času co jsem obětovala k hledání a bez úspěšně. Informace jsou nepravdivé, kde je najít.