LIDL KATALOG

Pánská softshellová běžecká bunda Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2017

Lidl nabízí v akci pánskou softshellovou běžeckou bundu Crivit Pro v několika barevných provedeních.

Bunda je vhodná pro všechny druhy běžeckých sportů, vyrobena je z třívrstvého softshellového materiálu, zásluhou čehož je velmi lehká. Provedení Bionic Finish Eco odpuzuje vodu a nečistoty, odrazové prvky 3M Scotchlite zajišťují lepší viditelnost.

Vyšší komfort zajišťuje také průběžný zip s chráničem brady a dvě postranní kapsy na zip. Některé z provedení navíc mají otvory pro palce na koncích rukávů a otvor na levém rukávu pro hodinky či krokoměr.

Vnější a vnitřní materiál bundy je polyester, membránu tvoří polyuretan. V prodeji je několik barevných variant pánské běžecké softshellové bundy Crivit Pro z Lidlu, k dostání jsou velikosti v rozmezí od S (44/46) do XL (56/58).

Své zkušenosti s pánskou softshellovou běžeckou bundou Crivit Pro z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 23. 11. 2017 – 599 Kč (varianta A)

Varianta A:

 

Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Vaše recenze Pánská softshellová běžecká bunda Crivit Pro

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Diskuze Pánská softshellová běžecká bunda Crivit Pro